Zakładki

My Fantastic Park

Alternatywne nazwy: Mój fantastyczny Park

Moje Fantastic Park - darmowa gra na przeglądarkę, która symuluje park rozrywki. Wyobraź sobie, jasny, piękny, pełen śmiechu i radości pisk Area, gdzie ludzie przychodzą, aby uciec od codziennych problemów. Każdy kiedykolwiek odwiedził takie miejsce, i najprawdopodobniej więcej niż jeden raz. Ci, być może, że gra Moja Fantastic Park oferuje Wirtualna wizyta Parkuj i Jedź na huśtawki. Nie, jeśli chcesz spróbować się lub, że huśtawka - proszę. Ale użytkownicy tej niezwykłej grze plany dalekosiężne i pretensjonalny. Po włączeniu się tutaj nie jako gość, oraz roli reżysera! Musisz stworzyć swój własny park rozrywki, a następnie, co to będzie zabawa, jak wielu z nich będzie, i to, co może przyciągnąć publiczność - zależy tylko od siebie. Zostań więcej wysiłku, aby, bardziej atrakcyjne Twój tworzenie dla ludzi. Ale, aby przyciągnąć dzieci, dorosłych i osób w podeszłym wieku, nawet - to jest głównym celem. Co za przyjemność być na ciebie, nawet jeśli piękna i pełna genialnych pomysłów projektu nie będzie popularne, ale terytorium swój dobytek zostanie opuszczony i ponury?

Zarejestrowany w grze My Fantastic Park - drzwi do świata zabawy i dobrego humoru. Wypełnienie kilku pól, dostajesz stanowisko Dyrektora i rozpocząć swoje pierwsze zadania. Moja rejestracja fantastycznego parku wymagają następujące informacje: imię i nazwisko, hasło, serwer poczty e-mail. Ponadto, trzeba zapoznać się z regulaminem i zgadzam się na Warunki i Polityki Prywatności. Teraz możesz cieszyć się grę w przeglądarce, nawet jeśli komputer nie spełnia wysokie i parametrów systemu.

Zaczynając grać w gry online Moje fantastycznego parku, by znaleźć się na bezludnej okolicy parku. Tutaj to będzie rozszerzać swoje działania. Pierwsze dwa wyrównane atrakcją - i to miejsce nie jest tak smutno. Rozszerzenie jednego z nich - a pierwsze odwiedzający spojrzeć wstecz z odsetkami od nowego cudu, że jesteś. Następnie, pod ścisłym nadzorem wszystko idzie jak w zegarku. Podział na strefy parku. Ustawianie różnych atrakcji, począwszy od małych i kończący skali. Namiot strzelectwa, hamowni, plac zabaw dla dzieci, teatr lalek - to wszystko jest dopiero początkiem. Z biegiem czasu będzie i oldtimer i zniekształcających luster pokój i maga i kosmicznym, a kolejki górskie i drogi horror i torze wyścigowym. Dlaczego nie raj? I właściciel tego wszystkiego - można.

Spróbuj dignify Dominion obszar. Na przykład, daje 200 jednostek piasku ścieżki. Oczywiście, powinno być wykorzystane na korzyść, a mianowicie prawo do określania ścieżki dla zwiedzających do atrakcji. Nie zapomnij, aby zainstalować kilka kiosków, będą one na pewno będzie popyt. Pamiętaj, że możesz zrobić, to nie ze względu na siebie i na ludzi. Twój sukces vymerivaetsya dokładnie przez ile osób może być zainteresowany. Jak wiesz, ludzie tak rozpieszczony teraz i korzyści z cywilizacji, tak, że wszystkie one służyć najbardziej spektakularny!

Moja gra niezabudowanej Park rozrywki tak, że wysiłki inwestowane z powrotem do Ciebie stokroć. Po tym wszystkim, odwiedzający nie tylko iść tam tłumnie, i płacić za park przyjemność dolara, które wykraczają w kieszeni. Zysku sprawia, że ​​pewność siebie i dobrą zachętę do poprawy ich potomstwa.

Aby grać Moje Fantastic Park najpierw trzeba nakarmić. Jak nie budować i rozwijać przejażdżki? Zasoby są podzielone na cztery główne typy:

- Materiały budowlane (kamień, metal, farby);

- Części (maszyny, silniki, elektronika)

- Pomysł (kreatywne pomysły, plany, badania);

- Natura (materiały naturalne, rośliny).

Kiedy gra Park rozrywki wymaga surowców, więc istnieją sposoby jego produkcji. Jak możemy uzyskać prawo? Tak, bardzo różne, zbierać surowce pozostawione przez gości, starając się odgadnąć właściwe kart wyłożonych wzmacniacze, które mogą być ukryte w zestawy surowców, pełne zadań i przenieść się poziomy w zamian za prezenty, odebrać materiały podczas przeszkód czyszczących, jak skały i korzenie, grać Wheel of Fortune. Poza tym istnieje możliwość zakupu waluty premii (romby), które są wymieniane na surowce.

Start Mój fantastycznego parku grać już teraz i uświadomić sobie, że takie zainteresowanie jest przepełniony elementy rozgrywki. Nigdy nie będziesz się nudzić! Obawy o zwiększenie współczynnika rozrywkowe atrakcje urzekają tak, że czas mija szybko. Upjers firma zrobiła wszystko dla przyjemności! Więc pospiesz samą starannością oceniać twórców!