Wiatr z Łucka

Alternatywne nazwy: Wiatr z Łucka

Ta gra musisz grać w imieniu marynarza, który chce zdobyć przewagę na wszystkich przestrzeniach morskich. Oprócz ciebie w grze Wind of Luck online ten Crave większość innych zespołów i organizacji.

Wind of Luck gry, które można grać za darmo, fabrycznie na kliencie gry komputerowej.

Z wiatrem szczęścia grze można odtwarzać następujące typy statków:

 1. Azji.
 2. Karaiby.
 3. Morza Śródziemnego.

Według pojazdów azjatyckich to:

 1. Kobukson - jest najbardziej znanym wojenny Azja Wschodnia.
 2. Katamaran jest mały pokój statek, który pojawił się na wyspach Polinezji.
 3. Quee piosenki - to sławny koreański statek.
 4. Pirate śmieci - tradycyjne naczynie do Azji Wschodniej poszukiwaczy szczęścia.

Według Karaibów naczyń obejmują:

 1. Barca jest oryginalny statek Karaiby zwykle. Jest to jeden z najlżejszych samochodów w grze, i to jest bardzo dobra łódź, aby nauczyć się podstaw wojny morskiej.
 2. Smuggler Szkuner - mały szkuner, przeznaczony do szybkich i krótkich serii, niskim profilu z założonymi żagle i dobrej odporności. Niezmiennie dobre statek w niesprzyjających wiatrów. O pojemności około 90 ton można to osiągnąć wysokie prędkości żeglugi przez długi czas.
 3. Bermudy - to naczynie, które często występują wśród początkujących poszukiwaczy szczęścia i niskoprofilowych szczurów morskich na wodach karaibskich. Stabilne w niesprzyjających wiatrów. Smukły i elegancki szkuner Bermudy może osiągnąć maksymalną prędkość w bardzo krótkim czasie.
 4. Kaper - duży statek, zaprojektowany specjalnie dla prokuratury i przyciągnięcie statków handlowych. Obudowa z powodu ich siły są przeznaczone do prędkości i uzbrojenia. To jest głównie przeznaczony dla małych odległości i prędkości zależy od jej uczestników w krótkim czasie. Ten statek może wykonać każde zadanie, z małymi stratami.

Przez statki Sredizemeomorskim obejmują:

 1. Polacca - jest uniwersalny statek. Ma wiosła i żagle jak trójkątny i kwadratowy, to jest bardzo dobre dla korzystnych i niekorzystnych wiatrów. Można pływać w płytkiej wodzie.
 2. Balancella - to jest wielka łódź rybacka. Ona tylko 4 małe armaty na pokładzie.
 3. Xebec - to najczęstszy typ statku, który jest wykorzystywany przez berberyjskich korsarzy na Morzu Śródziemnym w XVII-XVIII wieku. Niski statku utrudnia celem dla dużych statków. Xebec ekstremalne zwrotność sprawiają bardzo dobrym rozwiązaniem dla taktyki i skradania się do przeciwników.
 4. Pancerniki - tego statku, które są podzielone na 4 zakłady. To piękno ma niemal idealną równowagę pomiędzy możliwościami siłę ognia, wytrzymałość i ruchowych. Na pokładzie 60 pistolety na dwóch pokładach gun. O silnej strukturze i szczelne ubranie.

Zagraj Wind of LuckVy're w różnych regionach na różnych mapach. Twoja uwaga zostanie zwrócona sześć regionów.

Uruchom grę Wind of Luck wolnego grać z przyjaciółmi. Są one o wiele bardziej interesujące i czas mija bardzo szybko.

Wind of Luck on-line - to jest prawdziwa gra, to jest bez wątpienia Ci się spodoba!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi