War Thunder

Alternatywne nazwy: War Thunder

Gra Thunder w pełni zanurzyć podczas Wielkiej Wojny Ojczyźnianej.

Gra War Thunder jest oparta na prawdziwych wydarzeniach drugiej wojny światowej, wykorzystujących różne sprzęt wojskowy z tamtych czasów. Najbardziej rozwinięte lotnictwo w grze, nie tak dawno temu, do projektu podłączono czołgi i pojazdy opancerzone, dziś marynarka jest perspektywą rozwoju gry.

Developers bardzo poważnie podeszli do historycznej części projektu, gra Var Thunder całkowicie odtwarza prawdziwe wydarzenia z operacji wojskowych. Użytkownik, dołączając do tego projektu, dostaje się do innego czasu i może studiować historię II wojny światowej niezależnie uczestnicząc w wydarzeniach tamtych czasów. Składnik historyczny nie jest jedyną rzeczą, która jest tak blisko jak to tylko możliwe, twórcy przy tworzeniu samolotów i czołgów badali cechy każdego modelu, wszystkie jednostki sprzętu wojskowego pokrywają się z wyglądem prototypów i cechami technicznymi. Fizyka samej gry, tak blisko rzeczywistości, jak to tylko możliwe, czołg może zostać podarty przez gąsienice lub uszkodzony przez bieganie po ciężkim uderzeniu w dół.

Symulator

Air, tak pierwotnie opracowany przez autorów tego projektu, ale gra wykracza poza prostą wieloosobową grę online, w której główną ideą była strategia militarna i symulacja lotu. Dodając do projektu dodatkową technologię, twórcy przenieśli swój projekt na nowy globalny poziom. Najbardziej rozwiniętą częścią gry jest baza lotnicza, w projekcie znajduje się prawie pięćset różnych samolotów, są one podzielone według krajów producentów:

  • USA;
  • THE USSR;
  • Britannia;
  • Niemcy,
  • Japan.

W grze War Thunder czołgi pojawiły się dopiero w 2014 roku, reprezentują je modele z trzech krajów, ZSRR, USA i Niemiec. Pod koniec 2015 roku gracze oczekują znacznej modernizacji pojazdów opancerzonych, ponieważ autorzy ogłosili przyłączenie armii Wielkiej Brytanii do projektu.

Thinness Gra War Thunder.

Aby dołączyć do projektu, musisz pobrać grę War Thunder, więc jest to wersja klienta. Instalacja na komputerze nie jest dużym programem, gracz rozpocznie swoją podróż w czasie online. Aby pobrać Var Thunder wymaga co najmniej 1. 5 gigabajtów pamięci RAM i 3 na dysku twardym. Po zainstalowaniu klienta wymagana jest rejestracja, a gracz otrzymuje niezbędne podstawowe zasoby.

Weź udział w bitwach w czterech trybach walki, które z kolei są podzielone ze względu na złożoność. Początkujący mogą zdecydować się na naukę trybu zręcznościowego, w którym jest asystent, będzie on instruował zawiłości zarządzania i cechy tego modelu technologii. Tryb symulatora pozwala graczowi poczuć się jak pilot lub czołgista, w najdrobniejszych szczegółach, bez przekręcania kluczyka w stacyjce, nigdzie nie pójdziesz i nie polecisz.

Combat akcje są zróżnicowane, mogą uczestniczyć zarówno jako zespół i niezależnie:

  • Misje dla jednego lub więcej graczy - tutaj musisz wykonać różne specjalne zadania lub uczestniczyć w bitwach przeciwko wrogom komputerowym;
  • Sesyjne bitwy drużynowe - biorą w nich udział prawdziwi gracze. Każda drużyna ma 16 użytkowników, którzy toczą ze sobą wojnę. Do zwycięstwa wymagane jest wykonanie zadań, zdobycie lub zniszczenie lotniska wroga;
  • Racing - rywalizacja pomiędzy pilotami w przejściu toru z maksymalną prędkością
  • Events to historyczne odtworzenie prawdziwych walk. W tego rodzaju bitwach może uczestniczyć tylko technika, która była obecna w danym miejscu podczas prawdziwej wojny.

Gra jest kolorowa, z doskonałą grafiką i treścią dźwiękową, ten projekt może być słusznie nazwany jedynym w swoim rodzaju.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi