War2149

Alternatywne nazwy: War2149

Igra War2149: Nowa Odyseja Kosmiczna. Każda drużyna jest łatwo dostępna i nadal musi próbować zgubić się w szerokim menu. A im wyższe osiągnięcie, tym większy sukces w opracowanej sprawie. Ale piękno tych produktów polega na tym, że każdy może zbudować swój własny wszechświat, przechodząc przez rozwój i podbój, ale całkiem inną rzeczą jest pozostawanie na szczycie, zaszczepianie strachu i szacunku dla sąsiadów. Dołączenie do sojuszu pomoże przetrwać w nowym świecie dla ciebie jest wsparciem wojskowym i gospodarczym, obopólnymi korzyściami i miejscami pracy. Czując przyjazne ramię blisko, znacznie łatwiejsze do stworzenia i rozwinięcia floty, zbadaj obszar, by zdobyć władzę na podbitych planetach. Powinieneś walczyć ze statkami wszystkich rozmiarów, budować obronne, wojskowe bazy, inną produkcję.

 • Hahe wolą robić postępy w produkcji zasobów i rozwoju technologii, aby pomóc aliantom. Aby to uzyskać, użyj sond rozpoznawczych, a gdy w ich rękach znajdują się naprawdę cenne dane, dzielą się nimi z sojusznikami lub sprzedają zainteresowanym stronom.
 • Flota

  Vash powinna składać się ze statków każdej wielkości, aby móc wykonywać różne operacje i zadania. Większość z nich to małe i zwinne wahadłowce, które będą przydatne do eksploracji i punktowego, dobrze wycelowanego uderzenia w najbardziej wrażliwym miejscu. Przy szybkiej manipulacji przydatne myśliwce i czołgi z silnym pancerzem będą chronić tył. Dostęp do tych i innych bogactw Otwarta rejestracja War2149, która zmieni Cię w mieszkańca galaktyki.

  Specyfika

  Igrovaya.

  iPlayer War2149 daje przyjemność z akcji dzięki niemal natychmiastowemu rozwojowi wszystkich elementów gry - umiejętności walki, konstrukcji, ekonomii.

   Budowa
  • Bystroe zdaniy
  • Uskorenny wzrost tehnologiy
  • Sozdanie sojuszy i dołącz do chuzhie
  • Naraschivanie military moschi
  • Manevrennye space korabli
  • Dostupnost zatrudnia obcych żołnierzy ras
  • Stremitelny wzrost gospodarczy lub dodatkowe możliwości walki poprzez zakup artefaktov

  Dodatkowo gracze mogą kontrolować ponad 25 różnych technologii i 58 przydatnych talentów, jednocześnie podnosząc poziom swoich jednostek wojskowych.

   

  Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi