Zakładki

Miasto Steamie

Alternatywne nazwy: Parograd

Gra Miasto z Steam to darmowa gra przeglądarkowa, w której można zwiedzić świat, technik niszczenia . W PNS gra, zostaną przedstawione do wyboru cztery klasy: Archer, Kreator, channelerów i nadzorcy. Można grać w gry Miasto z Steam i być w stanie uczestniczyć na własną rękę w jednym z dziewięciu wyścigów! Strategia zapewni Państwu możliwość przechodzą wiele questów, walki straszne potwory, a miasto daje wiele podróży i przygody!

Przed rozpoczęciem odtwarzania Miasto z Steam , upewnij się, że komputer spełnia wymagania systemowe, tak jak: procesor częstotliwości - 2 GHz, 1 GB RAM, karta graficzna - 128 MB. Dołącz do gry Miasto z Steam nie zajmie dużo czasu i łatwo:

1. Na stronie głównej wybierz opcję « Tworzenie konto »; [ _23_]

2. Wprowadź swoją nazwę użytkownika,

3. Podaj bezpieczne hasło i powtórzyć go;

4. Proszę podać poprawny adres e-mail;

5. Napisz swoją datę urodzenia;

6. wybierz « Dodaj » i Miasto [ _3_] z Steam rejestracja jest zakończona.

PNS gry - to Gry MMORPG Strategia przeglądarki. Zaczniesz się poruszać Nexus , gdzie istnieją ośrodki lochów i questów. City of Steam online события wystąpić w tajemniczym świecie o złożonej i bogatej historii. Świat jest w wielkim niebezpieczeństwie. Możesz wybrać postać z 10 ras (orków, ludzi, krasnoludów, elfów, z pod-ras pierwszej trójki) i czterech klas, więc Miasto z Steam nigdy nie będzie grać nudzić! Zajęcia mają na celu znanych archetypów, jest też opiekunem, czarodzieje, magowie żywiołów specjalista wręcz strzałek za wahał i kapłana.

Magowie - ci bohaterowie są wściekłość z elementów, które są zdolne do kierowania na wrogów Parograd gry. Różnorodność lodu, ognia i błyskawic pozwalają im korzystać z szerokiej gamy możliwości taktycznych.

Arrows - ci bohaterowie mają pewne cele, swoje umiejętności - dokładność, mają też różne możliwości wsparcia ognia Miasto z Steam on-line .

Keepers - tego tysiącletniego spadkobierców sztuk walki, dozorców z pierwszej linii obrony przeciwników gry Miasto z Steam [_1_ ].

Channeler - bohaterowie, które poruszają mechanizm dostosowania swoich sojuszników do walki harmonię oślepiający blask ukarać niegodne i przywrócić wiarę w Miasto z [ _2_] Steam on-line .

Hedlendery - ludzie są pragmatyczni, zaangażowany w branży nieruchomości.

Avena - ludzie pochodzący z Republiki Avenos właściwej, wykształconych, którzy wolą społeczeństwie patriarchalnym PNS gra.

Osteny - że ludzie religijni, ich kultura jest coraz bardziej rozdarty między kościołem i króla.

Stoigmari - są to osoby, które są znane ze swoich sztuk walki, pracy, w PNS gry.

Draug - bohaterowie, którzy zazdrośnie zachowanie ich bogactwa i wpływów z domów szlacheckich, nie lubią opuszczać swoje stare osiedla.

Riven - to szlachta, którzy szukają szczęścia i chwały w bitwie, a wysoki społeczeństwo i rząd używane chwalić dawne domy w Miasto z [ _3_] Steam on-line .

Gobliny - zielone ocieplane stworzenia, najszybszy, najbardziej przebiegły i najmniejszy w grze Miasto z Steam .

Hobbes - to ludzie z wieloletnim zdyscyplinowani tradycji wojskowej.

Orkowie - to najpotężniejsze postacie PNS gry.

Miasto z Łaźnia Internecie jest interesujący i szczegółowy opis świata w stylu steampunk. Graphics, z drugiej strony, jest nieco surowej na współczesnych standardach. Ponadto, ustawienia gry Miasto z Steam raczej ograniczone, ponieważ można wybrać tylko kolor włosów i opcje fryzurę i również elementy, takie jak okulary i kapelusze dla bohaterów. Rodzaj broni i ubrania wydają się być oparte na wyborze klasy i rasy w grze Miasto z Steam , więc , podczas gdy, jak artylerzyści używać tylko tarczę i broń, inne są dostępne tylko dwa pistolety.

Jest oczywiste, że gra Parograd jest w rozwoju i wiele może się zmienić, na przykład, podczas tworzenia dostosowywania postaci.