Zakładki

Managore

Alternatywne nazwy: Managore

Ciemne przestrzenie gry Managore czekają na tych, którzy chcą walczyć z silnymi przeciwnikami. Zbuduj swoją armię, używać zdecydowanej strategii i doskonalić umiejętności swojej postaci, by stać się mistrzem we wszystkich dziedzinach!

Przed rozpoczęciem odtwarzania Managore, upewnij się, że komputer spełnia wymagania systemowe, takie jak: procesor częstotliwości - 2 GHz, 1 GB RAM, karta graficzna - 128 MB. Dołącz do gry nie Managore zajmuje dużo czasu i łatwo:

1. Na stronie głównej, wybierz pozycję "Rejestracja";

2. Wprowadź swoją nazwę użytkownika,

3. Podaj bezpieczne hasło i powtórzyć go;

4. Proszę podać poprawny adres e-mail;

5. Wybierz opcję "Rejestracja" i rejestracja Managore jest skończona.

Raz pierwszy zaczął grać w grę Managore, zanim otworzył szalony, nieprzewidywalny i niebezpieczny świat. Wspaniali ludzie będą w Twojej firmie, aby podróżować i iść do wszystkich mrocznych tajemnic. Aby grać w Managore, musi być przygotowany na twardą konfrontację, odpowiedzialny za dostawę produktów, aby dowiedzieć się na temat badań technicznych i być w stanie zneutralizować cudzoziemców w dowolnym celu: złośliwy, walki i pokojowego.

Teraz, kiedy tak wielu pomocników około Managore on-line , wszystko się ułoży: gospodarka będzie działać, będzie można wykorzystać ziemię. W przeglądarce Managore on-line , nie ma podziału na dobrych i złych bohaterów. I nie trzeba chodzić po cienkiej linie pomiędzy bohaterów i bandytów, tak aby to wszystko działa. Wykonaj czołowych wrogów ataku w grze Managore, zakup szczegółowa lub wiedzieć używając taktyk szpiegowskich informacji wojskowej.

Jesteś panem swojego dobytku, więc zbierać zasoby i struktury budynku do obsługi rosnącej armii. Gra oferuje graczom Managore dziewiętnastu różnych budynków, które mogą być budowane. Istnieją również unikalne osiemnaście jednostek rozbudowy, które są do Państwa dyspozycji.

Świat Managore on-line jest niebezpiecznym miejscem i warto dołączyć do gildii, że pomoc i wsparcie, jeśli to konieczne. Możesz dołączyć lub stworzyć gildię przyjaciółmi lub znaleźć przyjaciół w grze Managore on-line i tworzyć sojusze w ten sposób. Po prostu bycie w gildii, można osiągnąć cel zespołu i rozwikłać mroczne góry. Jednak trzeba mieć doświadczonych graczy i gildii do całości musi przejść dość daleko w grze Managore. Jednak, gdy pojawi się na ciemnych górach, będzie w obliczu złośliwego smoka Managore on-line .

Ciekawą cechą gry jest bohater System Managore przeciwko bohatera bitwy. Ale być uznawane przez przyjaciół lub wrogów dla wielkich osiągnięć, masz umiejętności, aby rozwijać swoją postać do maksimum.

Zbierz wszystkie siły z innymi graczami w Managore gry i sprawdzić swoje umiejętności strategiczne wobec siebie, można także otrzymać sławę tak. Pobyt o jeden krok przed przeciwnikiem, aby udowodnić sobie i stać się mistrzem Managore on-line walka. Zbieraj artefakty, a następnie użyć artefaktów systemu, który może Ci pomóc, więc k mają bardziej potężne bronie i zbroje.

Gra Managore prezentuje bitwę o rozum i wysokich technologii, nie tylko PvP i [_35_ ] PvE razy. Ci, którzy w końcu osiągnąć znaczące piki mogą wyostrzyć ich poczucie strategii wojskowych i technicznych, które jeszcze bardziej wydajne niż ich miecze! Tak więc gra Managore - jest on-line Gry MMO fantazja, która łączy w sobie najlepsze cechy miejskiego, walki wręcz, zespołu badawczego i inne gry role-playing.