Zakładki

GoodGame Fashion

Alternatywne nazwy: GoodGame Fashion

GoodGame Moda on-line - darmowa gra multiplayer społecznej lampa błyskowa dla dziewczyn interesujących się modą. Kolejną miłą niespodzianką ze studia GoodGame , która słynie z symulatora życia. Jeśli lubią trendy mody i cieszyć się wszystkim piękne, jeśli uważasz się za prawdziwe kobiety, która nie będzie odkładać i gotowi dać rady innych dobrodusznie, gra GoodGame Moda jest z pewnością do gustu. Bo tu się prześcignąć sami dyktują reguły w tym nieprzewidywalny świat. Najpierw będziesz właścicielem małego sklepu, ale z czasem jest szansa, że ​​okaże się wielkim korporacji mody. Tylko dzięki ich wysiłkom promować swój biznes i przyciągają mnóstwo klientów, co pozwoli Ci bajecznie bogaty. Oczywiście, własny dom mody - marzenie każdej dziewczyny. Ale bądź cierpliwy, dużo pracy przed będzie można korzystać z osiągnięć.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby wejść do gry - to GoodGame Moda Rejestracja. Spokojnie. Wypełnienie kilku pól (pseudonim, hasło, e-mail), możesz stać się pełnoprawnym użytkownikiem. Prosimy pamiętać, że zameldowanie w grze GoodGame Moda wymaga zgodę i potwierdzenie, że trzeba będzie poprzez umieszczenie odpowiedniego pola wyboru. Do gameplay ma usterek, upewnij się, że komputer ma Adobe Flash Gracz . Na innych wymagań systemowych, nie martw się, ponieważ nie wysokie. Twórcy zrobili wszystko, co możliwe, aby można było swobodnie korzystać z gry.

Teraz, po uruchomieniu gry on-line GoodGame Moda , można poszerzyć swoje brutalne działania i bardziej poprawić naładowany początkowo nieokreślony sklep. Szkolenie będzie zagłębić się w temat i zająć się podstawowych elementów gry. Mądre wskazówki nie będą się mylić w pierwszym i wierzyć w siebie. Na drodze za dużo. Na początku, wszystko co posiadasz - parę wzorów, krawcowa i manekin. Czy to wszystko w małym pokoju. Ale zrobiwszy wszystko, co niezbędne, możesz być dumny z tworzenia globalnej marki. Grać GoodGame Moda - oznacza tkaniny magazynowania i tworzenia ubrań, zatrudnić wykwalifikowanych pracowników i kierować ich do pozycji w celu przyciągnięcia klientów do tworzenia własnych wnętrze sklepu i aktualizować regularnie prezentować . Wystrój wnętrz można kupić za pieniądze. Nie trzeba dodawać, że więcej turystów będzie od ciebie z załadowanych torby na zakupy, tym większe będą Twoje szanse. Dowiedz się, jak motywować fashionistki zrobić im ofertę nie do odrzucenia - i podstęp. Twoja firma będzie rozwijać i zwiększać sprzedaż.

Pomyśl, jak miło być trendy. Uczucie, że jesteś równy milionów was wie, co to za uczucie, gdy za rosną skrzydła. I można to wszystko przeżyć, dopiero zaczyna GoodGame Moda grać! Moda gry - to wiele przyjemnych emocji i naprawdę nieograniczone możliwości. Chcesz być na słynnej Chanel i Dior? No nie daj! Główne priorytety w prawo i twój butik odwiedzi nie tylko zwykłych ludzi, ale także gwiazdy.

Nie przegap przyjemność rozmawiać z innymi graczami. Odwiedź sklepy konkurentów, aby zobaczyć, jak oni wszyscy przesiedleni. A może podczas jednej z takich wizyt, będziesz miał kolejny genialny pomysł. Również wśród użytkowników jest wielu ludzi, którzy stają się przyjaciółmi, a obsługa nie przeszkodziło jednak nikogo.

W grze Goodgame Fashion czeka na Ciebie! Ta lekcja dobrze rozjaśnić swój wypoczynek! Możemy tylko życzyć Ci dobry nastrój i dużo uśmiechu!