I feudalnej

Alternatywne nazwy: Ya feodal

Gra online I pan feudalny - nowość w świecie MMORPG, wyróżnia się świetną grafikę i oryginalną fabułę. Jesteś zanurzony w legendarnym świecie dzielnych rycerzy, potężnych baronów i wielkich królów, błyszczące zbroje i szczęku mieczy.

Dołącz do gry zrobiłem feudalny proste i piękne. W lewym górnym rogu kliknij na przycisk "Zarejestruj", a pojawi się przed tobą ... Prezent prawdziwy dyplom z pieczęcią królewską. Musisz tylko wpisać imię i nazwisko (jest to ta sama nazwa użytkownika w grze), poprawny adres e-mail (chodzi o wniosek o potwierdzenie), i potwierdź hasło, znaki z obrazka (captcha). I rejestracja online wymaga feudalna tylko przeczytać umowę użytkownika i zgody, aby sprawdzić "Akceptuję warunki ... . " Wszystko, naciśnij pomarańczowy "Zarejestruj" znajdujący się na dole i od razu dostać się do gry.

Przed otwarciem tajemniczy średniowieczny krajobraz, i dość pokojówka Greta zabierze cię na śniadanie kaczkę z jabłkami. Delektując świetny posiłek, można spokojnie kontrolować swoje posiadłości.

Rozpoczęty w grze!

Tak, jeśli są zapisani w GameXP social network, a następnie sprawdzić, feudalnego niepotrzebnie - już jesteś w grze! Wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło - i zacząć grać w gry online I pana feudalnego.

Najpierw trzeba przejść przez pierwszy szkoleniowej misji. Można zapoznać się z menu, postaci w grze i rodzajów jednostek gier i budynków, zarządzania i podstawowych zasad gry. I feudalny gra online - strategia ta wojskowo-gospodarczy.

Zaczynasz grę w honorowy tytuł Esquire, pod opieką jest mała osada - albo miasto, które będzie rozbudowy, ulepszania i bronić się przed wrogami.

W grze będziesz moja, budować, aby otrzymać nagrodę (a nawet zabrać z innymi graczami w zawadiacki rajdach! ) Żywność, drewna, kamienia, rud i oczywiście złota. To są główne typy zasobów. Jest jeszcze inny zasób - przestrzeni życiowej. Żywności, na przykład, potrzebują nie tylko zatrudnić nowych jednostek, ale także do utrzymania zdolności bojowej armii. Nawet największy i najgroźniejszy armia, z braku żywności i słabnie zostanie uszkodzony w walce. Liczba miejsc mieszkalnych określa nie tylko liczbę swoich pacjentów, ale także inne budynki, a także ich poziom rozwoju. Stanowi ważne źródło jak można się domyślić, domy. Inne źródła wydobywa się w specjalnych budynkach. Jedzenie - na farmie, która chroni dzikie wróble w sombrero krwi czerwony.

Strach jest bardzo skuteczny przed złodziejami chłopskich, ale bezużyteczne przeciwko zarozumiali wron. Ale nie martw się, inwazję hord groźny Carcano nie są zagrożone ... jeszcze. Sztukę "wrona", jak magiczną ochronę przed nim będą realizowane w następnej wersji gry.

W kopalni produkcji rudy żelaza w tartaku - drewna, kamienia kamieniołomu - kamienia. Złoto daje podatków od chłopów i handlu. Każdy budynek ma poziom rozwoju, które mogą i powinny być ulepszone. Im wyższy poziom, tym więcej zasobów są wyodrębniane. Stodoła wystarczy do przechowywania zasobów, ponieważ wszystko, co na tym się nie zmieścić, "znika" bezwstydnie. Wiatrak zwiększa produktywność. W skarbcu przechowywane złoto i zapas ukryjesz swoje bogactwo z rabusiów.

I feudalny gra online ma bardzo rozłożysty, ale intuicyjny rozwój drzewa. Budować baraki, trzeba, domy i stajnie trzeba koszar. Większość budynków można budować, robić zadań szkoleniowych.

Nawiasem mówiąc, konstrukcja budynków i pięknie szczegółowe animowanych, pokazując wnętrza dawnych budynków o znacznej dokładności i szczegółowości, podczas gry nie wolno i buggy nawet na słabszych komputerach.

W razie potrzeby, można również zadawać pytania w grach rozmów, a nawet wybrać ich Mistrza.

Ratusz - jest centrum sterowania Twoim mieście, tu budować i zarządzać domenami. Wyższy poziom ratusza - więcej złota i szybkość budowy budynków.

Handel i może udostępniać zasoby na rynku.

Na placu będzie można odebrać flagę i prowadzi armię przeciwko wrogowi, wchodząc w trybie bitwy gry. Stabilny i koszary, warsztaty będą służyć do wynajmu jednostek bojowych. Zbudować mur, włączeniu miasta do warownego zamku.

Palace - szczyt rozwoju drzewa. Tutaj masz najpotężniejszych jednostek - arystokratów potrzebne do przechwytywania wrogich zamków, a także harcerzy i szpiegów.

Gry on-line feudalna Armii I podzielono na osiem podstawowych typów. Mercenary - podstawowy wojownik, nie bardzo silny, ale tanie w wynajmie i bardzo przydatne w napadzie wroga. Szermierz - wszechstronny i Spearmana Pikeman - dobre dla ochrony. Łucznik atakuje szybko porusza się szybko, wymaga niewiele zasobów, ale słabo chronione. Ulepszona wersja Archer - Strzelec. Trooper jest dobry do ataku, i rycerz - najsilniejszym wojownikiem i wszechstronne, ale również najdroższe. Jednak waleczność rycerski nie pozwala mu nosić łupy. Podczas oblężenia zamku wroga będzie znacznie pomóc RAM i katapulty.

Aby bardziej efektywnie, bardziej interesujące, aby grać w gry online i feudalny władca powinien zatrudnić kilku ministrów. Minister wojny przyspieszyć szkolenie swoich żołnierzy, minister gospodarki - wydobycie surowców i minister wywiadu wystarczy wykryć szpiegów wroga i ścieżki wywiadu tajne, przyspiesza ruch armii.

Zatrudnij ministrów, jak również do odwiedzenia sklepu i Arsenał można, klikając ikonę w postaci Korony Premium.

MMORPG I pan feudalny został zaprojektowany jako singiel, a zespół w tym samym czasie może odtwarzać tysiące uczestników.

Pierwsze questy idziesz sam, stopniowo zwiększając swoje doświadczenie i dać nowe tytuły.

Ale przeszkolono i zacząć grać naprawdę feudalny. A potem oczywiście zwycięzcą jest ten, kto ma najwięcej zespół, którego Unia jest lepiej zorganizowany, kto posiada strategię wygrywającą.

I walka, eksploracja, handel nie jest tak proste, jak w zadaniach edukacyjnych. Oni mają swoje własne zasady i mądrość, punkty i obliczeń. I tutaj można bardzo szczególny kalkulator gry.

Szwów rękopisy historyk Bertrand Sanders otworzyć ekscytujące i tragiczny świat średniowiecza, kiedy w głębi ciemnych wieków, od krwawego chaosu i barbarzyństwa były pierwsze potężni władcy. Setki lat fragmentacji i niekończących się wojen zmienił krótkie wytchnienie panowania króla silny i mądry, który zjednoczył siły i przebiegłości kontynencie większość ziemi pod jego rządami.

Grand Palace i wydawało się wspierać wieczny symbol pokoju i dobrobytu.

Ale królowie są śmiertelne, a ich potomkowie nie są tak mądre. I w brutalnej walce o królestwie korony rozdartym przez chciwych baronów i znowu przyjdzie wieku rozbicia dzielnicowego, kiedy większość Yeoman rozpaczliwie broni swojej ziemi i życie zwykłych chłopów bezwartościowe.

Pióro wymyka się z zmęczone ręce, głowę opierając się ciężko kronikarz. Świat został ponownie zagrożony chaosie ciemnych wieków. Setki feudałów walczą ze sobą, bo nie ma pan, stanie zgiąć je do jednej woli. Pospiesznie wzmocnione mury zamków, zebrać potężną armię najemników i zbirów, zwykli ludzie przygotowują się na najgorsze.

Kto podniesie sztandar nad Elmerhollom, dawnej stolicy królów, który staje się nową monarchy?

Siła i przebiegłość, czy armia dzielnych wojowników umiejętne dyplomacji pomoże Ci grać i pan feudalny wygram główną nagrodę - królewską koronę starożytnego klanu Elmer.

 

Zagraj także