Urban Rivals

Alternatywne nazwy: Urban Rivals

Miejski Rywale na forum - to darmowa gra przeglądarkowa online, który zrzesza graczy z całego świata. Gra online Urban Rivals należy do kategorii gier karcianych, i jest wykonany w stylu komiksów, gdzie wszystkie wydarzenia rozwijające się w grze wielkiego miasta Clint City, które jest stale utrzymywany wrogiego klanu walki pomiędzy frakcjami o kontrolę nad całym miastem. Gry Urban Rivals online może w dowolnej przeglądarce (Internet Explorer 6 nie jest zalecane! ) I zainstalować klienta gry - nie ma potrzeby! Zarejestruj się i rozpocząć grę ...

Rejestracja Urban Rivals: Jeśli masz konto na Facebooku, możesz się zalogować do gry za pomocą tego konta zamiast rejestracji w serwisie. Jeśli nie masz go, a następnie naciśnij przycisk "Zarejestruj się i grać" w oknie, które zostanie otwarte, można wybrać styl pierwszych pokładów bojowych: Brutalna siła (nie pozwól przeciwnikowi żadnych szans), Slow Death (druk przeciwnikiem sobie z jego sztuczek ) Nadzór (utrzymać sytuację pod kontrolą, a działania w obronie). Następnie, wybrać kraj, wprowadź w odpowiednich polach adres e-mail, nazwę użytkownika, hasło i określono kodu. Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości z Urban Rivals, proszę zaznaczyć "Tak" lub "Nie". Następnie zaakceptować umowę z zasadami gry i naciśnij przycisk "Zarejestruj się i grać." Na to, Dołącz do gry Urban Rivals jest gotowy, jesteś gotowy do gry!

W tym jasne i kolorowe gry, będzie można spotkać się z młodymi ludźmi i podważa nieformalne z różnych agresywnych mutantów, z dzielnych policjantów i brutalnych gangsterów, a także wiele innych, równie kolorowe znaki ...

Na początku gry masz swoją pierwszą pracę - Mission, różne rodzaje i poziomy trudności. Do przeprowadzenia misji zdobywasz punkty i nagrody ...

Zaczynając grę, otrzymujesz osiem kart z pewnych znaków, które należą do różnych klanów. Jednocześnie udział w bitwie karty mogą tylko cztery karty. Każda karta ma swoje szczególne cechy: wytrzymałość i uszkodzenia (główny), Umiejętność i nagrody (drobne).

Na początku bitwy, każdy z graczy wybiera jeden po drugim z talii jedną kartę i rzuca go w walce. Należy pamiętać, że gracz, który wybierze kartę do drugiej walki, ma tę zaletę, że to już będzie zobaczyć mapę przeciwnika i móc wrzucić do bitwy silniejsze karty. Aby skutecznie zwalczać w Urban Rivals gra online, każdy uczestnik musi poprawnie wybrać zespół, mający postać talii kart-znaków. Urban Rivals gra online oferuje możliwość zakupu tzw kolekcjonowania kart znaków (ich liczbę o 50). Przy pomocy tych kart, to będzie łatwiej wygrać walki, ale żeby te znaki nie będzie łatwo, więc trzeba będzie powiesić. Urban Rivals udział w ponad 600 różnych znaków, które mają swój własny charakter i umiejętności, które można rozwijać i zdobywać nowe.

Wszystkie postacie w grze są zjednoczeni w klanach, które w tym momencie w grze - 22 (szczegółowa historia tych klanów można znaleźć w komiksach, które są dostępne na stronie).

Zagraj w gry online Urban Rivals może być w wielu trybach gry. Na przykład, takie jak: Codzienne turnieje ELO, Survivor, Deathmatch. ...

Na początkowym etapie, będziemy walczyć z graczami poziom (tj. nie kompleks). Następnie, w trakcie gry, będziesz stopniowo przejść do trudniejszych poziomach (gdzie trzeba starannie wybrać taktykę walki). Poziomy ekstremalne będą dostępne, które osiągnęły wysoką poprzeczkę w grze (są już bardziej rygorystyczne przepisy).

Do prowadzenia bitew w Urban Rivals, można się grać pieniądze (Clintz) i doświadczenie. Zdobyte pieniądze można wydać na zakup nowych znaków. W VIP-shop "butik", można kupić znaki elite-karty, ale na prawdziwe pieniądze.

W Urban Rivals grać można intensyfikację zdolności bojowej swoich kart za pomocą specjalnych tabletek - Pillz (takie tabletki zwiększa zdolność bojową kartę postaci 2 razy). Na początku bitwy, masz 12 Pillz (które można rozpowszechniać do woli między jego bojowników 4) i 12 życia. Głównym celem w walce - podjąć wiele istnień od wroga. Kto tam mieszka będzie więcej, jest zwycięzcą!

Zagraj w Urban Rivals może być częścią istniejącej gildii lub tworzyć własne ...

Ogólnie gra jest bardzo fajna, można opisać ją długo, lepiej jest grać co najmniej raz. Tak, Urban Rivals check czeka na Ciebie!

 

Zagraj także