Winterfrost Legacy of the North

Alternatywne nazwy: Dziedzictwo Winterfrost

Winterfrost Gra The Legacy of the North: Wojna ze zmarłymi.

Winterfrost Game The Legacy of the North zaprasza nowych graczy do świata fantasy, w którym otrzymują oni rolę bohatera, który jest przeznaczony do ochrony królestwa przed zmartwychwstałymi.

lat Wiele dziewięciu klanów Daren postanowiło zapomnieć o starych pretensjach, zebrać jednego przedstawiciela różnych typów ludzi i połączyć je na wyprawie. Elfy, ludzie, gnomy, olbrzymy i orkowie mieli dotrzeć do odległych zakątków kontynentu na północy, znaleźć ukryte skarby i sprowadzić je do miasta.

na sprzęt i szkolenia, wydano wiele zasobów, ale wysiłki poszły na marne, ekspedycja zmarła w trudnym klimacie. Po latach i nie czekając na wiadomości, stało się jasne, że już ich tam nie będzie. Ale to tylko skłoniło władców do zebrania nowej grupy. Niestety, spotkał ich podobny los, a także tych, którzy za nimi podążali.

Po pewnym czasie wszyscy, którzy odeszli i zmarli, powrócili martwi, aby pomścić upór swoich potomków. Zaczynając grę Winterfrost Heritage of the North, stajesz się przedstawicielem jednego ze starych imion, które brało udział w przedsięwzięciu, i dlatego zmuszony jest stawić czoła rebelianckiemu zmarłemu krewnemu.

Ty i twój brat jesteście uratowani przez swojego ojca, ale on musi poświęcić własne życie, abyście mogli przejść niebezpieczną przygodę i spróbować znaleźć odpowiedzi na ważne pytania.

to twój pierwszy wybór.

Możesz zdecydować, że Winterfrost Legacy of the North jest lepsze, aby zarejestrować się lub dołączyć za pośrednictwem sieci społecznościowych. Następnym krokiem jest stworzenie bohatera. Aby to zrobić, zapoznaj się z charakterystyką każdego zawodu i pamiętaj, że wygląd i pewne umiejętności zależą od tego, czy jesteś mężczyzną czy kobietą.

  • Złodziej jest zwinny i szybki, dobrze unika ataków wroga. Jest to skuteczny wojownik przeciwko pojedynczym celom, ale nie może poradzić sobie z grupą.
  • War to typowy czołg z dużym zapasem energii życiowej. Obdarzony mocą, która idealnie nadaje się do ataków w zwarciu.
  • Mag nie ma dobrego zdrowia i jest nieskuteczny wobec pojedynczych silnych złoczyńców, ale grupę niezbyt silnych przeciwników uderza ruch małego palca. Podczas pompowania możesz wybrać, kogo chcesz widzieć jako lekarza lub tych, którzy powodują szkody.
  • Shaman będzie dobrym obrońcą, ponieważ nie gorszy od maga posiada czary.

Czas na działanie.

V Winterfrost Legacy of the North jest przyjemny w grze z wielu powodów, ale pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy jest bardzo jasne, przyjemne oko. Rozwój odbywa się płynnie, a początkowe poziomy nie obciążają szczególnie silnych przeciwników. Twoja siła wystarczy, by uporać się z tłumami umarłych.

Później zaczniesz zdobywać siłę i doświadczenie, stawać się silniejszym i być gotowym na poważne potyczki. W trakcie wydarzeń będziesz:

  • Zastosuj zasadę działań krok po kroku
  • Zatrudn. Assistants
  • Walczący Monsters
  • Fighters gracze
  • Aby wziąć udział w ekscytujących trybach

Możesz zdobyć doświadczenie uczestnicząc w misjach, ale możesz użyć medytacji, pozostawiając bohatera w tym stanie, gdy jesteś daleko. Ale wracając, znajdziesz go mocnego i mocnego.

Twoja postać jest obdarzona trzynastoma talentami, a podczas bitwy decydujesz, która z nich jest bardziej odpowiednia tutaj. Ale sześciu asystentów z twojego oddziału automatycznie skorzysta z podarunku, który mają, więc pomyśl o tym, umieszczając firmę na polu bitwy.

V iPlayer Winterfrost Legacy of the North przez długi czas pozostawania samotnym wojownikiem nie zadziała, jeśli chcesz pokonać głównego bossa. Więc zjednoczyć się w klanie, walczyć na Arenie, zdobyć najwyższe nagrody.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi