dziki Terra

Alternatywne nazwy: wild Earth

Wild Terra przetrwać wszelkie tsenoy

Igroki którzy są blisko z tematem swojej postaci w środowisku naturalnym, z pewnością docenią tę nowość, jako gra Dziki Terra. Ten najbardziej realistyczny klient gra pozwoli graczowi przejść przez proces rozwoju i przetrwania w środowisku naturalnym. Na przykładzie swojej postaci będzie musiał stawić czoła użytkownikowi wszelkich trudności, które otaczają człowieka dostał na dzikim lądzie: polowania, przetrwania, budowa domu, poszukiwanie skarbów, oblężenie i tak. d. A wszystko to na tle wysokiej jakości grafiką i ciekawymi funkcjami.

Realny świat w wirtualnym prostranstve

Nachav w Dziki Terra gry, można zauważyć, że nie ma konkretnego działka. Pierwotnie wybrany przez gracza postać pojawia się w szmaty i próbuje dowiedzieć się, gdzie jest. Wkrótce ma do czynienia z tymi samymi pierwszymi osadnikami, tak jak to zrobił, a oni starają się wspólne wysiłki na rzecz ustanowienia życie na nowej działce.

Razrabotchiki próbował doprowadzić do rozwoju samego i graficznym wykresie, aby zmaksymalizować prawdziwy obraz i odtwarzanie. Nie ma miejsca dla magii i innych wspaniałych stereotypów. Dlatego też, jako postać gra spełnia tylko prawdziwych wrogów w postaci dzikich zwierząt i trujących roślin.

Proekt a jego funkcjonalność jest w rzucie izometrycznym. To sprawia, że ​​możliwe, aby wznosić budynki i stworzyć niezbędną wnętrze bez problemów. Postać z gry, nie tylko przetrwać, ale również stwarza warunki do komfortowego pobytu na niezagospodarowanej działki. Wśród cech bohatera można zidentyfikować tworząc farmę, sadzenie pszenicy, produkcję broni i elementów mebli.

K Główne cechy gry są następujące:

  • Realnost dzieje się na ekranie. Wirtualny świat w kliencie gry została przedstawiona jak najbardziej realistycznie. Dopiero zaczynają grać, gracz będzie mógł zanurzyć się w świecie spektakularny dzikiej ziemi;
  • Vysoky potencjał. Tutaj użytkownik może zobaczyć proces gry nie jest w zwykłym formacie wcześniej w pierwszej osobie. Ze względu na izometrycznym można korzystać ze swobody przemieszczania się i budownictwie;
  • Razrabotka gra. W tym momencie można grać Dziki Terra pobrać i cieszyć się wszystkie warunki przewidziane. I możliwe jest, aby wziąć udział w rozwoju gry. Aby to zrobić, tylko trzeba zapłacić za zestaw wczesnego dostępu.

Nabory Dziki Terra

V projektu może uczestniczyć z niektórych zalet w stosunku do innych graczy ze względu na fakt, że proces rozwoju nie został jeszcze zakończony, każdy gracz ma możliwość w grze Dziki Terra kupić zestaw wczesnego dostępu, a tym samym do wsparcia projektu. Dostęp do gry dla tego użytkownika będą zawsze otwarte, a ponadto otrzyma dodatkowy bonus, który również nie mają daty ważności. W tej chwili, zestaw zawiera kilka tytułów:

  • Rytsar. Które uzyskały ten tytuł, gracz dostaje 1000 złotych i 10 dni premium. Ponadto, będzie miał kluczową wczesny dostęp i będą mogli uczestniczyć w rozwoju gry,
  • Baron. Gracz otrzymuje premię w wysokości 15 dni i 1600 złota. Wśród innych zachęt obejmują uzyskanie recepty szlachetne pancerze, udział w rozwoju gry, klucz wczesnego dostępu i jego nazwy w pakiecie;
  • Vikont. Gracz dostaje premię 2200 złoty i 25 dni, powyżej dostępności + receptury pancerze, tarcze i skwarki;
  • Graf - 2800 złote i 35 dni premium. Ponadto, wszystkie powyższe korzyści + przepis miecz
  • Markiz - 4500 złote i 60 dni premium. I wszystkich tych klejnotów + skwarki receptury i bransolety;
  • Gertsog - 6000 złote i 80 dni premium. Oprócz wszystkich dotychczasowych korzyści przypadają płaszcz przepis.
 

Zagraj także