Zakładki

Casus Belli

Alternatywne nazwy: Casus Belli

Casus Belli w Internecie - nowa z brytyjskiej firmy Infinitios, który łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy z internetu darmowych gier. Wykonywane w fantastycznej gatunku strategii przestrzeń pozwala graczom na walkę z obcymi

Uczynków mężczyzn w tej krótkiej sesji ruchów strzelca pragnienie podboju nie jest wszechświat, a potrzeba ochrony własnej planety przed cudzoziemców okrutnych wybryków. Stało się pytanie, czy ludzkość krawędzi przetrwania i czy ogólnie bronić Ziemi. Cudzoziemcy nadzieję, że ludzie będą uciekać, nie oglądając się, pozostawiając im nową planetę, jak mówią letnie. Ale zamiast tego, natknęli się na opór. Nikt nie myśli opuścić swojego ulubionego miejsca pobytu. Wiązane przerażająca wojna. Jednak przedstawiciele rasy ludzkiej nie jest tak źle. Pochodzą one z pomocy informatorów, z którymi mają kontakt, aby skutecznie zaatakować osławione Hunters. Informatorzy - obcy wywiad związany z zupełnie innej kategorii niż krwiożerczych agresorów. Przyczyniły się do postępu technicznego rozwoju Ziemian. Teraz jest to możliwe, do produkcji statków kosmicznych może nie gorsze od tych, które są przyzwyczajeni do korzystania wrogów. Przez tych ludzi może się oprzeć cudzoziemców na równych warunkach. Ale kto wygra - to pytanie pozostaje otwarte.

Rozpoczął grając Casus Belli można pomóc ludzkości przetrwać i chronić przed atakami, które pojawiły się od krytyków galaktyk. Najważniejsze, aby wierzyć w szczęśliwe zakończenie i połączenie sił z solidnego zespołu, aby przejść od razu do lepszej przyszłości.

Wystarczy zarejestrować się w grze Casus Belli. Ale przed utworzeniem konta, upewnij się, że komputer spełnia tę konfigurację:

  • OS System Windows 98/ME/2000/XP/Vista × 32/Seven
  • Procesor Intel Pentium ΙΙΙ 1 GHz
  • Karty 32 MB
  • 128MB RAM

Jeśli to wszystko prawda, Casus Belli, można grać bez instalowania klienta z dowolnego dostępnego przeglądarce. Możesz korzystać z Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, itp. § Casus Belli zarejestrować - to kwestia minut. Wpisz adres e-mail i utwórz hasło. Regulamin akceptowane automatycznie. To wszystko sprawa! Witamy na poligonie!

Przed wyjazdem na pierwszy statek w walce, trzeba nauczyć się podstaw zarządzania i wygodnie poruszać międzygwiezdnej przestrzeni. Nowy użytkownik przechodzi do przestrzeni na prostym statku w Chinach. Ale zdobywając doświadczenie i kredytów, masz możliwość mieć solidne konstrukcje walki

Wszystkie rodzaje pojazdów w grze sześć

  • Corvette
  • Fregata
  • Destroyer
  • Krążownik
  • Krążownik
  • Okręty

Z biegiem czasu, będzie dostępny do tworzenia całą kolekcję różnych modeli, ponieważ garaż znajduje się siedem statków. Ale nie sądzę, że wprowadzenie statku kosmicznego w repozytorium, w spokoju można o nim zapomnieć. Nie, to nie był koniec. Zwykle wymaga ciągłego doskonalenia, w przeciwnym razie można uzyskać z kiepskim konkurenta. Ty po prostu nie może utrzymać poważnej walki. Pompowanie technikę, to wraz z nimi rozwijać. Casus Belli gra online oferuje spaceru szeregi łańcucha i się szanować osobowość. Zaczynając prosty kadeta, możliwe jest, że w końcu będzie admirałem floty. Idź na całość! Zasłużone medale rozgrzewa serce. Jest coś dążyć do!

Chociaż kraj, w którym wykonane zamówienie na statek (Ameryki, Rosja, Ukraina, Chiny), to powinny być wyposażone w sposób godny. Zróżnicowany arsenał tutaj skorzystać i wybrać kilka. Masz dostęp do wyrzutni rakiet, karabiny ray, torpedy, miny, muszle i inne. Walcząc o zwycięstwo, można korzystać z dwóch metod fotografowania. Opanować strzelanie na bramkę ołowiu, a także zajęcia i gole retencję.

Zagraj w gry online Casus Belli potrzeba, po wybranej ścieżce rozwoju. A kto ci się, aby poradzić sobie sama z celów niemożliwych. Jest to przede wszystkim gra zespołowa. I główną cechą w PvP - walki "zespołu do zespołu." Wspólne działania, a także wsparcie dla informatorów - i zwycięstwo w kieszeni! Nie martw się, jeśli w czasie bitwy, aby zniszczyć swój statek, może dla zespołu jako całości nie jest jeszcze stracone, i spojrzeć na jego ostateczny triumf może jako obserwator.

Casus Belli gry czeka na swoje czyny! Ciesz się spektakularny przestrzeń przygoda! Zmienić losy zniszczonym świecie, udowodnić nieproszonych gości, że mają prawo do życia na Ziemi! Zapraszamy do gry!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more