Zakładki

Anno on-line

Alternatywne nazwy: Anno on-line

Gra Anno Online - Strategia jest bezpłatny oparte na przeglądarce, która odbywa się w średniowiecznym świecie na Zachodzie. Można grać w gry Anno Online i być w stanie zdobyć i rozwijać swoją własną wyspę w swoje ręce nie tylko kontroli zasobów i bogactwa, ale także życie mieszkańców wyspy . Można również połączyć się z innymi graczami, aby odkrywać nowe światy i nieznaną cywilizację i budować pięknych zabytków z przeszłości.

Przed rozpoczęciem odtwarzania Anno Online , upewnij się, że komputer spełnia minimalne wymagania systemowe, takie jak: procesor częstotliwości - 2GHz; 1GB RAM-Karta graficzna - 128 MB.

Dołącz do gry Anno Online nie zajmuje dużo czasu i łatwo:

1. Na stronie głównej, podaj swój wiek,

2. Wpisz poprawny adres e-mail;

3. Wybierz « Zapisz mi się », i Anno Online rejestracja jest zakończona.

Gra Anno Online wykazano projektanta światowej Tom Bolton. Celem gracza Anno Online on-line jest po prostu do budowy najwspanialszych miasta, gracze będą mogli korzystać ze wszystkich zasobów i schematów sieci, aby zapewnić, że wszystkie ich obywatele otrzymują tylko to, czego potrzebują. Gry Anno Online wyświetlają 120 rodzajów budynków i ponad 800 budynków, w każdym mieście, więc trzeba wykonać odpowiednią liczbę obliczeń.

Do budowy dużych konstrukcji w Anno Online on-line , gracze muszą się zjednoczyć i współpracować, aby wykonać zadanie. Strategia ma system gildii, globalny chat, liderovy online, śledzenie stanu i systemu przesyłania wiadomości, a także narzędzie do tworzenia awatara za pomocą kombinacji 3500000. Gracze Anno Online on-line może odwiedzić wyspę siebie, choć nie jest jasne, co by zrobili, gdyby to zrobili. W celu stworzenia projektów na dużą skalę, takich jak katedry, na przykład, wziąć kilka dni w czasie rzeczywistym, aby zakończyć.

Aby rozpocząć budowę miasta w grze Anno Online , gracze muszą zaczynać od zera. Każdy gracz ma dostęp do dziewięciu gniazd na wyspie, najpierw pięć z nich jest odblokowany, jak tylko rozpocząć Anno Online gra, pozostałe cztery tylko jesteś w stanie zakupu. Źródło wyspa ma ustalony format, podczas gdy zasoby są umieszczone pseudo. Po skolonizowany cały obszar Anno Online on-line i osiągnęły odpowiednio wysoki poziom rozwoju, będzie można budować statki i wysłać im na skolonizowane wyspy. Ponieważ każda wyspa ma dostęp do innego zasobu, gracze Anno Online on-line będzie miał do czynienia z każdej wyspy do zrównoważenia gospodarki i Specjalizujemy się również dalej i rozwijać stosunki handlowe z przyjaciółmi.

Oczywiście, nie są to usługi w grze Anno Online , które są dostępne tylko za prawdziwe pieniądze. Tutaj gracze mogą kupić przyspieszyć postępy, na przykład. Niemniej jednak, większość elementów, które mogą kupić, są czysto kosmetyczne.

Gra grafika Anno Online jest na wysokim poziomie. Zaletą gry jest to, że jest to gra MMO przeglądarki, jest łatwy w obsłudze, można grać z przyjaciółmi, Anno Online on-line [ _1_] można przeprowadzić handel z graczami z całego świata! Wśród wad jest fakt, że serwery są często w trybie offline, ale raczej, że jest to usterka.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more