Witcher 3 Wild Hunt

Alternatywne nazwy: Witcher 3 Wild Hunt

Witcher 3 Wild Hunt.

Poslednyaya trylogia gry Wiedźmin 3 Dziki Hunt w 2015 roku pojawił się po raz pierwszy w dniu 19 maja i 23 października nie było już uzupełniony o nowej wersji. Jest on odpowiedzialny za rozwój Studio CD Projekt RED, który podjął jako podstawa do powieści Andrzeja Sapkowskiego „Wiedźmin”. Aby pokryć całą publiczność, firma w tym samym czasie pracuje nad wersją na Xbox One, PlayStation 4 i możliwością Wiedźmin 3 Dziki Hunt pobrania dla systemu Windows.

Geralt z Rivii - prawdziwy profesjonalista w polowaniu na potwory. On Wiedźmina i ma talent do magii, ma nadprzyrodzone moce, które powinny pomóc mu uratować dziewczynę CRIS. Wyróżniającą jakość trzeciej części gry jest swobodny przepływ bohatera na mapie, odwiedzając różne obszary i zdolność do znalezienia nowych miejsc pracy.

Produkt i uzyskać bardziej samowystarczalne. Jeszcze przed oficjalną premierą, że otrzymał od różnych publikacjach i stronach internetowych ponad 200 nagród, kilka nagród na festiwalach i stał się najbardziej oczekiwany sezonu. Nawet ciężkie krytycy nie mógł się oprzeć i znosić najwyższy wynik, więc gracze nie będą narzekać.

 

 

V walczyć wszystkie środki są dobre.

Gracze

Milliony udało się pobrać Wiedźmin 3 Dziki Hunt, i odprowadził Geralta w podróż, w której walczy z potworami i szuka skarbu. On jest jedyną grywalną postacią, ale czasami, w szczególnych przypadkach, zastępuje Ciri z jej zdolnością do teleportu.

V nowej części Wiedźmin 3 Dziki Polowanie na PC Geralta stał się bardziej zręczny wojownik. Teraz on jest w stanie pokonać pięć wrogów naraz przy użyciu dwóch mieczy i elementów pomocniczych. Miecz stalowy on zabija normalne zwierzęta i ludzi, i trzyma srebrny na potwory.

Arbalety bomba i dodatkowo sprzęt do długich dystansach. zrozumieć ich wyprzedzić stworzenia, które potrafią latać i pływać pod wodą. Ponieważ jest on również magiem, aby uzyskać specjalne umiejętności, podnosząc swoje właściwości, zebrane przedmioty, części ciała zniszczone przez potwory i roślin przygotowuje narkotyki.

Vo ataki będą miały zastosowanie precyzyjnych uderzeń, atak, unikanie ataków wroga. Konieczne jest, aby monitorować skalę wytrzymałości myśliwego, jeśli jest on pusty, to będzie niezdarny i wrażliwe.

Pomogayut Geralt pięć magiczne znaki:

 • Aard - puka nog
 • Igni - siła zarządzanie ognya
 • Aksy - Kontrola wrogów świadomości, a może spowodować ich atakować się podobnyh
 • Kven - od ochrony udarov
 • Irden - ustawia pułapki na potwory, które zmniejszają ich skuteczność w kontakte

Eti znaki może być wzmocniony, a ich zastosowanie nie ogranicza się do korzystania z wrogiem. Z ich pomocą Geralt niszczy kamienny gruz, otwiera drzwi, aby otworzyć nowe dialogi z bohaterami.

Poisk praca wygląda bardzo interesująco. Mogą one być uzyskane z postaci w rozmowie odnaleźć zwłok, deskę biuletynie, na drzewach i na inne sposoby. Przypomnij sobie zadań pracy, gdy gracz jest na szlaku, zbieranie przedmiotów, pyta przechodniów.

 

Neobhodimye wymagania systemowe.

Kak dla takich masowych zabawek, wymagania komputery dość demokratyczna. Minimalna powinna mieć:

 • Intel procesor Core i5-2500K 3. 3GHz
 • Nvidia GPU GeForce GTX 660
 • AMD procesora Phenom II X4 940
 • OZU 6GB
 • AMD GPU Radeon HD 7870
 • Mesto 40 Gb
 • DirectX 11
 • OS 64-bitowego systemu Windows 7/8 (8. 1) 64-bit

Komu nie mogę się doczekać, aby rozpocząć kolejne przygody może Wiedźmin 3 Dziki Polowanie na zakup z istniejącymi dodatkami, ale wiem, że na początku 2016 roku zaplanowano Krwi uwalniania i Wina - Krew i wino. Wydaje się, że twórcy Wiedźmin 3 Dziki Hunt niespodzianki nie skończyły dla Ciebie, i można oczekiwać dużo zaskakującą wiadomością.

 

Zagraj także