World of Warships Blitz

Alternatywne nazwy: WoWS Blitz, World of Battle Blitz Boats

Game World of Warships Blitz to długo oczekiwany projekt.

Po raz kolejny firma Wargaming Group wyróżniła się tym, że cieszyła fanów morskich bitew zabawką o nazwie World of Warships Blitz.

Przypomnijmy, że projekt szybko zyskuje na popularności, możemy śmiało powiedzieć, że niedługo zajmie jedno z pierwszych miejsc w rankingu kultowych zabawek. Do pobrania World of Warships Blitz nie potrzebujesz niczego specjalnego, a poradzi sobie z modelem telefonu z wersją systemu operacyjnego od 4. 4 i powyżej, a także z wolnym miejscem pod instalacją 59 M.

Nadal istnieje możliwość pobrania World of Warships Blitz na komputerze, aby nikt nie został pominięty.

Cechy zarządzania.

.Jeśli porównujesz wersje mobilne i komputerowe, to na pierwszych mapach obszaru są znacznie zmniejszone dla wygody, ponieważ będziesz musiał grać na małym ekranie. Sposób sterowania na ekranie dotykowym różni się w różnych rogach, są specjalne przyciski. W lewym dolnym rogu znajduje się nawigacja. Klikając jedną ze strzał, ustawiasz kurs w prawo / lewo lub w tył / w przód. Kliknij strzałkę raz, a statek uniesie się. Po ponownym naciśnięciu przyspiesza. Wygodne jest to, że nie trzeba ich naprawiać za pomocą ciągłego wciskania. Wystarczy wydać polecenie, a ty możesz wykonywać inne manipulacje.

W prawym dolnym rogu krzyża pojawia się polecenie strzelania, a lornetka jest przybliżeniem. W środku ikon narzędzi i naprawy. W prawym górnym rogu znajduje się ikona ze zmianą broni, na lewej mapie terenu, aw środku widzimy skalę postępów w bitwach. Ponieważ wszystko to ma małe wymiary, przezierność i intuicyjną zrozumiałość, dla tak dużej zabawki jest to duży plus.

Ponadto gra World of Warships Blitz oferuje:

Podobnie jak w wersji komputerowej World of Warships Blitz, gra w wersji mobilnej oferuje tryby PvP i PvE.

  • Ogromny wybór 90 statków należących do różnych krajów
  • Chans walczących na wodach Arktyki, Atlantyku i Pacyfiku
  • Różnorodność broni
  • Ciągłe pompowanie statków Więcej niż jeden tryb walki: pojedynczy, drużynowy, korporacyjny, ranking
  • Amphas dla osiągnięć i zwycięstw
Wspomniano już, że wybór map jest ogromny, ale zostały one zmniejszone o około jedną trzecią, tak aby nie musiały zbyt długo przepływać przez puste miejsca na powierzchni wody w drodze do głównego miejsca wydarzeń. Ponadto, jeśli grasz w PvP, gracze mogą być pogrupowani w grupy po 7 uczestników. W pozostałej części wszystko jest analogiczne do kupowania statków, pompowania ich, uczestniczenia w misjach, misjach i innych wydarzeniach. Do tego oczywiście zapewnia cenne nagrody i premie. Oprócz nagród za udział w pojedynkach, WoWS Blitz dostarczył także innych przyjemnych niespodzianek. Na przykład, jeśli w tygodniu odwiedzasz zabawkę codziennie, otrzymaj konto premium przez trzy dni.

Dla fanów gier akcji interesujące będzie doświadczenie tego projektu, zwłaszcza jeśli znają inne prace dewelopera (czołgi i samoloty). Przyciąga także tych, którzy wielokrotnie wprowadzali do okrętów bojowych na dużych monitorach komputerowych. Łatwiej im określić zestaw okrętów dla swojej floty (niszczyciele, krążowniki, pancerniki) i sposób ich pompowania. Początkujący odkryją ogromne pole do badań, aby określić walory każdego statku w bitwie.

Te, któremu udało się przetestować grę, daje wyjątkowo pozytywną ocenę. Na jej korzyść wpływa również fakt ciągłego udostępniania aktualizacji i aktywnej korekty możliwych błędów twórców.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi