Zakładki

Big Farm

Alternatywne nazwy: Goodgame Big Farm, Big Farm po polsku, big farm goodgames studio, bigfarm goodgamestudios com farmer

Big Farm to ciekawa przeglądarkowa gra wieloosobowa o tematyce rolniczej. Goodgame Studios stworzyło ekscytującą fabułę i barwną rozgrywkę, dbając o interesy graczy. Goodgame Big Farm to możliwość nauczenia się prowadzenia własnej farmy, zostania najlepszym farmerem roku i spędzenia czasu w przyjemny sposób. Myślę, że gra Big Farm spodoba się co drugiemu użytkownikowi. Między innymi ta zabawka pociągnie każdy komputer, ponieważ wymagania systemowe są bardzo proste: dowolna przeglądarka, obecność Internetu i oczywiście sam komputer.

Przed wspaniałym zasiewaniem pól i zbieraniem jajek należy najpierw utworzyć konto. Wymaga to rejestracji w grze Big Farm. W tym zdaniu, jak zawsze, pomyślisz, że musisz wprowadzić wiele informacji, kodów ze zdjęć i potwierdzeń na poczcie.... Nie!!! Rejestracja w Big Farm jest procesem minutowym, co oznacza, że musisz wypełnić tylko trzy linie:

 • Nazwa użytkownika (login)
 • Adres e-mail
 • Hasło

Po prostu kliknij "zagraj natychmiast" i już możesz grać w Big Farm!

Wyobraź sobie kiełkujące pola, kwitnące ogrody, arbuzy i melony, zagrody ze zwierzętami i ptakami, potężne kombajny i traktory, młyny, hangary .... - i to wszystko jest twoje, jesteś właścicielem fortuny!!! Ekscytujące? To do dzieła, bo w tej branży nie można próżnować. Rolnictwo to bardzo lukratywny biznes - ale wymaga też pracy.

Jaka jest przydatność gry Big Farm:

 1. Posiadanie ziemi, co oznacza posiadanie aktywów
 2. Komunikowanie się z partnerami, restauracjami, zawieranie umów, prowadzenie handlu
 3. Udział w misjach i wykonywanie zadań, co oznacza rozwijanie logiki, aktywności umysłowej
 4. Nauka umiejętności finansowych i handlu
 5. Udział w konkursach, zleceniach i innych regularnych promocjach
 6. Współpraca i interakcja z innymi graczami.

Na początek trzeba nauczyć się choć trochę podstaw. Pomoże ci w tym miła dziewczyna o imieniu Tesa Townsend. Powie ci, że odziedziczyłeś farmę po starym wujku George'u. Niestety, lata zbierają swoje żniwo i twój wujek nie jest w stanie utrzymać farmy w porządku. Teraz masz szansę stać się odnoszącym sukcesy rolnikiem z dochodowym biznesem. Do prowadzenia gospodarstwa potrzebne są pieniądze. Pieniądze można zdobywać na różne sposoby:

 • Wykonuj różne zadania, za które otrzymasz punkty i prezenty
 • Osiągnąć nowy poziom, za który otrzymasz nagrody.
 • Możesz zarabiać pieniądze grając codziennie
 • Istnieją pewne zadania, za wykonanie których można zdobyć złoto.
 • W najgorszym przypadku zawsze możesz kupić złoto w sklepie na stronie internetowej gry.

Aby farma prosperowała i przynosiła dochody, należy w odpowiednim czasie obsiewać pola, podlewać, niszczyć szkodniki i chwasty, zbierać plony, przetwarzać je i sprzedawać produkty. W tym celu konieczne jest zakupienie maszyn do przetwórstwa rolnego - ciągników, siewników, kombajnów zbożowych. Zbudować systemy nawadniające, aby uzyskać dobre zbiory. Zbudować hangary, magazyny, młyny i tolki do przetwarzania i konserwowania produktów. I oczywiście zatrudnij robotników, ponieważ sam nie poradzisz sobie z takim codziennym obciążeniem pracą. To samo dotyczy hodowli zwierząt domowych i ptaków. Musisz je karmić, czyścić, robić siano, kupować najlepszą paszę, zbierać jajka. Musisz budować zagrody, farmy, separatory, systemy udojowe, maszyny, a także zatrudniać ludzi.

Kolejnym zadaniem jest zawieranie umów z restauracjami, kawiarniami i punktami sprzedaży na dostawy świeżego i wysokiej jakości mięsa, nabiału oraz owoców i warzyw. Powinieneś także zadbać o wymianę towarów z partnerami rynkowymi, a także zakup nowych odmian roślin i ras świń, krów, kaczek, kurczaków i królików. To, co jeszcze czeka na ciebie podczas gry w Big Farm, to rozszerzanie swoich gospodarstw, kupując nowe ziemie.

W trakcie gry zdobędziesz więc umiejętności zarządzania personelem, agronoma, finansisty, nauczysz się skutecznie handlować i prowadzić biznes!