Zakładki

Dune 2

Alternatywne nazwy: Dune 2

Gra Dune 2 - oparte na przeglądarce strategia czasu rzeczywistego darmowe modelu. Ciesz porywający gameplay można w Internecie, nic nie pobierając i instalując. W jego centrum, gra Dune 2 - jest to klon istniejącego popularnego projektu. Więcej analogów w internecie nie znajdziesz. Jak inaczej to remake oryginalnej wersji, to jest fakt, że twórcy mają tu okazję grać przeciwko sobie lub drużynie przeciwko drużynie. Tj. spółka Westwood Studios proponuje projekt z trybu wielu użytkowników. Ponadto, gra różni jakości grafika i dźwięk. Nieodłącznym Twoje wszystkie ulubione gry i gracze elementy gier strategicznych: model gospodarczy, różnice między walczącymi stronami, mapa świata, w którym można wybrać miejsce docelowe dla następnej walce, efekt mgły, która ukrywa niezbadane przestrzenie, intuicyjny interfejs użytkownika z panelu poleceń.

Dune 2 Rejestracja otworzyć świat zawrotnej wydarzeń. Aby stać się uprawnione użytkownik po prostu zalogować się na stronie i stworzyć serwer. Powiedz niezbędnych informacji (hasło, adres e-mail), a następnie poczekać na połączenie z innymi graczami stworzyć serwer i jeśli masz internet prędkości 64 kbit / s, można przystąpić do rozgrywki. Na innych wymagań systemowych nie można się martwić. Po tym wszystkim, wydawcy dbają o dostępności produktów, dlatego starał się zrobić wszystko, co możliwe, aby wymagane parametry były minimalne (286, karta graficzna VGA , 7 MB wolnego miejsca na dysku twardym).

Po rejestracji w grze Dune 2 przeszedł przed tobą, co wybór jest dołączyć dynastię kosmiczny. Zostaniesz przeniesiony na planetę o trudnych warunkach klimatycznych i stać dowódca lub Atryda lub Ordos lub Harkonnenów. Różnica leży w sposobie postępowania, a nawet co dynastia ma swój własny kolor. Ordos (zielony) uderzające gwałtownością, a ich ulubiona funkcja - manewrów. Harkonnenów (czerwony) używane polegać na sile militarnej. I Atryda (niebieski) starają się trzymać złotego środka. Arrakis pojawi się przed pustynny teren, gdzie na pierwszy rzut oka nie ma nic wartościowego. Ale piaski są złoża cennych substancji o nazwie przyprawy , innymi słowy, przyprawa, przyprawy. To z tego skarbu i trzeba walczyć. Jeśli wygrasz 9 walk może czuć się pełnoprawnym właścicielem wydm.

Dlaczego powinieneś zacząć grać Dune 2? Czy masz powierzchnię montażową, dzięki której można budować budynki. Po odebraniu czyszczenia, zacznij zbierać przyprawę, z myślą o włączeniu go do ekwiwalentu pieniężnego. , A przychody mogą być inwestowane w rozwój budynków i wojska.

Podczas pracy z piasku, należy być ostrożnym. Znaleziono ogromne serca, które mogą połknąć samochody, a nawet podziałów. Oczywiście, w celu spełnienia tego zła, można darować tych obiektów, które nie będzie przykro, ale można podjąć inną pozycję - Zgrabiarka podły robak i uzyskać skórę. Prawda w czasie i ponownie będzie musiał zakończyć wszczęte - to ogień po raz drugi, pokonując go całkowicie.

Zagraj w grę Dune 2 może być w różnych trybach. Tak w trybie szybkiej bitwy jest krótkie walki, gdzie biorą udział do 4 graczy. Ale tryb Battle for Dune - coś wielkiego. Dziesiątki graczy może brać udział w zaciętych walk. Podzielić na trzy wielkie domy Wydmy nick walczących o kluczowych obszarach planety Arrakis.

Dłużej Dune 2 gry, silniejszym się stajesz. Każdy nowy zwycięstwo daje dostęp do nowych rodzajów broni, wojska i budynków. Po 8. walki Będziesz właścicielem pełen arsenał. Na wszystko, co dostaniesz punkty, ale na które nie walczy Punkty mogą zostać usunięte. Oglądaj uważnie. Ponadto, wyniki walk są regulowane przez liście rankingowej graczy. Wszystkie wyniki są zapisywane w bazie danych dla każdego gracza. Pod koniec gry można je przeczytać na stronie "Oceny zawodników." Dlaczego nie próbują wcisnąć się na tej liście na pierwszym miejscu?

Przestrzeń społeczności Dołącz teraz! Dużo zabawy gwarantowane! Załóżmy, że masz szczęście wystarczy, aby osiągnąć pożądane wysokości!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more