Zakładki

KlanZ

Alternatywne nazwy: KlanZ

KlanZ Online - karta handlu opracowana strategia w stylu komiksów. Zgodnie z planem przez twórców historii gry - opowieść o jednej z metropolii. Wydarzenia poruszają się na ulicach. Każdy gracz przybysz staje lider zespołu, który obejmuje osiem myśliwców karty. Aby zyskać wiarygodność w świecie gier wielokrotnie angażować się w walce, że poprzez swoje działania, aby dowiedzieć się, jak odebrać kartę. KlanZ grać - więc wziąć udział w walce o władzę w mieście, wydaje się wygrać wiele turniejów, czyszczenie w ogrzewanych walk, zaskakujących ludzi z piękną kolekcję kart. W trakcie rozgrywki będziesz zawsze dbać o uzupełnianie pokład . I muszę powiedzieć, że te nowe karty będą wyświetlane stale, tak, że ten proces będzie zabawa. Aby osiągnąć wielki sukces, użytkownicy są często łączone w klany. Jeśli można znaleźć dobre sojuszników, może wzrosnąć do sławy szybciej. Nie marnuj minutę, czas spędzony z internetowym KlanZ zapowiada się bardzo ciekawie!

Wszystko, czego potrzebujesz do gry - dostęp do Internetu, nowoczesną przeglądarkę i średnio konfiguracji komputera. Wymagania systemowe są dość skromne, jeden idialno komputer o następujących parametrach:

- System operacyjny Okna / 2000 / XP / Vista × 32 / Siedem ;

- Procesor Intel Pentium ΙΙΙ 800 Mc

- 64 MB karta graficzna;

- 256 MB pamięci RAM.

Dostęp do projektu będzie można uzyskać po przekazać rejestrację KlanZ. Ci dość szybko utworzyć konto. Ponieważ musi wypełnić kilka pól: nazwa użytkownika, adres email oraz hasło. Domyślnie Umowa użytkownika, więc byłoby lepiej, aby wstępnie zapoznać się z regulaminem.

Zatem, aby skutecznie odgrywają KlanZ powinno dotyczyć wszystkich jego elementów. Każdy gracz wybiera pierwszy awatar. Możesz wziąć się mężczyzną czy kobietą - to jak chcesz. Dla kart walki, które mają zastosowania pewnych cech, a mianowicie siłę, możliwość uszkodzenia, poziom bonusowy, wyjątkowość. Spadek na stole czterech losowych kart. Sama walka będzie składać się z czterech rund, chyba że ktoś nie wygra przed. Ty, jako rywala, będzie miał zapas życia i energii. Energii wpływa karty ataku. Od kwoty pozostającego w życiu rezerwowej zależy zwycięstwo. Więc początkowo zawodnicy mają 4 karty, 12 życia i 12 energii. I więcej atakować większą szansę na zadanie obrażenia przeciwnika.

Gra Klanz oferuje użytkownikom 5 formatów. Ten turniej Arpad (dostępny na 10 poziomie, odbywa się co dzień na stadionie) Gildiynye War (trwa przez całe 5 tygodni), mini-turnieje (tworzone przez samych graczy), projekt pick (mały turniej, przed którym gracze ujawniają dopalacze, a następnie zdemontowane karta ) Siledy (z 24 kart gracz musi wybrać 8).

Jest jeszcze taki ważny czas w wydarzeniach. Mogą wygrać karty i funtów. KlanZ gra przynosi swoją uwagę wydarzeń gry zwanej opozycji, Valor, opanowanie. Poza tym wszystkim bogatej gamy zadań rozgrywki. Na przykład, można podjąć takich zadań, jak dzienne, tygodniowe, loterie, tytułów itp. itd. Ponadto, będzie można zwiedzić rynek i sklepu kupić wszystko, czego potrzebujesz.

Uwierz, że przystąpienie do społeczności graczy, można zapomnieć, że to nuda. Ta gra jest tak obejmujących karty okupację, że będzie znowu i znowu do niego powrócić. Przynęt ich talenty ugasić swoje własne ambicje, zdobyć przywództwo i poczuć prawdziwie szczęśliwym człowiekiem!