War Commander: Rogue Assault

Alternatywne nazwy: Var Commander

Game War Commander: Rogue Assault dla fanów bitew wojskowych.

American developer Kixeye ma na swoim koncie kilka udanych projektów, a War Commander: Rogue Assault dodał tę listę. Prace nad nową strategią IMO dla urządzeń mobilnych trwały kilka lat (2014-2016). w). Ale możemy śmiało powiedzieć, że zabawka spodoba się fanom gatunku, którzy nie przegapią okazji, by objąć dowództwo silną armią. Produkt ma kilka fajnych cech, które korzystnie odróżniają go od masy podobnych:

  • Doskonały działa na wszystkich platformach.
  • Użyj normalnego pakietu 3G i średniej prędkości.
  • Istnieje 6 odmian ustawień graficznych, które są automatycznie wybierane, w zależności od używanego urządzenia.

Each War Commander: Rogue Assault można pobrać za darmo, ale możliwość zakupów jest również zapewniona. Jednak wydawać pieniądze nikt nie wymusza, i jest całkiem możliwe, aby zrobić to, co jest dostępne za darmo. Przy okazji pobierz również War Commander: Rogue Assault na komputer, a to kolejny plus na korzyść gry.

0 Mała prehistoria.

. Ważność, w której gracz się znajduje, odnosi się do najbliższej przyszłości, kiedy załamała się gospodarka światowa. Doprowadziło to do całkowitego bezrobocia, a to spowodowało głód. Ludzie wyszli na ulice, ale wkrótce pokojowe powstania ustąpiły miejsca agresywnym zavarushkom. Władze straciły kontrolę nad sytuacją, przestępczość zniknęła, liczba gangów wzrosła.

Uzyskawszy dostęp do broni, szczególnie silne frakcje pokonały Europę, ogłaszając wolne terytoria okupowane. Czas na nową dyktaturę, jeszcze bardziej okrutną niż kiedykolwiek. Zadaniem graczy jest kierowanie bazą wojskową i zniszczenie jednego z najbardziej krwiożerczych generałów, nie pozwalając mu na szerzenie wpływu na inne ziemie.

Twoje działania w grze.

Game War Commander: Rogue Assault rozwija się na dwóch gałęziach:

  • Budowanie i wzmacnianie bazy
  • Udział w walkach PVE i PVP

Będziesz miał dostęp do trzech głównych zasobów metalu (bez niego nie będzie ulepszeń), toru (analog metalu, ale bardziej zaawansowanego), oleju (pomaga jednostkom odzyskać siły po bitwach). To dobrze, że powinieneś zawsze mieć, więc miej oko na terminowe uzupełnianie zapasów. Zdobądź je na własnej bazie, a także otrzymaj jako nagrodę za ukończone zadanie. Jeśli nie jesteś nowy w strategiach militarnych, znasz zasadę działania. Pod tym względem gra War Commander: Rogue Assault nie przyniesie nic nowego: nieustannie rozwijamy bazę, budujemy budynki, wydobywamy zasoby, pompujemy wojska, przejmujemy nowe terytoria i kontrolujemy je.

Jedną z funkcji zabawki jest nieograniczony dostęp do funduszy. Oznacza to, że ich źródło nie wyczerpuje się, więc odważnie zgromadzić niezbędną ilość do dalszej modernizacji i budowy. Jednak do tego potrzebna jest Twoja obecność, ponieważ gra Var Commander nie rozwinie się w"trybie uśpienia". Jeśli wystarczy rozprowadzić zadania w innych projektach i powrócić w jeden dzień, aby zebrać lub uzyskać inny wynik, to nie zadziała. Aby przejść na nowy poziom, musisz osobiście poprowadzić wszystkich. Najciekawsza część walki. Musisz stworzyć swoją armię, wybierając różne typy żołnierzy, po przestudiowaniu ich cech. Dostępna piechota, czołgi, ciężarówki, lotnictwo wojskowe, broń ręczna o każdym możliwym kalibrze i promieniu zniszczenia.

Zanim przystąpisz do ataku, zrób dokładny rekonesans, upewnij się, że wróg jest w zębach i nie zapomnij przemyśleć taktyki działania, aby operacja zakończyła się sukcesem.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi