Zakładki

Command & Conquer

Alternatywne nazwy: Command & Conquer

Command & Conquer Online - fantastyczny multiplayer gra przeglądarkowa strategia z elementami MMO. To jest świat, w którym walka sprowadza najbardziej cenną energię - Tatsid że ukradł śmiałe mutanty siedzibie GDI. Teraz dwie frakcje, które razem nie bardzo pojednani, zmuszeni do współpracy, aby wygrać z feralnego Tatsid zapomniane. W ogromnej piramidy w centrum świata podstępne potwory ukrył ten zasób i starając się nie puścić trwałych graczy. Ale ponieważ energia Tatsida promuje technologię wojskową, mieszkańcy Command & Conquer Online gotowe iść do przodu tylko po to żeby go. Wybierz po której stronie będą grać Command & Conquer i starać się zdobyć dominację nad światem. Możesz przyłączyć się do Rady Bezpieczeństwa globalnej lub do Bractwa NOD. Ale, pomimo faktu, w której będzie złożony, nie odwrócili się od drogi prowadzącej do celu - aby przejść z przedmieść do centrum świata, niż gromadzić więcej zasobów i zyskać wpływy w trudnych przestrzeni wirtualnej.

Command & Conquer gry będą dostępne dla Ciebie po utworzeniu konta na oficjalnej stronie. Zarejestruj Command & Conquer wymaga następujące pola:

 • E-mail
 • Hasło (powtórz)
 • Nazwa gracza
 • Urodziny
 • Kraj
 • Język

Tam można dokonać subskrypcji ekscytującej nowości. Ponadto, należy zgodzić się z zasadami i polityką prywatności. Oczywiście, można pobrać za darmo Command & Conquer. Jednak gdy jest to pożądane. Faktycznie, gra działa dobrze bez instalowania klienta. Najważniejsze - nowoczesna przeglądarka, która obsługuje HTML5. Ponadto, istnieje pewna lista minimalnych wymagań systemowych gry. Aby rozgrywka nie jest wadliwy, komputer musi spełniać następujące parametry:

 • OS Okna XP / Vista ( Usługi Paczka 1) 32-bit
 • Dwurdzeniowy procesor ( rdzenia 2 Duo 2,4 GHz lub Athlon [_2_ ] X 2 2,7 GHz)
 • Kompatybilny z DirectX 10. 1zvukovaya mapa
 • Karta graficzna z 512 MB pamięci jest zgodny z DirectX 10. 1
 • RAM 2 GB Dysk twardy 20 GB

Zagraj w Command & Conquer uruchomieniu mały. Gdzieś na obrzeżach będzie przeznaczyć 6 akrów ziemi, które mogą być wykorzystywane do budowy bazy danych. Możesz zaangażować się w pierwszych 6 dniach budowę ważnych obiektów, nie martwiąc się, że Twoje inicjatywy zostaną zniszczone, nie trzeba się silniejszy. Na student pierwszego roku nikt nie może atakować. Tak cicho pracuje, aby poprawić swoje rzeczy, a następnie być w stanie myśleć o pogłębianie bliżej centrum. W tym czasie terytorium przechodzi nad kopułą ochronną, musisz być przygotowany do obrony i ataku. To prawda, że ​​pierwszy atak można tylko zapomnieć. Tylko z rozwojem otwiera dostęp do poważniejszych walk. Więc w końcu przenieść się do walki z placówek, ale w końcu bez strachu wyzwanie innym graczom. Jeśli możesz zdobyć bazę wroga, C & C gry zadowoli duży zysk w postaci przydatnych zasobów. Ponadto, ze względu na podboje rozwinąć swoją ziemię. Ale jeśli zdecydujesz się na atak, i to się nie powiedzie, należy pamiętać, że ryzyko utraty ich ciężko nabyte dobra.

Co zasobów proponuje korzystać z Command & Conquer za darmo? Ten Tyberiusz na budowę budynków na podstawie ich budowy kryształów poprawy jednostek obrony i ataku, Prąd, który jest używany w czasie wojny, i kredytów budowlanych w zamian za Tyberiusza i kryształów. Command & Conquer także grać online będzie akumulacja badania wskazują, sterowanie i zasilanie. Wszystko, co niezbędne do celów takich jak badania nowych jednostek i struktur w celu poprawy siły bojowe, zdolność do wytwarzania ataku. Ale jest w grze i waluty zwane środki specjalne, które trzeba wydawać pieniądze. Posiadacze funduszy mają prawo do przeprowadzania ataków jeden po drugim. Tak więc przeciwnicy nie mają czasu, aby odzyskać, aby odpowiednio odzwierciedlać często powtarzające się ataki. Ale coś, co powinno być! Możesz zdobyć bazę wroga i cieszyć się owocami swojej pracy. I to jest tylko jeden z przykładów korzyści płynących z darowanych środków. Ta gra waluty otwiera wiele możliwości i naprawdę cię wzmocni. Ponadto, proces rozwoju będzie znacznie szybciej.

Command & Conquer gra online nie ogranicza w wyborze przeciwników. Można nawet konkurować z członkami swoich samej frakcji. Tutaj jest w porządku. Jeśli nie uderzyć kogoś, przejść do ofensywy i pokazać na co ich stać. Aby wygrać, trzeba nauczyć się brać pod uwagę różne czynniki. Przyczynia się do sukcesu prawidłowo opracowanej strategii, taktyki sprytnych, udanego rozmieszczenia wojsk foresightu w umieszczanie budynków na jego terytorium, i więcej. Tylko ci, którzy się zawiesić wszystkie połączenia będą w stanie dostać się do serca świata, dominacji i cieszyć się jego znaczenie.

Co do sojuszy, Command & Conquer gry internetowe pozwala połączyć nie tylko z rodzimej frakcji, ale również z graczami przeciwnej stronie. Wspólnie można dokonać o wiele więcej. Dodać te same potwory bez skrupułów drżą ze strachu, a inni gracze szanować swoje zjednoczenie! Wypracować z jego przyjaciół zawrotnym wyczyny! Załóżmy, że masz szczęście wystarczy, aby uświadomić sobie, stworzone plany!