Wargame 1942

Alternatywne nazwy: Wargame 1942

Wargame 1942 gier online - darmowe strategia obsługi klienta, realizowany w przeglądarce. Wargame 1942 play - to znaczy czuć się w własnej skórze, jak nasi przodkowie musieli przeżyć w czasie II wojny światowej. Zostań dowódcą na terenach przeznaczonych do Ciebie, szefem armii i iść odważnie do masakry z wrogiem. Nie trać nadziei na pozostanie zwycięzcą, nawet w najtrudniejszych chwilach. Po tym wszystkim, prawdziwym bohaterem może być tylko ten, kto jest gotowy do walki na śmierć i życie. Wygodny i dobrze zaprojektowany interfejs gry pewnością zalety Wargame 1942. Firma Looki zajmuje tworząc komfortowe gry dla użytkowników w każdym wieku. Asystenci te pomogą systemu i dobrą bazę wiedzy. Podoba się i dostępu do świata gry.

Są minimalne wymagania systemowe:

 • Internet
 • System operacyjny Windows
 • 1 GB pamięci RAM
 • Procesor Pentium

Po utworzeniu konta w poprzednich projektach firmy Looki , ponownie zarejestrować Wargame 1942 nie jest wymagane. Jednak początkujący powinien dostarczyć niezbędnych informacji, należy wypełnić odpowiedni formularz na stronie internetowej gry:

  1. Nazywam ekran
  2. E-mail
  3. Hasło
  4. Zgadzam się z Umową użytkownika

Po rejestracji w grze Wargame przeszedł w 1942 roku, to podał wyjściową kwotę pieniędzy i gruntu, na którym jest hosting. Spróbuj mądrze zainwestować swoje pieniądze w rozwój pierwszej armii. Z biegiem czasu rozwija ziemi należącej. Umożliwiłoby to diesel obsady i inne rodzaje paliwa. W razie potrzeby "czarne złoto" przekształca się pieniędzy. Monety są przydatne do zakupu sprzętu potrzebnego arsenał i inne przydatne rzeczy. Z amunicji gry Wargame 1942 sugeruje, wybierając różne pistolety i karabiny maszynowe, granaty, kamizelki, odblaski, a nawet zestawy. Nie ma wojny bez użycia żelaza, ale również umiejętności dyplomatyczne, a także taktyka myśli-play na drodze do wygranej rolę.

Jako dowódca musi znaleźć w sobie siłę, aby kontrolować wiele aspektów. Elegancki gospodarka, założona produkcja jednostek bojowych, technologii wojskowej organizacji badawczej, zrównoważone budowanie niezbędnych obiektów - Sukces przyszłych zwycięstw. Wroga i próbuje chwycić jesteś właścicielem terytorium. Nie dać mu szansę! Potężna armia, lotnictwo, marynarka i obrona nie pozwoli wróg chce osiągnąć swoje cele. Pełna czujesz jak gorące wydarzenie wojskowy immunitet, który znika, gdy Wargame 1942 przeglądarkowej gry dał oklimatizatsii pierwszy na świecie gier.

Host bazy wojskowej powinien dbać przede wszystkim o budynku Sztabu Generalnego. Wtedy warto pomyśleć o innych obiektów, które są tradycyjnie podzielone na tego typu gry nie są

 • Zasobów (mieszkalne wielorodzinne domy, uniwersytet, wieża wiertnicza, kopalnie)
 • Wojskowe (Koszary, strzelnic, wysypisk śmieci, fabryki broni, Generalna Dyrekcja Secret Service)
 • Gospodarcza (fabryki, banki, centrum handlowe)

Pozwolenie na budowę zasobów

 • Wojna postu
 • Zapewnienie niezbędnego wykształcenia
 • Wyciąg cennych zasobów

Handel

 • Regulacja przepływu pieniędzy
 • Save
 • Zrób najlepsze okazje

Dzięki budynków wojskowych staje się możliwe

 • Produkcja broni
 • Terytorium Organizacja Ochrony
 • Szkolenie agentów zręczny

Tylko w przypadku prawidłowego priorytetów oszałamiający sukces stać się dumą. Musi być równowaga pomiędzy rozwojem kompleksu wojskowego, produkcji niezbędnych zasobów i spraw finansowych.

Świat gry daje przyjemność wszystko, cokolwiek robisz. Się, że siedziba jest prototypem tego, więc pobyt w nim tworzy poczucie rzeczywistości. Na ścianach wisiały mapy, raporty, wykresy z informacjami o ostatnich walkach. Taka atmosfera oraz ekran rodzeństwo, co pozwala szybko dowiedzieć się o zaletach nad wrogiem, muszą podejmować właściwe decyzje i szybko. Nie bój się do wykonywania szybkich manewrów. System nagród i zachęt swój nastrój, który z kolei będzie inspirować podbić nowe szczyty.

Jeśli jesteś zmęczony samotnie spróbować wygrać, dołączyć do sojuszu. Tak więc będzie znaleźć podobnie myślących i niezawodne towarzyszy.

Gdyby wspomnieć o jeszcze jednej możliwości gry. Tam centra meteorologiczne, przez które można kontrolować pogodę. Następnie wpływ warunków pogodowych na wyniku walk, znane wszystkim. Prawda, aby takie dziwne rzeczy mogą być po inwestowanie diamentów (Real) lub wirtualne pieniądze.

Gra gry Wargame 1942 - co oznacza, że ​​przechodzi próbę wojny, hartować ducha i poczuć radość z własnego wpływu na historię. Czy uważasz, że w zęby, jeśli jest to potrzebne? Czy nie warto się domyślać, sprawdź wszystkie na własnym doświadczeniu. Niech Fortuna uśmiecha się!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi