World Of Steel: Tank Force

Alternatywne nazwy: WoS, World of Steel

Game World Of Steel: zwycięstwo Tank Force będzie twoje.

. Na tle wielu gier o czołgach World Of Steel: Tank Force jest pod pewnymi względami gorszy, ale jest w nim również jego zapał. Reprezentuje jej studio BraveTale, zdecydował się również wziąć udział w ogólnym entuzjazmie dla bojowników. Być może już znasz jej pracę na okrętach wojennych. Teraz masz możliwość pobrania World Of Steel: Tank Force i oceny jego potencjału. Oczekiwać czegoś niezwykłego z projektu nie jest konieczne. Ściśle mówiąc, co jest niesamowite i wyjątkowe, można zobaczyć w następnej grze akcji o czołgach? Jeśli nie rozwijają skrzydeł, to jest to klasyczny gatunek, w którym gracze opanowują teren, okresowo walczą z wrogami, zarabiają pieniądze na tej grze i wydają na sprzęt do pompowania.

Takie cechy techniczne powinny być brane pod uwagę, wtedy gra waży 77 M, wersja na telefon komórkowy wymaga wersji Androida co najmniej 2. 3, ale w rzeczywistości od 4. 1, biorąc pod uwagę okresowe aktualizacje. Chociaż, z uwagi na sprawiedliwość, muszę powiedzieć, że nie wychodzą tak często. Jednak ci, którzy chcą, mogą pobrać World Of Steel: Tank Force na komputer i cieszyć się tym, co dzieje się na dużym ekranie.

Cechy i przejście.

Główną cechą odróżniającą projekt od analogów jest brak gry zespołowej. Oznacza to, że możesz walczyć tylko z przeciwnikiem komputerowym, doskonaląc taktyki i zachowania w różnych sytuacjach. Ale nawet w tej grze World Of Steel: Tank Force pozostaje interesująca z takimi komponentami:

  • Zbyt drogie darowizna z minimalnym zestawem funkcji
  • Nie oryginalna historia
  • Trudności z bezpłatną modernizacją zbiorników
  • Wysokie wymagania dotyczące połączenia z Internetem i urządzenie do instalacji

  Jak już wspomniano, grafika tutaj jest naprawdę doskonała, widać nawet blask słonecznych króliczków na ciele pojazdów bojowych i dość realistyczny dym po strzale.

 • Dobra grafika
 • Doskonały wybór sprzętu
 • Detailed cards
 • Dynamiczne walki
 • Możliwość pompowania maszyn
 • Easy control

Ponadto należy zwrócić uwagę, a strony nie są zbyt atrakcyjne:

Ale za wszystko trzeba zapłacić, aw tym przypadku techniczne możliwości swojego urządzenia. Inną opcją płatności są prawdziwe pieniądze na ulepszone karabiny i czołgi, dodatkowe premie i inne darowizny. Ceny zaczynają się od 54,99 UAH. , osiągając 5 249,99 UAH. Jeśli chcesz osiągnąć wszystko samemu, cóż, to godne pochwały. W tym przypadku bądź cierpliwy, ponieważ będziesz musiał zaoszczędzić pieniądze na nowe pistolety, zbroje, części do silnika i tak dalej. W trakcie gry gracze podnoszą poziomy, co otwiera nowe możliwości.

Podobnie jak w podobnych zabawkach, World Of Steel: Tank Force zapewnia nagrodę za sukces w bitwie, płacąc monetami. Ale aby się ulepszyć, będzie musiał wziąć udział nie w jednym, a nawet w trzech bitwach. Ulepszenia są dość kosztowne, a osiągnięcie mniej więcej wysokiego poziomu będzie wymagało starań, aby nie zginąć w następnej bitwie. Działać w miejscach o różnych cechach geograficznych pasa lasu, ośnieżonych gór, pustyń i innych. Zmiana krajobrazu jest szybka, więc nie będzie można podziwiać tych przepięknych za burtą. To, co dzieje się na polu, jest o wiele ważniejsze, ponieważ czołgi stoją niemal od nosa do nosa, a skala nad nimi pokazuje, ile pozostało w nich życia.

K słów, w zabawce jest jeden znaczący plus możliwość wyboru czołgu, który idealnie pasuje do warunków terenowych. Aby wzmocnić jego podstawowe cechy, użyj kamuflażu, a to pozwoli na połączenie samochodu z krajobrazem.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi