Zakładki

FireStorm

Alternatywne nazwy: FireStorm

Gra FireStorm - ekscytujące shooter online, który wymaga użycia taktyki. Opracowanie wysokiej balistyki, napęd, nowoczesny system PvP dają użytkownikom poczucie rzeczywistości. I możliwość przełączania trybów od 1 i 3 osoby gry pozwala wybrać styl, który nadaje się do Twojej osobowości. Tutaj będziesz w stanie kontrolować fabuły, ciesząc ekscytujące przygody. FireStorm gra online ma wiele zalet, które wyróżnia go spośród podobnych projektów. Lakoniczne łatwy interfejs, pierwotna decyzja mmo-lokalizacja wszechstronność brzmi imponujące karty rozmiar w różnych miejscach i w przystępny arsenale - to wszystko i wiele innych korzyści może podbić nawet najbardziej wymagających użytkowników.

W razie potrzeby, można pobrać i zainstalować klienta gry, ale wymagana jest rejestracja w Firestorm gry tak. To prosty proces, który, jak wszystko w tym projekcie ma na celu przyciągnąć, a nie odpychają graczy. Wpisz swój adres e-mail (login) i aka utworzyć hasło - to wszystko, co wymaga rejestracji Firestorm. Dobrze, że gra działa poprawnie, nie zapomnij, aby upewnić się, że komputer spełnia minimalne wymagania systemowe, więc

- Zainstalowany system operacyjny Okna XP SP 3 i później;

- CPU Intel rdzenia 2 Duo 1. 8 GHz lub podobny AMD ;

- Karta graficzna obsługująca DirectX 9c;

- Co najmniej 1024 MB pamięci RAM;

- 2 PL wolnego miejsca na dysku;

- Ustaw Microsoft. NET 3. 5 SP1 Framework.

Pobierz gry, możesz grać zupełnie za darmo Firestorm. Również tutaj jest swoboda działania. Można uchwycić flanki wroga, zniszczyć wroga bojowników i zorganizować prawdziwy sabotaż. FireStorm ogromne mapy on-line pozwoli Ci wziąć udział w bitwie na raz 64 graczy. Zanim pojawi się jako żywy obraz masowych walk. No, gdzie można znaleźć najlepszy sposób na podniesienie adrenaliny we krwi?

Wybierz sposób Twoja postać grać Firestorm. Cztery różne klasy. To inżynier napaść, Snajpera i Medyka. Bohater prawidłowo się rozwijać, brać udział w różnych bitwach i wykonaj ciekawe misję. Wszystko to przynosi doświadczenie i pozwala się rozwijać. Na wydajności i wyglądu walki wpływają na pomyślne wykonanie każdego zadania. Po tym wszystkim, nikt nie będzie się Nagrody prawnych! Krwawić bohatera i obdarzony unikalnymi zdolnościami. Warto wspomnieć, że gra ma drzewo talentów, które można przekształcić zwykły żołnierz w super bohatera.

Miło, że broń jest szeroki wybór. Tutaj można znaleźć niemal wszystkie rodzaje nowoczesnych broni wojskowej. Ponadto istnieje system modułów pozwala modyfikować broń. Poświęć trochę czasu, aby ustawić granatnika lub celownik laserowy. Po tym wszystkim, będzie to o wiele bardziej prawdopodobne, aby wygrać.

Zostań najlepszym z najlepszych! Podjąć właściwą pozycję w rankingach gier. Wykazać zazdrość wszystkich swoich umiejętności. Konkurować na zdrowie i mieć radość z coraz cenne nagrody!

Ważnym elementem jest gra zespołowa. Jak to mówią nie ma bezpieczeństwa w liczbach. Tak więc, dołącz do klanu, można osiągnąć znacznie więcej. Oprócz siebie, nie możesz brać udziału w wojnach klanowych, ale z wiarygodnych współpracowników - w sam raz! Znaleźć przyjaciół i stworzyć wspólnotę, w którym do gry FireStorm Online jest zabawne i wygodne.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z grupą wsparcia. Tutaj są odpowiedzi na wszystko, co Cię interesuje. Odwiedź rosyjskiego serwera gry - a zrozumiesz, dlaczego jest tak popularna! Wypróbuj na swoim szczególnym doświadczeniem. Niech wszyscy dobrze uformowane!