Zakładki

Śmieci w garażu

Alternatywne nazwy: Śmieci w garażu

Garbage gry Garaż jest gra online na przeglądarkę, która pozwoli Ci podjąć wyzwania Właściciel wysypisk. Więc postanowił otworzyć swój własny zrzut. Ale, oczywiście, w tym garaż Garbage Garage on-line , jak w prawdziwym życiu, trzeba zacząć od drobnych, i od samego początku. Można demontować samochody, które będą dostarczane do handlu zrzutu z części samochodowych i konsekwentnie rozszerzać swój dobytek. Odkryj fascynujący świat gry Garbage Garage on-line .

Przed rozpoczęciem odtwarzania Garbage Garage, upewnij się, że komputer spełnia minimalne wymagania systemowe, takie jak: procesor częstotliwości - 2GHz, 1GB RAM, karta graficzna - 128 MB.

Rejestracja Garbage Garage w grze nie zajmie Ci dużo czasu i łatwo:

1.                   Na stronie głównej, wybierz pozycję "Rejestracja";

2.                   Wpisz nazwę znaku,

3.                   Podaj bezpieczne hasło,

4.                   Wpisz poprawny adres e-mail;

5.                   Wybierz "Rejestracja" i śmieci Rejestracja Garaż jest zakończona.

Gra śmieci w garażu sprawia, że ​​czujesz właściciela własne składowisko. Tam, w ogromną różnorodność części zamiennych, gracze mogą tworzyć własne wysypisko, ale jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc Garbage Garage on-line jest poszerzenie składowiska i ustawienia. Gracze mogą budować różne budynki i obiekty, co czyni je unikalnym na składowisku. Gracze mogą również zaprosić znajomych do testowania ich wysypisk śmieci Garaż on-line i wskazówek wymiany, aby zwiększyć.

Na początku swojej podróży będziesz miał małe podwórko i demontaż tanie samochody. W zależności od Twoich umiejętności zarządzania, można grać w gry i śmieci Garaż wykuć udanego biznesu i, w końcu, w stanie przyciągnąć więcej klientów. Więcej klientów oznacza, że ​​jesteś w stanie przyciągnąć więcej klientów i zarobić więcej pieniędzy od demontażu inne rodzaje pojazdów, takich jak łodzie i helikoptery w grze Garbage Garage.

Złom z samochodów, śmigłowców i innego sprzętu może być zamienione na gotówkę po sprzedaży ich różnych klientów. Gry Garbage Garage oferuje wiele ciekawych funkcji, oprócz modernizacji i rozbudowy swoich wysypisk, masz wiele innych możliwości: wznoszenia z poziomu na poziom, to pojazdy, które przyjedzie na składowiska, będzie stawać się coraz bardziej egzotyczne. Części, które pozwalają nie tylko można, aby zwiększyć wymianę handlową, ale także pozwalają na tworzenie własnych samochodów w Garbage Garage on-line . Zbuduj swój własny samochód z różnych stron i używać go do udziału w konkursach.

Oczywiście, sama gra Garbage Garage całkowicie kręci wokół składowiska. Tutaj możesz grać i Garbage Garage brudząc z urządzeniem, zwiększając tym samym swoją karierę jako mechanik specjalisty.

Możesz nawet być w stanie zbudować swój własny samochód z frytkami, możesz zapisać grę w Garbage Garage. Można wyposażyć swój samochód z ogromną różnorodność produktów, co czyni go jednym z najszybszych w grze przejażdżki Garbage Garage on-line . Następnie można wziąć samochód i jechać niesamowite, jak również rywalizować z innymi graczami w unikalny PvP , gdzie wygrywa najlepszy samochód gry Garbage Garage.

Garbage gry Garaż jest wyjątkowy Gry MMO strategia, która zajmuje gatunek praktycznie nietknięte w przestrzeni internetowej. Wprowadź ten wyjątkowy świat gry Garbage Garage on-line i obsługiwać własne składowisko, stworzyć niepowtarzalny samochód i konkurować z innymi graczami z całego świata.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more