Zakładki

Goodgame Gangster

Alternatywne nazwy: Goodgame Gangster

Goodgame Gangster on-line - Darmowa strategiczna gra na przeglądarkę społecznej. Ta ekscytująca akcja od firmy Goodgame Studios z głęboko przemyślanej fabuły, wysokiej jakości grafiki, duży wybór działania gry i całą masę różnych małych rzeczy, które pomogą skutecznie prowadzić niezapomniane walki. Zaczynając grać Goodgame gangster prosty zwykły żołnierz, staniesz się poprawić swoją pozycję do momentu, aż sami nie stają się same chrzestnym, którzy będą prowadzić swoje przeznaczenie pierwszy. Ale jeśli czas wydawania rozkazów jeszcze nie nadszedł, mają dobre pot wiernie wykonywać wszystkie zadania przypisane do ciebie przywódca. I niech życie mafijnego niebezpiecznej przygody wypełnione bulgotanie, w tym samym czasie jest to interesujące, o smaku prawdziwego szczęścia i wolności działania. Ci, którzy nie przeszkadzało, aby przestrzegać zasad prawdziwego życia, a kto pragnie pobłażliwość gry Goodgame Ganster pewno trzeba spróbować, bo niespokojne przestępcy robią co chcą tutaj. Można handlować na czarnym rynku, bo pojedynek innych graczy, aby wziąć udział w wielkich wojnach gangów, zdobywając złoto i spędzić go z przyjemnością na zakup przedmiotów z ogromnym śmiertelnej arsenał. Chodź! Sprawdzanie Goodgame Gangster czeka na Ciebie i gotowe otworzyć wspaniały świat kryminalnego w całej okazałości!

Nie martw się, że nie można grać w Goodgame Gangster z komputera. Nawet jeśli komputer nie posiada wysokie ustawienia, nadal można bezpiecznie przystąpić do rozgrywki, ponieważ wymagania systemowe gry więcej niż skromne. Internet Plus robi - i że już biegać po ulicach gry z pistoletem w ręku! I jak stworzyć nowe konto, to nie zajmie dużo czasu. Sprawdzę w grze Goodgame Gangster dwóch etapach. Najpierw trzeba stworzyć postać, która ma wybrać jej wygląd, płeć, nazwisko i klasę. Po przystąpić do wypełnienia takie dziedziny, jak adres e-mail, hasło, a następnie wybierz żądany świat gry. Pod koniec rejestracji z zasadami zgody poprzez zaznaczenie i może poruszać się z ich złych czynów.

Gracze zjednoczeni w rodzinie, który jest kierowany przez ojców chrzestnych. Po wejściu do klanu, stajesz się żołnierzem. Z biegiem czasu, może zarobić górę. Kolejne etapy kariery będzie rangi Capo. Capo dostępne dla takiego działania: ataki wodowania, atak rejestracji / obrona, ofiary - złota. Następnie można zarobić od ojca chrzestnego, aby poprawić consigliere. Ten tytuł nie biorąc możliwości, które były przed tobą, dodaje następujące obowiązki: Capo i wydalić Żołnierza obniżenie Capo podnieść Soldatov, zachęcając graczy do czynienia z zakupem nagród (w pieniądzu / EXP). Jak szukać powstanie w hierarchii - Twoja firma, najważniejsze - wynik!

Gra gry Goodgame Gangster Będziesz za pomocą różnych przedmiotów. Z tych rodzajów broni dostępnych: Zbroje, różne zabytki (teleskopowe taktyczne, podczerwieni i laserowe teleskopowe zabytków), dym, granatów ogłuszających, dynamitem TNT, rzucanie nożem, zamieszki tarcza policja i więcej. Pomagać żołnierzom i dostarczony zestaw medyczny, który obejmuje bandaże, pigułki i inne dobroci. Istnieje kilka przydatnych rzeczy, jak kamuflaż, kamuflaż, płaszcz oraz inne czujnika tętna. Oprócz pożyczek postać musi korzystać z własnych sił żywności, a mianowicie, kawa, soki, marchew, makaron, czekolada. Ta różnorodność sprawia, że ​​rozgrywka bogata i atrakcyjna.

Ale do osiągnięcia sukcesu w walce nie wystarczy, aby zaopatrzyć się na wszystkich wymienionych przedmiotów. Ponieważ znaki mają pewne cechy, a następnie, aby zwiększyć szanse na wygraną, parametry te powinny być pompowana. Po pierwsze, należy zwrócić uwagę na trzy główne właściwości - Powodzenia, wytrwałości i cech bojowych. Koniec dla każdej klasy jest wyjątkowy: dla Gopnik - siła dla oszusta - na sprawność i taktyka - inteligencji.

Nawiasem mówiąc, same klasy mają różnice między sobą. Od Goodgame Gangster gry zapewnia na początku dokonać wyboru pomiędzy trzech dostępnych klas, należy wiedzieć, kto jest kim. Więc złodzieje są bardzo podstępne i często lubią uderzyć z powrotem, choć nie myśleć dużo o tym, jak ich działania są uczciwe. Ponadto, są one doskonale w stanie uniknąć trafienia przeciwnika. Taktyka, w przeciwieństwie do ataku złodzieje odzwierciedlają źle, ale tak są w stanie obliczyć własny atak, że przeciwnicy uzyskać maksymalną liczbę uderzeń. Ale bandyci wyróżniają się wytrwałością w walce. Ich wytrzymałość zazdrości każdy. Nawet najbardziej wyczerpujący walczyć z nimi albo na cokolwiek. Możesz wybrać kogoś, kto, twoim zdaniem, najbardziej odpowiednie i ma mistrzostwa vyborot w tym surowym świecie! Dlaczego nie stać się wpływowym ojcem chrzestnym?

Uwierz w siłę - i wszystko prawda! Nie przegap tej okazji, aby pokazać! Powodzenia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more