Triviador

Alternatywne nazwy: Trividator

Gra Triviador przeglądarkowa gra, która łączy w sobie posiadanie wiedzy w różnych dziedzinach i bitew.

W przeglądarce internetowej gry online Rejestracja Triviador odbywa się za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej gry, jak również mają możliwość zarejestrowania się za pośrednictwem popularnego portalu społecznościowego w Internecie - Facebook. Dołącz do gry i interfejsu stronie są przedstawione w języku angielskim.

W celu zarejestrowania gry online Triviador trzeba będzie wykonać następujące czynności:

1) Znajdź oficjalnej stronie Triviador, podczas gdy przy użyciu dowolnej wyszukiwarki, które znasz. Na przykład Yandex.

2) Po otwarciu strony, zanim natychmiast rozpocząć pobieranie gry. Wyświetli się pytanie, czy chcesz utworzyć. Jeśli nie zgadzasz, to po prostu kliknij na X w prawym górnym rogu. A jeśli odwrotnie, a następnie kliknij łącze pole «śpiewać tutaj». Następnie pojawi się formularz rejestracyjny.

3) W pierwszym zapisu komórek Email (Twój adres e-mail).

4) Następnie wprowadź następny Hasło komórek (hasło). To musi być bardzo wyjątkowa i zawierać litery i cyfry.

5) Następnie wybierz Usename (nazwę użytkownika).

6), aby zapoznać się z sekcji, które są poniżej, jeśli zgadzasz się z nimi, zaznacz je. Trzeba kliknąć na kwadraty, które są przeciwieństwem pozycji.

7) i na koniec kliknij przycisk "ewidencja".

Teraz jesteś użytkownikiem gry Triviador uzasadnione i będą zapisywane wszystkie osiągnięcia.

Gra gra Triviador zachowując wszystkie swoje osiągnięcia, mogą tylko zarejestrowani użytkownicy gry. Biorąc pod uwagę, że ta gra to przeglądarka, największą uwagę przywiązuje się do Internetu przez szybkie łącze. Parametry systemu komputerowego nie może być mniejsza niż średnia. Ma to zapewnić, że gra pracował dobrze.

W tej grze przeglądarkowej grasz Triviador ludzi, które dadzą jej kolor i będziesz miał swój zamek. Kolory w grze: niebieski, żółty i czerwony.

Walki w Triviador forum nietypowe. Wybrany na walce dwóch przeciwników. Może to być ty lub ktoś dwa inne podmioty.

W pojedynku otrzymasz pytanie, na które należy odpowiedzieć w danym czasie. Kto odpowie na to pytanie poprawnie wygrywa. Po odpowiedź jest walka, gdzie zwycięzca zabije przegranego i zajmuje jego miejsce.

Gra będzie przed tobą jest mapa Ziemi, trzeba wygrać. Więcej wygrasz, tym więcej z twoich towarzyszy zostaną umieszczone na mapie, a tym samym stać się zwycięzcą.

Pytania w tej grze są bardzo proste. Pochodzą one z różnych dziedzin: od historii, a kończąc na popularnych kreskówek.

Przeglądarkowa gra online darmowe Triviador dają możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności, aby podbić świat z jego charakteru ci.

Zarejestruj Triviador w grze i zapisywać wyniki. Nie bój się, aby sprawdzić swoją wiedzę. Mieć świadomość, na pewno się wygrać!

 

Zagraj także