War Thunder

Alternatywne nazwy: War Thunder

The gry War Thunder pełne zanurzenie w czasie Wielkiej Wojny Ojczyźnianej.

The gry War Thunder jest oparty na prawdziwych wydarzeniach z okresu II wojny światowej, używając różnych sprzętu wojskowego w tym czasie. Użytkownik, które przyłączyły się ten projekt, dostaje się do innego czasu i może studiować historię II wojny światowej, niezależnie uczestniczących w wydarzeniach z tamtych czasów.

Symulator

Air, więc pierwotnie pomyślany przez autorów tego projektu, ale gra wykraczała poza zwykłą wieloosobowej gry online, w których główną ideą była strategia wojskowa i symulacji lotu. Dodanie dodatkowej technologię z projektem, deweloperzy przyniósł swój projekt na nowy poziom globalnej. Najbardziej rozwiniętą częścią gry jest baza lotnicza, w projekcie nie ma prawie pięćset różne samoloty, są one podzielone według producentów państwa:

 • USA;
 • THE ZSRR;
 • Britannia;
 • Germany;
 • Japan. Pod koniec 2015 roku, gracze oczekują znaczącej modernizacji pojazdów opancerzonych, ponieważ autorzy ogłosił przystąpienie armii Wielkiej Brytanii do projektu.

  Thinness Gra War Thunder.

  In celu przyłączenia się do projektu należy pobrać grę War Thunder, więc jest to wersja klienta. 5 gigabajtów pamięci RAM i 3 na dysku twardym. Początkujący mogą wybrać do nauki w trybie Arcade, w którym nie ma asystenta, on poinstruować w zawiłości zarządzania i cech tego modelu technologii. Każdy zespół ma 16 użytkowników, są one w stanie wojny ze sobą. W przypadku zwycięstwa, to jest zobowiązany do wykonywania zadań, chwytania lub zniszczyć lotnisko wroga;

 • Racing - konkurencja pomiędzy pilotów we fragmencie toru z maksymalną prędkością;
 • Events są historyczne odtworzenie prawdziwych walk. W tego rodzaju walk, jedynie technika, która była obecna w danym miejscu w prawdziwej wojnie mogą uczestniczyć.

 

Zagraj także