Alternatywne nazwy: Jednostka, Jednostka

U. gry online T. - To ekscytująca gra MMORPG stworzona darmo w stylu świata post-nuklearnej. T. online oferuje Ci zanurzyć się w świecie ocalałych po wojnie nuklearnej, i wybrać, która strona do gry - czy jest obrońcą ludności cywilnej albo bandyta, jak gromadzić i wykorzystywać jako zarobione. W celu uczynienia gry bardziej interesujące, twórcy wykorzystali niepowtarzalną Flash silnika, co sprawia, że ​​proces zakładów wartości do jakości gier klienckich. Goście mogą korzystać z ogromnej i dobrze zaprojektowane karty z unikalnych przedmiotów. Na mapie nie ma szwy i przejścia pomiędzy lokalizacjami.

Dołącz do gry w U. T. pobierz specjalny klient zakłada, że ​​optymalizuje zużycie internetowego ruchu. Dalsze U. T. Rejestracja online jest typowe dla wszystkich gier - Wprowadzenie nick i hasło, a także e-maili.

U. T. gra online w pozytywny sposób odbiega od podobnych gier humoru i obecności specyficznego słownictwa. Quest polega na nieliniowej linii rozwoju fabuły z wielu różnych zakończeń. Gracze mają ogromny wybór broni (lekkiej, broni białej, broni energetycznych, ciężkich broni, granaty i miny - ponad 150 tytułów) i armor (hełm, pancerz, spodnie i buty, które są połączone w różnych zestawach i opłat poziom gracza.) Zagraj w grę U. T. online jest bardzo ekscytujące, a jednak, bo nawet zwykły spacer po pobliskich lasach i na torfowiskach zabierze cię na spotkanie z jednym z stworzeń bestiariusz (z 29 różnych stworzeń).

Należy pamiętać, że konflikty paliw System PvP pomiędzy graczami i klanów, więc usiąść w kącie nie będzie działać.

W U. T. Gra daje możliwość zapoznania się z ciekawą cechą gry - sieć komputerową w grze, przypominający w Internecie, w którym wykopów i rozwiązywanie zagadek terminale wojskowe mogą spędzić dużo czasu.

Zagraj U. T. - Czy stać albo looter lub bandytów, jak również zapoznać się z dobrze rozwiniętych miast NPC postaci w grze, takich jak, farmaceuta, kupiec, Grabarz i innych. Byłbyś zadowolony, agresywnych mobów - psów i mutantów, ale obecność narkotyków może pomóc uleczyć rany "ciepłym" spotkania. Twoja postać jest podstawowym (6) i pochodne parametry. Więc będziesz miał walki (trzy klasy walki - kritoviki, uvorotchiki i zbiorników) oraz pokojowych umiejętności, tworzenia postaci będzie musiała wybrać priorytetowe umiejętności, które rozwijają się najszybciej. Na kwotę otrzymasz bonusy wydajności. Poza urazami, twoja postać będzie zmierzyć skutki alkoholu, narkotyku, narkotyków i chorobę popromienną.

Gracze mogą tworzyć klany, które mają jakieś bonusy.

Gra U. T. Online jest oparty na historii naukowej miasta Nizhneatomska i jej mieszkańców, którzy przeżyli wojny nuklearnej w środku 21 wieku. Ludzie starają się stworzyć na podstawie jego nowego stanu miasta, a to, że są wspierani przez przedstawicieli byłych organów ścigania. Jednak w okolicach miasta anarchii, dużo bandy szabrowników organizować naloty na cywilów. Thrive narkomania, alkoholizm i prostytucję.

Rejestracja U. T. otworzyć przed Tobą świat w byłym ZSRR, która zależy tylko od Ciebie, który jesteś i jaki zasięg stać. Zagraj w gry online U. T. to okazja do śmiechu, za pomocą specjalnej gry słownictwa lub posiadające spotkał bestię zwaną "Chingachgook" i walka, handel, i przetrwać w tym trudnym, ale fascynującym świecie.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi