World of Mercenaries

Alternatywne nazwy: World of Mercenaries

Jak pokazuje praktyka, strzelcy z realistyczną grafiką użytku, korzystają i będą korzystać szalony popularne wśród graczy, bez względu na ich wiek, zawód i hobby. Świat Gra Mercenaries - właśnie taki projekt. W tej chwili, to dokładna data premiery w sieci przestrzeni pozostaje nieznana, jednak zarządzanie projektem zawsze wspierała publiczne poinformowany. Tak, okazało się, że wkrótce rozpocznie zamknięty beta. Rekord samo testowanie teraz otwarte, tak, że każdy może się w kolejce do tego drugiego kluczy dostępu.

Zgodnie z obietnicą twórców World of Mercenaries w Internecie nie będzie typowa strzelanka multiplayer online, to będzie coś więcej. Stworzony przez najlepszych europejskich projektantów, projekt będzie FPS z możliwością gry interaktywne. Podstawą tego projektu jest Unreal 3 Silnik. Jedna z najbardziej oczekiwanych gier będzie mieć wszystkie ulubione funkcje. Tak, bohaterowie będą stale pompowane, broń - do poprawy smaku i potrzeby, i robić wszystko to może być całkowicie wolne.

Ponieważ gra jest w trybie online, można przyjąć, że w świecie rejestracji Mercenaries będzie to konieczne, jak we wszystkich innych projektach. Oczywiście na wszelkie rady w sprawie rejestracji jest jeszcze zbyt wcześnie, aby powiedzieć. Jednak na tym etapie możliwe jest, aby zwrócić uwagę na fakt, że gra jest brakujący rosyjski interfejs, więc ci, którzy nie znają języka angielskiego, muszą wyciągnąć wiedzę lub kupić słownik. W rzeczywistości, gra posiada sterowanie zrozumiałe i dostępne.

Wiadomo, że po rozpoczęciu beta, gracze mogą pobrać plik instalacyjny gry na Steam. Chociaż nie da się powiedzieć na pewno, czy to może być do gry World of Mercenaries za darmo, ale nawet jeśli projekt zostanie opłacone, na pewno, jego cena będzie wystarczające i właściwe, i będą w pełni uzasadniają go.

Natychmiast po rozpoczęciu grze staniesz się człowiekiem, który, oczywiście, będzie musiał wykonywać różnego rodzaju zadania. Zgodnie z obietnicą, twórcy, znak rozpoznawczy tej grze jest możliwość dostosowania wyglądu i charakteru, a jego zalety i broń. Masz szansę na stworzenie własnej i grać grze World of Mercenaries najpotężniejszych postaci w świecie.

Wybór będzie oferowana z dziewięciu klas postaci, które będą znane później. Wiadomo już, że wybór broni w tej grze jest po prostu niesamowite, a okazja do poprawy w przyszłości będzie można niezwyciężony. W sklepie, każdy może kupić rzeczy, aby pomóc osiągnąć sukces w walce.

Rozgrywka Podstawa - walk zbiorowych. Czeka na ogromną liczbę walk grupowych i wspólnych misji. W World of Mercenaries grać będą ciekawe i zabawne przelotowe z harmonogramu. Zauważysz nawet zabytków podczerwone, płomienie pożerają miasto i wiele innych drobnych rzeczy, które nie są w innych grach zamknięte oczy.

 

Zagraj także