Zakładki

Saga kryształ

Alternatywne nazwy: Saga kryształ

Gra Kryształ Saga jest przeglądarka Gry MMORPG gra. To nie tylko otworzyć wam nieograniczoną wirtualny świat, ale także wykazać się szczegółową i fascynującą historię. Gracze CS gra może uczestniczyć w jednym z wielu codziennych czynności i konkursach. Można wybrać jedną z pięciu klas, a następnie walczyć z potworami, a może chcesz znaleźć skarb, czy mieć zwierzaka.

Przed rozpoczęciem odtwarzania Kryształ Saga , upewnij się, że komputer spełnia wymagania systemowe, takie jak: procesor częstotliwości - 2 GHz, RAM -1GB Karta graficzna - 128 MB. Dołącz do gry Kryształ Saga nie zajmie dużo czasu i łatwo:

1. Na stronie głównej wybierz opcję « znak się »; [ _17_]

2. Wprowadź swoją nazwę użytkownika,

3. Podaj bezpieczne hasło i powtórzyć go;

4. Proszę podać poprawny adres e-mail;

5. Napisz swoją datę urodzenia;

6. wybierz « Dodaj » i Kryształ [_3_ ] Saga rejestracja jest zakończona.

Kryształ Saga on-line daje możliwość poznania świata skarbów, szukać cennych przedmiotów i podjęcia życia monstrovv ci rozmawiać z przyjaciółmi. W Kryształ Saga będzie bardzo interesujące grać, ponieważ gra jest hitem w Chinach, ponieważ daje możliwość poznania chińskiej kultury i historii.

Graficznie gra jest oparta na: Crystal Saga kolorowym stylu anime, z natury, i potwory i urządzeń wykończeniowych. Do pewnego stopnia, gra może przyciągnąć najwięcej graczy do 25 lat. Pod względem rozgrywki: Crystal Saga on-line jest interesujące i ekscytujące.

Zaraz po zalogowaniu, gracze stają się studenci, aby uzyskać szybki doświadczenie pompowania dla ich nagrody. Po ukończeniu kilka ważnych etapów Kryształ Saga w Internecie , gra zacznie badać lochy i walczyć. Należy zauważyć, że wszystkie zadania są ściśle powiązane z główną fabuła CS gry. Na przykład, jeśli chcesz przejść do codziennych zadań, takich jak bł Bath, na przykład, należy przestrzegać reguł gry Kryształ Saga on-line , aby zakończyć zadania. Podobnie jak większość darmowych gier azjatyckich, gry Kryształ Saga zawiera także automatyczne obliczanie trajektorii systemu, w którym gracze muszą jedynie kliknąć NPC docelowego do miejsca docelowego. CS gra dobrze łączy się z otoczeniem, zwłaszcza sekwencje fantazji (mapy) z udziałem bohaterów.

Każda klasa posiada pewne umiejętności (Bright Stream cień potrójny cios), możesz dowiedzieć się, aby grać w gry Kryształ Saga jest wciągająca. Nie można się martwić, jeśli błąd w wyborze daty swojego rozwoju umiejętności. Będziesz mieć możliwość zresetowania punktów umiejętności w najbliższej przyszłości CS gry. Po otrzymaniu nowych umiejętności można użyć myszki, aby przeciągnąć go do paska narzędzi Szybki dostęp, a Twoje umiejętności będą w dolnej części ekranu w celu szybkiego dostępu. Gdy walczysz z potworami, twój atak będzie automatycznie stosowany w grze Kryształ Saga. Można umieścić gniazdo umiejętności, co atak domyślnie.

Jeden z najfajniejszych cech gry: Crystal Saga - szansa dla wszystkich znaków mieć parę skrzydeł w walce. Te skrzydła, można zaktualizować i używać do dalszej poprawy wydajności bohatera.

Jeśli poważnie rannych lub zmarłych w Crystal Saga on-line , masz dwie możliwości: aby odrodzić się na miejscu (kryształu) lub wskrzesić się w najbliższym mieście za darmo.

W przeglądarce Gry MMORPG gry Kryształ Saga on-line polecamy odwiedzić unikalny świat. Otworzyć i zbadać szeroki zakres przedmiotów i broni. Sąsiednich grup i zniszczyć barbarzyńców i dzikich zwierząt, które otrzymały sprzęt i chwałę. Po oswoić zwierzęta dostępne, będą one pomóc w grze walki Kryształ Saga.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more