WildStar

Alternatywne nazwy: WildStar

WildStar Internecie - darmowy multiplayer klient cRPG w futurystycznym otoczeniu. Gracze będą transportowane do tajemniczej planecie Nexus i odkrywać swoje terytorium, ukrywając wiele niespodzianek. Stworzony przez NCSoft projektu ma następujące cechy: kreskówkowa grafika, dynamiczne wydarzenia gier, obecność socjalizacji, oryginalny, ciekawy teren walki, na zewnątrz, prostota i dostępność interfejsu. WildStar bezpłatny transport na świecie fantasy, który towarzyszy pobytu w zawrotnym przygody. Wcześniej mieszkał na eldanov wyścigu planeta Nexus, o wysokim poziomie rozwoju. Ale w pewnych tajemniczych okolicznościach po prostu zniknął bez śladu, i zastąpiony przez nowych mieszkańców - Imperium frakcja i wygnańców. Zaczynając grać WildStar grę i stać się obywatelem to dziwne i atrakcyjne w tym samym czasie na świecie. Dlaczego tylko tam! I przestronne terytorium w oczekiwaniu na swoje badania i niewyobrażalna ilość tajemniczych artefaktów i systemu ekologicznego z ich gagów i bardzo bogatej fauny. Pokochasz spędzać czas tutaj!

Prosta rejestracja WildStar zabierze Cię w miejscach gier i będziesz mógł wybrać to, co droga do naśladowania. Wybierając klasę gry, niniejszym dać pierwszeństwo niektórych zawodów, konkretnego stylu gry. Istnieją cztery klasy dostępne nick badacz, żołnierz, uczony i kolonistów. Wszystkie są wyjątkowe i każdy jest ciekawy na swój sposób. Nawiasem mówiąc, jego decyzja W trakcie gry można zmienić i spróbować pójść inną drogę życia. Nawiasem mówiąc, przedstawiciele różnych klas często oddziałują. Praca wymaga tylko kilka run, tak, że wsparcie jest bardzo przydatny sąsiad.

W czasie podróży, można często zobaczyć moby. Oni zawsze mają do walki z każdym mob można opracować własną strategię. Ale jeden na jeden walczy system walki nie jest ograniczona. Będzie można wziąć udział w ekscytujących bitwach masowe PvP, które odpowiadają najlepszych tradycji obecnych gier wideo. Ogólnie rzecz biorąc, nie będzie się nudzić!

Chciałbym powiedzieć kilka słów na temat fauny. Ułożone wszystko tutaj jest dość osobliwy. Dobrze nawet, że duża jeść małe, ale nie jest jasne, dlaczego niektóre polowanie tylko w nocy, a drugi do nalotów Daj słoneczny dzień. W miejscach w grze znajduje się wiele zwierząt Quest, ale często zdarza się, że stają się one łupem silniejszych zwierząt. , A następnie, aby twój bohater tego samego questa zverushku musi najpierw pozbyć się tego potwora, który ją pochłonął. Cóż, przynajmniej nie z martwych zwłok zwierzęcych połknięcia wychodzi bez szwanku. Jeśli aktywnie zniszczyć drapieżników, to po pewnym czasie będzie znacznie mniej, a zatem zaszkodzić zmniejszać. WildStar gra jest zaprojektowana tak, że twoje działania, a także inne działania gracze wpływają na środowisko.

Po rozpoczęciu odtwarzania WildStar próbować rozwijać swoją postać. Uczą się używać, a jej parametry fizyczne i dostępnych technologii w tym samym czasie. Zaopatrzyć się na odwagę i rozpocząć polowanie na jednym z najbardziej niebezpiecznych planet wszechświata! Załóżmy, że jesteś zawsze szczęście, aby osiągnąć pożądane!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi