Zakładki

Living After War

Alternatywne nazwy: Living After War, życie po wojnie

Living After War gry - działanie Strategia z elementy [ _1_] Gry MMO i RTS. Wydarzenia rozwijają się w ciemnej przyszłości, w której ludzkość po wojnie nuklearnej zostali zmuszeni do podziału na różne frakcje. Trzeba walczyć do ojczyzny w ramach tych, którzy nie są obojętni na to. Jak rzeczy naprawdę się stało? Ktoś zmutowane i nadal pozostał na jego planecie. Inne poleciał w kosmos i znalazł schronienie. Wracając po 200 latach, ludzie poszli z kosmicznym "Tomorrow" i dziwili się metamorfozy, które miały miejsce podczas ich nieobecności. Przedstawicielem nowej rasy Nak - jest genetycznie zmodyfikowana ludzi. A może ludzie z tego samego wyglądu i być w stanie znaleźć wspólny język z nimi, ale jest jeszcze trzecia interweniowała naród - Shamak. Są bez skrupułów tworzenie wędrują wszędzie i dążyć do zniewalania innych mieszkańców nieszczęsnej planecie. Nie ma sprzeciwu, w trakcie są wszystkie dostępne środki. Występuje na tle ruin. Tak, ziemia nigdy nie będzie podobny do jej dawnego siebie, a jednak jej los jest w twoich rękach!

Dołącz do gry L . . W . przenosi graczy w przyszłość i jak wpływa to zależy od wysiłków, które mają zastosowanie. Upewnij się, że wymagania systemowe nie zawiedzie. Twój komputer musi spełniać następujące parametry:

  • OS Okna XP / Vista / 7
  • Procesor rdzenia 2 Duo 2. 5 Ghz
  • Video rdzenia 2 Duo 2. 5 Ghz
  • HDD 4 PL
  • 1 PL RAM

L . . W . Rejestracja jest nieodłącznie zezwolenia, w trakcie którego należy wpisać:

    1. Logowanie
    2. Hasło

Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami kreatora, aby zainstalować grę, należy pobrać i zainstalować klienta.

Gra L . . W . Online - pragnienie, aby przetrwać w świecie po kataklizmie. Ale zadanie nie tylko chronić siebie, ale także, aby osiągnąć sukces. Oferuje niekończące się bitwy dla zasobów, epickich rajdach i ekscytujące zarazem niebezpieczne misje, a także zadań grupowych z różnej złożoności. Weź dowództwo wojsk, technika pomaga budować swoją frakcję wygrać władzę w nowym świecie. Dowiedz się połączyć swoje umiejętności walki, tak że stanowią one prawdziwe śmiertelną mieszankę. Wybierz w jaki sposób chcesz się udać. L . . W . możesz grać jako wojownik, duch lub Psioniki. Rozwijać swoją postać do walki był niepokonany!

Spójrzmy na zajęciach, z których przedstawiciele znajdują się w każdej frakcji. Więc wojownik - obrońca z jego współpracowników, gotowy stanąć do ostatniej kropli krwi. Ciężki pancerz pielęgnować go w krytycznych momentach, a opanowanie automatem i dwuręcznego miecza, aby wrogowie drżą. Duchy bezwzględni, skryty, z unikalnych talentów. W walce, boją się otwarty konflikt, ale dzięki swojej głównej broni - sztuczki i przebiegłe manewry - wróg może wyrządzić wielką krzywdę. Psionika - rzadkość, ale świetny stosunek jakości do składu każdej armii. Ten obdarovannye wyborów, w stanie wpływać na mocy myśli. Ich arsenał jest pełen przekleństw skuteczne, oprócz bitwy mogą zniszczyć wrogów dzikie ognia, mrozu lub wstrząsów elektrycznych spowodowanych przez siły woli.

Zagraj L . . W . Nie jesteś tylko walcząc ze sztuczną inteligencją lub zniszczenia bezgłowe cele. Tutaj możesz rywalizować z innymi graczami. Pokaż swoje taktyki, bo teren L . . W . o nLinia ma to zrobić.

Siadaj szybko w zbiorniku lub helikoptera i zacznij grać w gry L . . W . Zarządzać zarówno wojsk lądowych i powietrznych. Na co przychodzisz, zawsze jest okazja, aby pokazać swój talent do pełna!

L . . W . Gra oferuje do przyłączenia się do gildii i walczyć ramię w ramię z ludźmi o podobnych poglądach. Uwierz, że czuje się za jej wsparcie, można udowodnić, kto naprawdę jest panem Ziemi. Przygotuj się na ciężką próbę, proszę uzbroić się w cierpliwość i przejść od razu do lepszej przyszłości! Niech szczęście omija swoją stronę!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more