Zakładki

Forsaken World

Alternatywne nazwy: ŚWIAT opuścił, forseken Światowego, Światowej forseyken, forseken

Gry Forsaken World - to gra MMORPG (Massively Multiplayer Online Game przy zachowaniu cech, które mogą być rozwinięte), stworzony przez studio, które jest znane na całym świecie - Beijing Perfect World. Forsaken World gry stał się tak popularny, a poza Azją, na koniec 2011 roku pojawił się rosyjski wersję gry.

Aby rozpocząć grę Forsaken World Darmowe

1) pobrania gry Forsaken World

2) zarejestrować

3) Zainstaluj grę na komputerze

4) Uruchom grę i stworzyć swoją postać

Forsaken Rejestracja Świat jest tylko wypełnienie kilku pól, takie jak nazwa użytkownika, hasło, adres e-mail i informacji osobistych.

Gdy zauważysz przynajmniej screeny lub gry wideo, to na pewno chcesz, aby rozpocząć odtwarzanie Forsaken World, aby pobrać klienta i zanurzyć się w tym świecie fantasy.

Po rejestracji, będziesz musiał pobrać Forsaken

Naciśnięcie

- Za pomocą klienta torrent (na tyle szerokim kanale będzie to około 20 minut)

- Komunikowanie się bezpośrednio pobrać, trzeba czekać około 1. 05:00.

Gry Forsaken wymaga instalacji na komputerze

Wielkość pliku gry 3. 6Gb, co oznacza, że ​​jakość grafiki i bogactwo fabuły, więc należy sprawdzić wymagania systemowe i dostępnego miejsca na komputerze!

Ira FW oddaje bardzo pierwszych sekundach gry w nowoczesnej grafiki, w którym wszystkie szczegóły wypracowanych do drobnych szczegółów. Forsaken World Online umożliwia różne fantastyczne miejsca do odwiedzenia, podróże, wykonując różne zadania, będziesz polować monstrualne potwory przybierać różne niebezpieczne lochy, walczyć z innymi graczami w tych samych arenach i pojedynków.

Forsaken World gra online składa się z pięciu ras: vesperiany, frangory, krasnoludów, ludzi i elfów.

Ze wszystkich stworzeń na tym świecie Frangory są bardzo dzielny i odważny. W tym wyścigu nie populacja kobiet, mężczyzn tylko. Ich ciała są wykonane z kamienia, są one twarde jak stal, ducha odwagi w sercach spalania. We wszystkich bitwach frangory zawsze w czołówce, biorąc w ten sposób na siebie ciężar piersi. Oprócz swoich doskonałych umiejętności walki, są one doskonałe kowali. Jednakże, nie patrząc na jego siły, ludzie kochający pokój frangorov wystarczy.

Podczas gdy ludzkość jest bardzo wojowniczy, gwałtowne i ma zdolność do zorganizowania i dostosowania się do społeczeństwa. Ludzie przede wszystkim dążyć do zapewnienia, że ​​wiem, wszechświat, są bardzo mądre i opracowany uniwersalny. Przedstawiciele tej rasy dzielnych wojowników i odważnych niebezpiecznych morderców, również wpływowych magów i kapłanów są bardzo mądre. W bitwie, zawsze będą silne i wiarygodne sojusznikiem wroga potężne wrogów i wiarygodnych sojuszników.

Najbardziej tajemnicza rasa vesperiany. Są piękne, jak aniołowie, dla miłości są w stanie wielkich ofiar, a jednak wystarczająco silny i niebezpieczny. Z osób vesperiany praktycznie nie dogadać, żyć zamknięty i nie wchodzą w sojusze. Ale razem ten wspaniały wyścig żyć zjednoczeni i utrzymywane tylko razem.

Dwarfs Wyścig - najstarszy i najbardziej zaawansowaną technologicznie grupę istot, w walce, by pokonać morze szaleje, nie jest łatwe. Wzrost gnomy nie przyszedł, ale są one bardzo krępy i hardy. ich głównym zajęciem - kowalstwa i górnictwo. Magiczne gnomy gardzą i nie rozumiem, a jeśli tego nie rozumiem i nie rozpoznaje go.

Elfy - że przedstawiciele piątego wyścigu wyrafinowany i wyrafinowane, wszystko, że oni po prostu nie dotykaj, to jest dokładnie to samo niesamowite i wspaniałe. Kochają naturę i są gotowi dać wszystko w każdy możliwy sposób, nawet jeśli będę musiał użyć broni.

Również w Forsaken World są klasy: wojownik, obrońca, wampir morderca, bard, mag, kapłan i strzały.

W bitwie, żołnierze jak generałów prowadzić wojska. Obrońcy wziąć na siebie ciężar, ochrony wszystkich sojuszników. Wampiry są nieuchwytne i przebiegły. Istoty te są zdolne do pukania przeciwnika mylić podczas bitwy. Zabójca może czai się w cieniu, a w najbardziej nieoczekiwanym momencie uderzenia pierwszego. Magowie nie sosobnostyami zarządzać dzikie elementy i przekonwertować zjawiska naturalne w strajkach. Kapłani mogą leczyć i wskrzeszać poległych bohaterów w walce. Strzałki mają dobry wzrok i są w stanie zabić wroga z dystansu. Miejmy nadzieję, że gra będzie naprawdę przyniesie Ci przyjemność i będziesz grał Forsaken World z wdzięcznością.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more