Wiedźmin 3 Dziki Gon

Alternatywne nazwy: Wiedźmin 3 Dziki Gon

długo wyczekiwanych gier w grze The Witcher 3 Wild Hunt.

Ostatni z gier trylogii Witcher 3 Wild Hunt w 2015 został wydany po raz pierwszy 19 maja, a 23 października pojawiła się zaktualizowana, nowa wersja. Odpowiedzialny za opracowanie studia CD Projekt RED, na podstawie powieści Andrzeja Sapkowskiego "Wiedźmin". Aby dotrzeć do całej widowni, firma pracowała równolegle nad wersjami na One Xbox, PlayStation 4 i możliwością pobrania gry The Witcher 3 Wild Hunt na Windows.

Geralt z Rivii - prawdziwy profesjonalista w polowaniu na potwory. Jest wiedźminem i ma talent do magii, ma nadprzyrodzone zdolności, które powinny mu pomóc uratować dziewczynę Ciri. Charakterystyczną cechą trzeciej części gry jest swobodny ruch bohatera na mapie, zwiedzanie różnych terytoriów i umiejętność znajdowania nowych zadań.

Product okazał się duży i samowystarczalny. Jeszcze przed oficjalnym wydaniem otrzymał ponad 200 nagród z różnych publikacji i stron internetowych, kilka nagród na festiwalach i stał się najbardziej oczekiwanym sezonem. Nawet najbardziej surowi krytycy nie stawiali oporu i wystawiali najwyższe oceny, aby gracze nie mieli na co narzekać.

W walce, wszystkie środki są dobre.

milionom graczy udało się pobrać grę The Witcher 3 Wild Hunt i już towarzyszy Geraltowi w podróży, w której walczy z potworami i szuka skarbów. Jest on jedyną postacią w grze, ale czasami, w szczególnych przypadkach, zostaje zastąpiony przez Ciri umiejętnością teleportacji.

W nowej części gry Witcher 3 Wild Hunt na PC Geralt stał się jeszcze bardziej umiejętnym wojownikiem. Teraz może pokonać pięciu wrogów naraz, używając dwóch mieczy i przedmiotów pomocniczych. Ze stalowym mieczem walczy ze zwykłymi zwierzętami i ludźmi, a srebrny dla potworów.

Bezpieczeństwo i bomby dodatkowe wyposażenie na duże odległości. Dzięki nim bohater pokona stworzenia, które potrafią latać lub pływać pod wodą. Ponieważ jest także czarodziejem, przygotowuje narkotyki, aby uzyskać specjalne zdolności, które poprawiają jego cechy z zebranych przedmiotów, części ciała zniszczonych potworów i roślin.

W momencie ataku będą stosowane trafne ataki, ataki, uchylanie się od ataków wroga. Skala wytrzymałości myśliwego powinna być monitorowana, jeśli stanie się pusta, stanie się niezręczna i wrażliwa.

. Helical Geralt pięć magicznych znaków:

 • Aard - powala

 • Igny - kontroluj moc ognia
 • Aksiy - kontroluje umysły wrogów i może zmusić ich do ataku na swój własny rodzaj
 • Kwen - ochrona przeciwwstrząsowa
 • Irden - ustawia pułapki dla potworów, zmniejszając ich charakterystykę podczas kontaktu z

Znaki te są w stanie wzrastać, a ich użycie nie ogranicza się do użycia przeciwko wrogowi. Z ich pomocą Geralt niszczy kamienne szczątki, otwiera drzwi, otwiera nowe dialogi z postaciami.

Wyszukiwanie ofert wygląda bardzo interesująco. Można je uzyskać od bohaterów w rozmowie, znalezionej na trupie, tablicy ogłoszeń, w drzewach i na inne sposoby. Zadania same w sobie przypominają zadania, kiedy postać podąża szlakiem, zbiera przedmioty, prosi o kontr-ins.

Wymagane wymagania systemowe.

As dla tak obszernej zabawki, wymagania dla komputerów są dość demokratyczne. Minimum, które powinieneś mieć:

 • Intel CPU Core i5-2500K 3. 3GHz
 • Nvidia GPU GeForce GTX 660
 • AMD CPU Phenom II X4 940
 • ROS 6GB
 • AMD GPU Radeon HD 7870
 • Place 40 GB
 • DirectX 11
 • OS 64-bitowy system Windows 7/8 (8. 1) i 64-bitowe

Kto nie może się doczekać, aby szybciej rozpocząć przygodę, The Witcher 3 Wild Hunt może kupować z już istniejącymi dodatkami, ale wiedz, że na początku 2016 roku planowane jest wydanie Blood and Wine - Blood and wine. Wygląda na to, że twórcy gry Wiedźmin 3 Dziki Gon nie zakończyli dla Ciebie niespodzianek i możesz spodziewać się wielu niesamowitych wiadomości.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi