Zakładki

Wojny Muzyka

Alternatywne nazwy: Wojny Muzyka, wojna Muzyka

Gra online Muzyka Wars - nowa gra online za darmo MMORPG z widokiem 2D z firmy przeznaczenie rozwoju. SaundSiti mieszkańców do walki o swoje muzyczne gusta, broniąc ich punktu widzenia pięściami. Wystarczy wybrać odpowiednią kategorię z metalu, rapu, rocka i przepychu, biorąc pod uwagę ich preferencje. Twoja postać - przedstawiciel grupy muzycznej. Zagraj w Wojny muzyki można po zalogowaniu się z Facebook lub VKontakte. Aby to zrobić, wymaga rejestracji w Wars gra muzyczna, w której informuje o wszystkich niezbędnych danych (nazwa gry, e-mail, hasło). Wymagania systemowe różnią się skromność, ponieważ komputer musi spełniać takie proste parametry jak:

  • OS
  • Procesor ( Pentium )
  • 2GB RAM
  • Karty
  • Karta dźwiękowa
  • Internet
  • Zwykle robi

Oczywiście musi być zainstalowany Adobe F chłostać Gracz 11. 4. Drodzy milomany i tylko gracze, odkryć tej niesamowitej gry! Jesteś po prostu czeka na przyjemne doświadczenie!

Rejestracja Podróżuję Muzyka Wars pozwoli być w oknie postaci, gdzie można kontrolować swoje działania. Aby otrzymać grę pieniądze, wykonać szereg questów. Po przeczytaniu zadania, przejdź do realizacji. Jeśli z powodzeniem radzić sobie - jest gwarantowana nagroda! Ich oszczędności wydać na sprzęt. Wszystko, co potrzebne można kupić w specjalnym sklepie. W asortymencie znajdują się broń, amulety, zwierzęta i wiele innych. Wybrany obiekt musi przenieść swój inwentarz do studia, który jest wyświetlany w menu profilu.

Możesz też kupić energię (za udział w walce wymaga pewnej ilości nim), różne karty (dać pewne korzyści). Miej oko na ilość energii, lub ze względu na jego stolicą i przedstawiciele gwiazd.

Nowy pomaga zdobyć doświadczenie najlepsze trzy mistrzów. Są dużo sensu w sprawach sztuki, tak, że ich wskazówki mogą być bardzo cenne. Nie powinny beztrosko je odrzucić, to lepiej słuchać.

Zagraj w grę online Wojny Muzyka potrzeba pompowania umiejętności bohatera. Czuje się pewnie w siebie, można kwestionować innych graczy i przyłączyć się do walki. Niekoniecznie mają doskonały słuch muzyczny, aby udowodnić swoją niewinność. Wojny Muzyka gra - decyzja ta powstała neponyatok używając tego argumentu jako siły fizycznej. Nawiasem mówiąc, używanie pałek, pięści i innych akcesoriów akcentować swoje intencje. Zachowa silne, zwinne wytrwałej graczy. Nie pozwala nikomu narzucać swoich poglądów! Czy nie uważasz, że masz tyle talentu wspiąć się na muzyczny Olimp?

Można nagrywać bohatera do wzięcia udziału w turnieju. Turnieje odbywają się automatycznie. Państwo pozostaje również widać występujące zdarzenia. W razie potrzeby, wraz z przyjaciółmi, możesz utworzyć grupę - rodzaj klanu. Jest ocena, w których grupa zajmie pierwszą linię, to stosuje się tylko do tego wysiłku.

Język pozwala zadawać pytania, zgłaszać uwagi lub sugestie. Nie przegap okazji, aby wypowiedzieć się na temat emocji wywołanych przez niesamowitą grywalność.

Wojny Muzyka grać będzie w towarzystwie przyjemnej muzyki. Ponadto dostępne odebrać piosenki w radiu jest twój kraj. Dźwięk tworzy atmosferę, która jest w stanie podnieść swój nastrój i rozwiać smutek, zainspirowany szarych dni powszednie.

Jeśli chcesz być nagle, zapraszamy do zakupu rubinów. Można to zrobić za pomocą liczb rzeczywistych przez WebMoney. Zwycięzca rubiny otrzyma dodatkowe funkcje, które sprawia, że ​​gra bardziej interesujące.

Następnie koneserów! Zdobyć szacunek w bezkompromisowej SaundSiti! Spełnij marzenie długo utrzymywany teraz łatwo, wirtualny świat - to najlepszy sposób na wzrost do sławy! Powodzenia!