Zdobywcy Eridani

Alternatywne nazwy: Zdobywcy Eridani

Zdobywcy Eridani Internecie - fascynująca gra fabularna, która zabierze Cię do wspaniałego świata gry fantasy, gdzie trzy różne rasy spotkali się w walce o miejsce pod słońcem.

Dołącz do gry Zdobywcy Eridani dość skomplikowane. Musisz podać adres e-mail, który będzie używany aby wejść do gry, wybrać hasło i wybrać rasę swojej postaci. Rejestracja wymaga Zdobywcy Eridani wybrać między ludzi stepowych bojowników, dumnych elfów i ostrożnych mieszkańców górskich. Każda rasa ma zarówno swoje zalety i ograniczenia. W Conquerors Eridani rejestracja online pozwala wybrać jedną z pięciu obrazów dla swojej postaci, dla każdego smaku i koloru.

Na początku gry masz kontrolować małą wioskę, która będzie podstawą do dalszego rozwoju jako gracza. Z biegiem czasu, będzie można nie tylko w stanie przekształcić go w potężnego miasta, ale także wziąć pod jego kontrolą innych siedlisk.

W grze istnieją cztery podstawowe zasoby: żywność, drewno, kamień i żelazo. Co godzinę można dostać pewną ilość zasobów, ich liczba zwiększy się do wzrostu i rozwoju swojego miasta. Miasta z różnych ras mają swój własny, charakterystyczny sposób rozwoju. Wszystkie budynki, które można zbudować można podzielić na następujące grupy: wydobycie surowców, tworzących miasta, wojskowych, handlowych, politycznych i przechowywania.

Każda rasa ma swój własny zestaw jednostek. Jeśli z powodzeniem łączą swoje zalety i wady dodatek, możesz stworzyć niezwyciężoną armię zdolną do przechwytywania wszystkich okolicznych gruntów.

Jeśli zaczniesz grać w gry online dla zdobywców Eridani elfiej rasy, możesz zatrudnić druidzi, wilkołaki, wróżki, lasów, snajperów, dziki, jednorożce, enty cienie. I jak osadnicy przygotować i zbudować balisty. Kontrola elfów każdy poważny charakter militarny wybrany Starszego.

Decydując się Conquerors Eridani grać dla ludzi gór masz w danej lokalizacji, takie widocznie żołnierze: golemy mistrz młotek praschiki, miotacze włóczni, ciemne zawodnicy drakonoyaschery, tropiciele, i oczywiście wszystkie tego twarde maszyn mechanicznych: stenolomami i Trebuchet. Ustanowić nowe osady górników ADVANCER góra wojsko i zarządza dyrektor.

Gra Zdobywcy Eridani online zapraszamy zarówno tych, którzy kochają ducha wolności i podróży. Ponieważ będą oni mogli zacząć grać na stepie. Wśród mieszkańców stepów można wynająć wojowników, kopenoschikov, łuczników, kuszników, stepowych jeźdźców konnych Khan i widokowych. Wśród technologii stepie wolą katapulty i taran. Leader is Khan wojsk stepowych.

Właśnie zacząłem grać w gry online Eridani zdobywców można zauważyć, że na świecie jest daleki od spokoju, otwierając kartę, można wyświetlić najbliższych sąsiadów i docenić ich do niebezpieczeństwa i możliwości skorzystania z nich coś.

Zdobywcy Eridani gra online, gdzie rozwój postaci jest obecna w kilkunastu różnych umiejętności edukacyjnych dowódca kawalerii, piechoty, przywódca wojska szkolenia, machiny oblężnicze, natychmiastowy zwrot armia wywiadu, szansę na uniknięcie ataków oraz wielkich dowódców.

Gra online Zdobywcy Eridani jest dostępny w przeglądarce, ale również można pobrać klienta gry i zainstaluj go na swoim komputerze. Całkowita waga klienta gry nie jest duży, ale pozwoli to nieco zmniejszyć zużycie pasma. Najbardziej grywalna Zdobywcy Eridani duże firmy, bo wtedy można stworzyć własną grę sojusz, zwany klan. Najsilniejsze klany wpaść w grze Hall of Fame na stronie głównej.

 

Zagraj także