Vinterfrost Dziedzictwa Północna

Alternatywne nazwy:

Gra Vinterfrost Dziedzictwa Północna: Wojna ze zmarłymi.

Igra Vinterfrost Dziedzictwa Północna zachęca nowych graczy do świata fantazji, gdzie są one oferowane w rolę bohatera, przeznaczonego do ochrony Brytania od powstańców zmarłych.

Mnogo laty dziewięć klany Dare postanowił zapomnieć przeszłe żale, aby zebrać wśród różnych typów ludzi, jednego przedstawiciela i połączyć je w wyprawie. Elfy, ludzi, krasnoludów, orków i gigantów musiał dostać się do odległych zakątków kontynentu na północy, aby tam odnaleźć ukryty skarb, i doprowadzić do miasta.

sprzęt i szkolenia

Na zajęło dużo zasobów, ale wysiłki były daremne wyprawy zginęła w surowym klimacie. Z biegiem lat, i nie czekając na wieści, stało się jasne, że już nie będzie. Ale to jest proszony tylko władców zebrać nową grupę. Niestety ich ten sam los, jak tych, którzy za nimi.

Z biegiem czasu, wszyscy, którzy wyszli i zabitych, zmarłych wracają pomścić upór ich potomków. Rozpoczęcie gry Vinterfrost Dziedzictwa Północną, stajesz się członkiem jednej ze starych rodzin, którzy wzięli udział w spółce, a więc są zmuszeni do konfrontacji z rebeliantami martwych względne.

Vas z bratem ratuje ojca, ale on musi poświęcić swoje życie, że można udać się na niebezpieczną przygodę, i starają się znaleźć odpowiedzi na ważne pytania.

jest pierwszym wyborem.

Vy ma prawo decydować, co jest dla ciebie najlepsze rejestracji Vinterfrost Dziedzictwa Północnej lub połączenia za pośrednictwem sieci społecznościowych. Następnym krokiem jest stworzenie znaku. Aby to zrobić, należy zapoznać się z charakterystyką danego zawodu oraz pamiętać, że wygląd i niektóre umiejętności są uzależnione od bycia mężczyzną czy kobietą.

  • Rogue zwinny i szybki, dobrze uciekać przed atakami wroga. Jest skuteczny przeciwko pojedynczym celom wojownikiem, ale nie może sobie poradzić z grupą.
  • Wojownik typowy zbiornik z dużą ilością witalności. Obdarzone mocą, która jest idealna do ataków wręcz.
  • Nie
  • Mag różnią się dobrym zdrowiem i nie jest bardzo skuteczny przeciwko pojedynczym potężnych złoczyńców, ale grupa nie jest bardzo silny przeciwnik wpływa na ruch małego palca. Podczas pompowania, można wybrać to, co chcesz, że będzie się z lekarzem lub powoduje szkody.
  • Shaman jest dobrym obrońcą, tak dobre, jak mag ma czarów.

Nadszedł czas, aby działać.

V Vinterfrost Dziedzictwa Północna grać miły dla wielu powodów, ale pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy jest bardzo jasne, miłe wykres oczu. Rozwój jest gładka, a początkowe poziomy nie są szczególnie napinając silnych przeciwników. Twoja siła będzie wystarczająco dużo do czynienia z tłumu zmarłych.

Później zaczynasz znaleźć siły i doświadczenia, stają się mocniejsze, i będzie gotowy do poważnych starć. W trakcie wydarzenia będzie:

  • Primenyat zasadzie krok po kroku deystviy
  • Nanimat pomoschnikov
  • Dratsya z monstrami
  • Srazhatsya z geymerami
  • Uchastvovat w ekscytującej rezhimah

Naraschivat można doświadczyć uczestnicząc w misjach, ale można użyć medytacji, pozostawiając bohatera w tym stanie, dopóki nie zniknął. Ale wracając, przekonasz się, że świeże i bardziej wydajny.

Charakter

Vash obdarzony trzynaście talenty, a podczas bitwy, zdecydować, które z nich jest bardziej odpowiednie. Ale sześć z kumplami drużyna będzie automatycznie korzystać z daru, który jest obdarzony tak uważają to przy składaniu firmę na polu bitwy.

V iPlayer Vinterfrost Dziedzictwa Północna długo pozostanie samotny wojownik nie będzie działać, jeśli chcesz pokonać głównego bossa. Więc łączą się w klany, walkę na arenie, uzyskać najwyższe nagrody.

 

Zagraj także