Warcraft 3: The Frozen Throne

Alternatywne nazwy: Warcraft 3: The Frozen Throne

Warcraft III: The Frozen Throne - komputerowa gra strategiczna w czasie rzeczywistym. Dokładniej gry Warcraft 3 Frozen Throne został przedstawiony jako kontynuacja trzeciej części kultowej gry-WarCraft III: Reign of Chaos. Przed wami kultowa gra milionera. Deweloperzy, firmy Blizzard, stawia wydała grę pozwalającą jedynie kilka drobnych zmian, a dodatki. Wiązane nową fabułę, ale kontynuuje historię Warcraft III: Reign of Chaos.

Jak dla każdej gry komputerowe, gry Warcraft 3 Frozen Throne w Internecie ma Warcraft 3 Frozen Throne, wideo i screeny, które radzimy przeglądu przed rozpoczęciem gry. I zakończyć czytanie tego przeglądu. Nawet jeśli jesteś fanem tej serii gier. Następnie można odwiedzić witrynę i pobierz Warcraft 3 Tron Mrozu.

Zagraj w Warcraft 3 Tron Mrozu Będziesz grać rolę bohatera w wielu kampaniach, w których można wejść, a raczej którego wybrać. W tej grze trochę odnowione kampania - cztery nowe kampanie:

• «horror z głębin";

• «Klątwa Avengers";

• "Pan Ciemności";

• «ognistą otchłań."

"Terror z głębin" - przedstawiciele nocnych elfów. Rozwija się niektóre działki związane z nadzorcę Illidan

"Klątwa Avengers" - Krew Elfów (Avengers). Toczy się między Inhumans - elfów i armii Pana Garithos.

"Władca Ciemności" - przedstawiciele nieumarłych. Fabuła koncentruje się wokół wizerunku rycerza śmierci Arthasa.

"Ognista Otchłań" - wojownicy orków kampanii. Wszystkich tych, którzy sprzeciwiają się ze sprzeciwem.

Gra bohaterów Warcraft 3 Frozen Throne są fantastyczne, fikcyjne twórcy fantasy. Całkiem jak cały przebieg gry. Jesteś zanurzony w świecie nie istnieje w istoty rzeczywistości. Ale fabuła gry fascynującą podróż wabiąc i zabawny i bitwa.

Powrót do dawnych ziemiach Azeroth. A teraz czeka na krwawego konfliktu. Pojawiają się nowe postacie. Świat staje się coraz bardziej ponure, przerażające i pełne złości. I nic dziwnego, po tak okrutny wojownik.

W tej grze masz sklep - tawerna, gdzie można kupić neutralnych bohaterów. Każda rasa ma nowe jednostki i jeden nowy bohater. Także osiem nowych rodzajów wojsk. Zmienił wygląd i terytoria - rodzaje budynków i krajobrazów.

LL także ogromną różnorodność typów zbroi i broni dla każdej postaci.

Zagraj w Warcraft 3 Frozen Throne jest najwyższej jakości grafiki, na dostatecznie wysokim poziomie znaków rysunkowych. Co dużo zabawy z jasnym i wyraźnym obrazem. Akompaniament jest dopasowany w udanym połączeniu i jak okrzyki w trakcie gry.

Curly znajomych, bo to jest konieczne, aby zakończyć pracę w Warcraft III gry: Reign of Chaos, a najlepiej w tej samej drużynie.

Zanurz się całkowicie i czuję drżenie od walki z potworami, hańbi, aby osiągnąć ten cel.

Szybciej gry Warcraft 3 Frozen Throne pobrania. I to nie koniec, czekać na wielką kontynuacji! Udane grasz!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi