War of Titans

Alternatywne nazwy: War of Titans

W tym przypadku, jeśli nie zaniedbywać uwagę publiczności,, zatrzymać się w centrum uwagi, ale nadal nie stronił machać pięściami, wojna gry Tytani stworzyli dla ciebie osobiście. Gra będzie nosić jesteś daleko od nas w wielu wiekach czasów rzymskich i walk gladiatorów.

W czasie, gdy Imperium Rzymskie, a także wszelkich innych cywilizacji, żądając chleba i igrzysk, arena wyszedł dwa potężnego wojownika i udowodniły swoją zdolność do bycia pierwszym. To jest to, co oferuje grę War of Titans. Nie ma drugiego. Jest tylko pierwszy i przegrani. Ale musimy nauczyć się wstać nawet po klęsce i przejść, znaleźć w sobie siłę, aby znowu i znowu walczyć ze swoim rywalem i nie bój się być uwięziony ponownie. Strach - to jest porażka.

War of Titans gry online stawia bardzo ambitny, ale osiągalny cel. To jest, aby każdy z myśliwca wirtualny gracza. Z kolei, gracz musi doprowadzić swoją postać do poziomu, który będzie oznaczać tylko jedno - doskonałe opanowanie gladiator.

W War of Titans rejestracja online nie spowodować problemy. Tutaj musimy, jak zawsze, należy podać login. Jest to nazwa, przez które można wejść do gry. Następnie podać hasło, a następnie wybierz jedną z proponowanych kontynentach. Każdy z tych serwerów są dostępne w różnych częściach świata. Wybierz ten, który pasuje do Twojego. Następnie należy wpisać datę urodzenia, aby być w stanie określić wiek zawodnika i zaakceptować grę. Po rejestracji można wybrać gladiatora znaków, który wejdzie na arenę do walki. Faktycznie, masz wybór jest mały, jak dla twórców gier powinni rozważyć tylko czterech bohaterów. Są odpowiednie nazwy z czasów grecko-rzymskich. Każda z nich jest jedyna w swoim rodzaju, w tym, obdarzony specjalnych cech. Ale w grze będziesz mógł poprawić swojego zwierzaka, rozwijać go trochę jakość lub nauczyć się czegoś nowego.

Zacznij grać gry War of Titans użytkowników online, z doświadczenia polecić zadań szkoleniowych. Tutaj będziesz w stanie opanować techniki walki i istoty gry. Twój bohater podnapryazhet swoje wirtualne mięśnie, a ty - i twoje palce rozgrzane poupravlyat pomocą myszki lub klawiatury. I po treningach - zapraszamy do prawdziwego rzezi!

W War of Titans powinien grać w pierwszym rzędzie dla tych, którzy chcą poczuć prawdziwy dysk i pasji, który lubi walczyć w bitwie i nie może znieść życia bez przygód. Tutaj musimy nauczyć się władać mieczem i toporem, a, ponieważ spodziewamy się z przeciwnikiem nie ma litości. Gladiatorzy są szacowane w stosunku kategorie, takie jak wytrzymałość i wytrzymałość, zręczność i na pewno ruchy prędkości. To właśnie te cztery szczególne zasady opierają całą grę. Każdy z najlepszych grup w którymkolwiek. Jednocześnie nikt nie przeszkadza mu wiedzieć, aby odkryć nowe kategorie.

Wśród gladiatorów pójść ich walut. Szepcząc rachunki tutaj zastępuje złoto, srebro i okulary. Najprostszym, jak już domyślił się, dostać srebro. Ze złota i cennych punktów będzie trudniejsze, bo dla nich jest to możliwe jackpot. To jest tak cenne, że zwycięzca otrzymuje miesięczne walki o życie, jak mówią, i śmierć. Raz w miesiącu na arenie zbiegają dwie gladiatora i zagrożona - jackpot. Wynik bitwy zależy od tego, jakie umiejętności będą bardziej korzystne w tym scenariuszu.

Z Dodgers bardzo krótkie dzieło trudne, ale z silna może "dogadać", kto ma większą prędkość. Mimo, że tu może być rozłożony trudno przewidzieć. Nawiasem mówiąc, każda postać może posiadać specjalny rodzaj broni - Rod, topór, miecz, czy cokolwiek innego. Zazwyczaj gracze próbują opanować umiejętność jednego gatunku, a nie machać na chybił trafił wszystko, co się do dłoni. Ale możesz mieć specjalną strategię, więc nie będę planować z wyprzedzeniem. Krótko mówiąc, gra jest bardzo ciekawa i ekscytująca, tak, że opóźnienie rozpoczęcia lepiej nie. Walk gladiatorów w starożytnym Rzymie były szalenie popularne. Wydaje się, aby zobaczyć tłumy, arena jest jak nasze stadiony były wypełnione do ostatniego wsi. W dzisiejszym świecie walki gladiatorów nie mniej odsetek. Dostosować tylko, że teraz można nie tylko zobaczyć go z pozycji słuchacza, ale też wziąć w nim udział tylko siedzi na krześle i nie cierpi z powodu urazów i ran.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi