Behind Enemy Lines 2

Alternatywne nazwy: Behind Enemy Lines 2

Behind Enemy Lines 2 - gra komputerowa z gatunku strategiczne ekshen. Ale jak powiedzieć fanom gry - to nie tylko strategia, jest wojownikiem. Gra stworzona przez małe ukraińskie Best Way . Jest to druga część serii gier w tyłach wroga. Behind Enemy Lines 2 gry, w których jest to możliwe, aby zmienić bieg wydarzeń wojny światowej. Oczywiście, tylko w grze. Dopiero się do atmosfery gry poczujesz swoją siłę w wydarzeniach historycznych - są zaangażowane w wojnie.

Na początku, przed przystąpieniem do masakry, radzimy zapoznać się z gry w nutrii na podstawie tego przeglądu i czytać zeskanowane Behind Enemy Lines 2 filmy. Ale wtedy można odwiedzić witrynę i pobierz Behind Enemy Lines 2. I iść szybko w trakcie, co się tutaj dzieje.

Odtwórz Behind Enemy Lines 2 obudzić jeden z nielicznych oficerów armii, to jest po prostu, jak armia walczących stron - wybrać. Gra posiada trzy główne kampanię walki prezentowane przez niektóre państwa:

  • Kampania Niemcy;
  • Kampania ZSRR
  • Kampanię Anglo-American.

Kampania w Niemczech - główni przeciwnicy wojsk radzieckich. Ma dziesięć misji, z których trzy szkolenia i ostatni otwiera się tylko gdy wszystkie poprzednie przejście.

Kampania ZSRR - główni wrogowie kampanii niemieckiej. Również składa się z siedmiu misji oraz trzy szkolenia. I ostatni - najtrudniejsze.

Anglo-amerykańska kampania - a sojusznicy kampanii. Łącząc te dwa stany, które mają taką samą liczbę misji.

Okazuje się, że Behind Enemy Lines 2 misje reprezentowanych w równej liczbie.

Gra Behind Enemy Lines 2 ma ogromny wybór broni. To by zniszczyć wroga można dzięki uprzejmości: maszyn, karabiny maszynowe, armaty, czołgi, wyrzutnie rakiet, jeepy i inne.

Różne typy to wszystko, w dużych ilościach.

Ty w roli poradnictwa i nie sądzę, że tutaj będziesz grał jasnej definicji i stylu. Nie. Go wybrać, lub nawet stworzyć samemu. I wszystko jest w Twoich rękach. Chociaż każdy z nich ma swój inwentarz. I w każdej chwili może zamienić broń.

Reprezentuje wszystkie możliwe rodzaje sił, takich jak strzałki, karabinów maszynowych, karabinów, oficerów, snajperów, miotacz ognia, anty-oddziałów i innych jednostek.

Walczyć nie tylko z komputerem, jako wroga, a także sieci z innymi w tym samym charakterze, jak ty.

Gra Behind Enemy Lines II ma całkiem dobrą jakość grafiki, z wielkim fizyki sprawia, że ​​gra SCRIP największe arcydzieło tego gatunku. Dźwięk także jest udany dodatek do tego pełnego obrazu doskonałości. I oczywiście, gra jest na wysokim poziomie. Jest nawet jak występują prawdziwe szkody oraz w warunkach rzeczywistych.

W ogóle, to zdać sobie sprawę, że do gry Behind Enemy Lines 2 sama przyjemność. Ale warto spróbować na ich skóry i złożoność rozgrywki po raz kolejny uświadomić sobie, jak trudno było się do naszych dziadów i pradziadów, aby bronić ojczyzny. Nazwa gry jest natychmiast objawia nam istotę gry.

Nie zapomnij zaprosić kolegów na pełne doświadczenie. Wielkie zwycięstwa i Powodzenia!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi