Zakładki

Ice Age Online

Alternatywne nazwy: Ice Age Online

Gry Epoka lodowcowa - bezpłatna przeglądarka firmy projektowe oparte Bigpoint opracowane przez tytułowego popularnej kreskówki. Działania na co dzień gra rozwijać w znanych miejscach i wirują w wicher przygody można ze swoimi ulubionymi bohaterami kreskówek. Ice Age Online przeniesie Cię do czasów zamieszkiwali ogromne zimno mamuty i inne zwierzęta, które w dzisiejszych czasach i nie ma śladu. Wśród Manny, Diego, Sid i Scrat Będziesz się niezapomniana podróż będzie przejść wiele testów i zorganizować swoje życie w mroźnym środowisku. Spróbuj na roli zabawnej lenistwa i mimo trudnych warunków, by bawić się w Ice Age Online do chwały!

Upewnij się, że komputer spełnia minimalne wymagania systemowe i można bezpiecznie zacząć grać w grę Ice Age. Zwróć uwagę na obecność następujących parametrach:

  • OS Okna XP ( SP 3) / [_12_ ] Okna Vista ( SP 1) / Okna 7 [ _36_]
  • Procesor Intel Dual Core 2 GHz / AMD 2. 8 GHz
  • 256 karta graficzna z Shader 3. 0
  • Karta dźwiękowa zgodna DirectX 9. 0 c
  • RAM 1 GB
  • Dysk twardy 2GB

Ponadto, aby uzyskać dostęp wymaga rejestracji gry Ice Age. Tworząc konto, należy podać informacje takie jak nazwa użytkownika, hasło, adres e-mail i datę urodzenia. Należy również sprawdzić w grze Epoka lodowcowa wymaga proszę zaznaczyć w potwierdzeniu przyjęcia Regulaminu i Polityki Prywatności, ich wstępnego czytania. Plus w tym, że tutaj, aby zapisać się do interesujących nowościach. Ty chcesz być informowany o wszystkich nowościach! Tym bardziej, że deweloperzy nie przerwać pracę nad projektem.

Gry Epoka lodowcowa grać online - a następnie przejść przez to wszystko, zanim mógł zobaczyć tylko jako obserwator z zewnątrz. Interweniować w spisku i kontrolować takie rzeczy jak nie tylko dla dzieci, które lubią bajki, ale także starsze pokolenie, która uwielbia spędzać czas na wypoczynek. Dlaczego się nudzić, kiedy można odebrać myszy i latać w powietrzu w błoto bańki śnieżkami zabaw lub zorganizować destylacji Diego. Wirtualny świat coraz bardziej oddaje zakres, że w miarę postępów przez poziomy. Niespokojnych towarzysze nie pozwala siedzieć spokojnie na miejscu. Tak, i to, co może być spotkania, jeśli tak wiele do zrobienia?

Musimy zbudować obóz z udogodnieniami dla zwierząt w niekorzystnej sytuacji, które są zagrożone zniszczeniem z bezlitosnego zimna. Wanderers schronienie i zapewnić im jedzenie. Wzajemne - świetny sposób, aby poznać nowych przyjaciół i stać się prawdziwym bohaterem. Będziesz czuć się na tyle komfortowo, wiedząc, że wierni towarzysze pomóc w trudnych czasach. Przyjaźń - prawdziwa sztuka, a gra online Ice Age, nie tylko pokaże, ale utrzymać go i uczyć bezcenny skarb. Nie zapomnij odwiedzić swoich znajomych, dawać prezenty od serca - i bardzo szybko być w stanie czuć, jak przyjemne gesty odpowiedzi.

Epoka lodowcowa grać online będziesz nie tylko w miejscach, które udało się uchwycić podczas oglądania szereg ekscytujących przeboju. Sceny z nowego "Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów" - to kolejna gra niespodzianka. Dziarski platformówka prowadzi przez ośnieżone połacie i stromych ścieżek lodowych. I na każdym kroku będą oczekiwać fantastyczne emocje! Nie wahaj się śmiać! To kropla szalona gra wygranej nawet najbardziej ponury!

Zostań aktywnym członkiem i korzystać z możliwości zabawy w grze. Prosty interfejs, łączący przejście gry, kolorowa grafika i dużo zabawy, aby komunikować się z nowo poznanymi przyjaciółmi - to wszystko i wiele więcej będzie dostępne dla Ciebie całkowicie za darmo, wystarczy tylko odwiedzić stronę gry. Nie marudzić, oczekiwać!