UFO Online

Alternatywne nazwy: UFO, UFO

UFO Online-to darmowa gra multiplayer w stylu Postapokaliptika. UFO Online gra online - to okrutny świat, pokój, miasto-41, świat po 2024, kiedy pielgrzymi na ziemi, został wysłany do straszliwego wirusa, który dotknął niemal całej ludzkości. Obcy część pozostała na Ziemi, podczas gdy większość z nich w niewytłumaczalny sposób odeszła. Ocaleni są ludzie, którzy ulegli wirusa i nie zmutowane, a teraz walczą z ich własnego gatunku, i cudzoziemcy.

Minimalne wymagania systemowe dla gry:

- Procesor: Intel Pentium ® 4 2. 5 GHz lub odpowiednik

- 1 GB pamięci RAM

- Wideo: Radeon 9800 lub GeForce 6600 z 128 MB pamięci na karcie graficznej (musi obsługiwać Shader Model 2. 0)

- Podłączenie do sieci - 64 kbps

- Dysk twardy: 500 MB wolnego miejsca

Dołącz do gry UFO Online wymaga pobrania i zainstalowania specjalnego oprogramowania klienckiego, które optymalizuje proces gry i automatycznie aktualizowane. Następnie UFO Online Rejestracja online jest proszony o podanie pseudonimu (żądaną nazwę w grze), hasło, e-mail, aby zgodzić się z zasadami i zaakceptować umowę użytkownika. Pamiętaj, aby wprowadzić kod w obrazie, który zapobiega botów w grze. Za wsparcie i możliwości nawiązywania kontaktów z rówieśnikami i fanów tej gry ma społeczność Vkontakte i Facebook, które są szczególnie przydatne, jeśli serwery w ramach konserwacji.

UFO Online gra online podzielone na sektory, które przenieść swoją postać. Po przeniesieniu go do trochę czasu na odpoczynek. W niektórych sektorach zostaną umieszczone budynki lub całe społeczności, które dają możliwość korzystania z usług hazardowych ci, takie jak:

- "Sklep",

- "Magazyn"

- "Arena" i inne.

Podczas gry UFO Online online to twoja postać będzie miała sześć głównych cech:

Moc

- Dex,

- Ciało

- W skrócie

- Inteligencja

- Charyzma.

Wyższy charakter, mniej doświadczenia będzie musiał dostać tę czy inną umiejętność. Z pomocą specjalnych umiejętności do "szkolenia" można rozwijać swoją postać. Twoja postać będzie mieć plecak i rzeczy osobiste trofeum. Te rzeczy, które można sprzedać, zamienić barter z innym graczem, lub - jeśli coś trofeum - stracić je w chwili śmierci. A jeśli Twój plecak jest przeciążony, część rzeczy się pozbyć.

Broń ma kilka klas, które zależą od taktycznych celów konkretnego rodzaju broni. Kiedy zaczynasz grać w gry online UFO online, będzie wyposażony w podstawową broń - pistolet, oraz z poziomu postaci, masz dostęp do innych rodzajów broni, takich jak:

- Karabiny szturmowe,

- Pistolety maszynowe,

- Broń do walki na otwartej przestrzeni.

Każda broń ma swoje unikalne cechy, które powinny być traktowane przed rozpoczęciem gry UFO Online.

Walki w grze są prowadzone krok po kroku. Aby odnieść sukces w grze UFO Online użytecznie spędzić czas wyznaczony na planowanie jej kolejny krok w walce. Następnie wszystkie znaki stracić swoje działania. Walka trwa tak długo, jak twoja drużyna nie wygra, lub dopóki nie zostanie wojownik zabity przez wroga. Jeśli zespół wygrywa, można zebrać wszystkie trofea, które pozostały po pokonanych wrogów. Jeśli chcesz zaatakować innego gracza, sprawdź, czy zezwolić sektor atakować. Ale uwaga - jeśli moment bitwy nagle przerywa połączenie z Internetem, Twoja postać pozostanie w walce i innych znaków może wyrządzić szkody do morderstwa. Wszystkie miejsca bitwy w grze są unikalne, dzieli się na komórki i mają swój własny krajobraz.

UFO Online gra online daje graczom możliwość handlu, odwiedzić sklepy, sprzedaje swoje rzeczy innym. Co więcej, możliwe jest tylko między prawdziwymi ludźmi, umowy nie są automatycznie generowane są stosunki handlowe.

Rejestracja UFO Online otworzy przed Tobą szansę na sprawdzenie się w wielkich wojowników, nieustraszony, genialny strateg i taktyk i dotrzeć na szczyt w tej grze.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi