Zakładki

Goodgame Cafe

Alternatywne nazwy: Goodgame Cafe

Goodgame Cafe on-line - gra oparta zabawa darmowa przeglądarka, która symuluje sztuki kulinarnej i obsługi klienta uczęszcza placówkach gastronomicznych. Możesz stać się prawdziwym właścicielem kawiarni, gdzie różni ludzie będą pochodzić z pragnieniem jedzenia i jeść gęste. Ale nie sądzę, że wszystkie obowiązki mają zapewnić śledzić prace tej instytucji. W rzeczywistości, co więcej, że działają jako reżyser, jesteś szefem kuchni w tym samym czasie. Oznacza to, że kontrola gotowania będzie także leżą na ramionach. Goodgame Cafe gra jest w pełni wyposażony w wiele elementów gry, które jest niezbędne do zrozumienia w trakcie rozgrywki. Główne cechy: Książka kucharska z odmian obecność składników do gotowania, dekoracji dekoracje okazja kawiarni w swój własny sposób, użytkowników usług, wycieczki do rynku, bankiety i inne. Nudzić po prostu nie mam czasu! Jeśli uważasz, że elementy grzewcze - śmiało! Gra Cafe - to jest miejsce, gdzie można realizować swoje powołanie!

Dołącz do gry Goodgame Cafe zajmuje bardzo mało czasu. Należy wpisać nazwę, należy utworzyć hasło i wyślij na adres e-mail. Należy pamiętać, że rejestracja Goodgame Cafe w sobie oznacza akceptację zasad projektu. O koniecznych systemu wymagania mogą być spokojne. Gra nie jest wymagający do zasobów i może również być w stanie cieszyć się rozgrywki o średniej konfiguracji komputera. Przegląd - Internet i nowoczesna przeglądarka. Przejść szkolenie i zacznij w pełni sił do gry Goodgame Cafe!

Tak więc można czuć się pewnie w roli szefa kawiarni, niech zajmie się kolejność ważnych momentach gry. Tak więc, po czerwoną strzałką i wszystkich instrukcji, można szybko uzyskać wygodne i czuje się w nowej roli jak ryba w wodzie. Do przygotowania żywności, trzeba recepty. Ustalone dla tej książki kucharskiej. Klikając na niego myszką, można znaleźć listę kursów i komentarzach do ich przygotowania. A jeśli przed otwarciem książki, kliknij na pusty talerz, a następnie można dokonać słusznego danie. Należy uważać, aby nie były wszystkie potrzebne składniki, których lista, nawiasem mówiąc, są podane w dolnej części każdej receptury. Składniki będą przechowywane w lodówce i stale muszą uzupełnić swoje zapasy. Produkty zakupione w sklepie. Aby przejść do niego, należy kliknąć koszyk z jedzeniem w prawym dolnym rogu ekranu. Gdy okazuje się, że lodówka jest pełna, to będzie lepiej sprzedać część produktów, że nie zepsuć prezent. Kliknięcie przycisku w formie kasy, sprzedać to, co masz w nadmiarze.

Chcesz wyglądać reprezentacyjny i instytucja została osiedlić się w smaku? Skorzystaj z sekcji "Wnętrze". Kategorie takie jak wystrój wnętrz, wyposażenia i jakości Extensions pomoże przekształcić kawiarnię. Czy permutacji wystarczająco wygodne. Po tym wszystkim, gdy zaczniesz robić to, ludzie i robotnicy znikają z pomieszczeń. Że jest, aby pod nogami, nikt nie będzie. Po dokonaniu odpowiednich zmian, źródła utrzymania kawiarenki będzie nadal pomyślnie. Warto wspomnieć, że nudne mebel nie musi być odrzucona. Będzie dużo mądrzejszy sprzedać go do tych, którzy jej potrzebują i uzyskać zysk.

Zagraj w gry online Goodgame Cafe będzie można stale oglądać rankingi luksusu. Popularność zależy od tego wskaźnika. Więc lepiej jest spróbować. Po pusta kawiarnia jest mało prawdopodobne, aby przynieść Ci radość.

Gra Cafe pozwala zorganizować wieczorki, zwany bankiety. Będzie musiała nauczyć się współpracować z innymi graczami. Samotnie wyciągnąć takie zdarzenie niemożliwe. Potrzebne do przygotowania posiłków bankietowe wysiłku wielu kucharzy. Można albo dołączyć do już zaplanowane kogoś przygotowanie bankietu lub zaplanować własną datę i znaleźć kolegów. Dobrze wróży na success fee. Masz pewną ilość waluty gry - kafeyningov. Tak więc wysiłek nie jest zmarnowany!

Użyteczne miejsce w grze jest na rynku. To jest, gdzie można spotkać innych graczy, rozmawiać, a nawet zaprzyjaźnić. Chociaż każdy z przyjaznym stosunku, można zaprosić samego siebie, aby odwiedzić i skorzystać z doświadczeń innego właściciela kawiarni. Wierz mi, to będzie bardzo przydatne! Osiągnięcia innych będzie wielka zachęta dla Ciebie osobiście i podwoić wysiłki w celu pobudzenia, aby prześcignąć innym.

Gra Goodgame Café przygotował kolejną miłą niespodziankę - kołem fortuny. Jest na rynku. Raz dziennie, dostaniesz za darmo, aby go obrócić. Możesz wygrać wiele nagród. Na przykład, w koktajl wiśniowy, mebli, "Highlights", nowe przepisy, a nawet złoto, doświadczenie.

Goodgame Cafe rozpocząć grę, aby w pełni cieszyć się życiem i wirtualny publicznego robi, co chce. Niech wszelkich starań ci szczęścia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more