World of Battles

Alternatywne nazwy: ŚWIAT Battls

Świat gry online Bitew - wolne, wciągająca gra multiplayer strategii online, który daje naprawdę spektakularne bitwy w czasie rzeczywistym pomiędzy 9 wyścigach: rycerzy, elfów, krasnoludów, amazonki, zverolyud'mi, barbarzyńców, mrocznych elfów, orków i nieumarłych. World of Battles gier online dzięki doskonałej grafiki, szczegółowych jednostek i ogromnych bitwach naprawdę poczuć się jak dowódca.
World of Battles Aby grać musisz dołączyć World of Battles gry i pobrać grę na komputerze. Proszę wypełnić pola rejestracji, aby utworzyć konto na stronie.
1. Wprowadź swoją grę logowania (nazwa, że ​​dowiesz się na forach).
2. Nowe hasło znane tylko Tobie.
3. Twój adres e-mail.
4. Sprawdzę, że nie jesteś botem.

Kiedy Rejestracja na World of Battles grać w grę World of Battles należy zainstalować klienta gry (czyli natychmiast sama gra) do komputera:
1. Proszę kliknąć "Client Pobierz" aby pobrać specjalny plik «World of Battles downloader".
2. Po wczytaniu pliku zostanie zakończone, uruchom go, a World of Battles gry online rozpocznie pobieranie do komputera.
3. Po pobraniu gry poprosi, aby zaakceptować warunki licencji dla końcowego montażu World of Battles.

Aby grać w World of Battles Komputer musi spełniać następujące wymagania systemowe:
Procesor: Intel Pentium 3 kwietnia GHz, AMD Athlon 3000 +
RAM: 2048MB
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 6600GT lub ATI Radeon X1600, 128 MB
DX: DirectX 9. 0 (2008 marzec)
OS: Windows XP SP3, Windows Vista, Windows 7
Internet: 512 kbps
Można teraz przystąpić do bardziej szczegółowego opisu ras, dla których będzie można grać w grze World of Battles Online. Wszystkie z nich są podzielone na trzy frakcje: dobra, zła, neutralność.
Witamy
Knights. Pomimo jego zaangażowania w dobrą stronę, Rycerze Steel Roses zbyt często pokazują swoją arogancję wobec innych, nawet sprzymierzonych ras. Niemniej jednak, może być zasłużone, ponieważ przed ich niewielu, którzy rycerski kawaleria może przetrwać.
Elfy. Podzielone na dwie grupy, które można nazwać leśnych elfów elfów i arystokratów. W cywilu, plemiona te raczej rozproszone, ale w walce ze wspólnym wrogiem jest elastyczne aluminiowe śmiertelne łucznicy lasów i szybka kawaleria elfy arystokratów.
Krasnoludy. Silny i zaprawiony bitwa narodów. Nie wiele można faworyzować innych ras, prawdopodobnie ze względu na fakt, że tych, którzy szukają wysokiej gnomów. Jednak, gnomy są zawsze otwarte dla handlu surowcami. Ale ich głównym bogactwem walczy pojazdów i nie są w pośpiechu, aby akcje.
Neutralność:
Zwierzoludzie. Ludzie, tajemnicze, co jest zjednoczenie plemion minotaury, centaury i Volkolakov. Zostały stworzone przez starożytnych czarodziejów dla zabawy i zbuntowali się przeciwko ich okrutnych panów. Stąd nieufność do innych ras. Mają tajemniczy związek z naturą.
Barbara. Są one zróżnicowane plemiona z różnych wierzeń i okupacji. Niektórzy zajmują się grabieży, inni handlu i innych - ochrony granic. Mimo różnic w wojsku razem z elastycznych rozwiązań wojsk.
Amazon. Wojownicy, którzy uciekli z męskich uprzedzeń na temat miejsca kobiet w tym świecie. Molestowanie przez Rycerzy hartowane tego narodu oraz przewidywanych ich koczowniczy tryb życia. Patrząc wstecz, można zrozumieć ich okrucieństwo wobec ludzi.
Evil
Mroczne Elfy. Dumni zabójcy wyścigu. Jeśli inne rasy są zawsze w trudnych okolicznościach liczyć na przyjazną i pomoc wzajemną, Mroczne Elfy zawsze liczone od zdrady i podłości. Wiedzą, że dziecko żyje w atmosferze intryg i krwawej wesołości i zabijając faceta to nie więcej niż część naturalnej selekcji.
Orków. Rude i nieokrzesanych wojownicy, którzy prawie nie czują ból z ran. Orków rodzi się z pełnym przekonaniem, że wszystko jest zielony w tym świecie należy do nich, co naturalnie nie lubię innych ras, których ukrytych zielone łąki trawy. Zapisuje tylko wrodzoną głupotę orka - dla którego orkowie ograniczone naloty na sąsiadów. Ale pojawienie się silnej i stosunkowo inteligentny przywódca może zmienić wszystko.
Undead. Po najpotężniejszej rasy, który stracił boga w wojnie z siłami dobra. Ale całkowicie zniszczyć nieumarłych jest prawie niemożliwe, bo ludzie tego świata zawsze umierają, i kontynuacja krwawe wojny nieumarłych jest tylko na wyciągnięcie ręki.
Razem Świat każda rasa Bitew online ma 16 typów jednostek bojowych, aby nie czuć ograniczenia ustawione wojska. Szczególnie, że zawsze można poprawić jego żołnierzy zmienia swój sprzęt, który pojawia się również na ich wygląd.
Grać w gry online, takich jak World of Battles wszystkich fanów strategii i taktyki, bo wygrać kilka bitew zebrać potężną armię. Gwarancją zwycięstwa jest odpowiednia kombinacja szybkich ataków kawalerii, właściwy obrony, wspierane przez jednostki piechoty, otoczony flanki i od tyłu przeciwnika.
World of Battles gry on-line - to wirtualny świat wymaga ciągłego rozlewu krwi! Zapraszamy do World of Battles! Świat World of Battles check czeka na Ciebie!

 

Zagraj także