Zakładki

NHL 09

Alternatywne nazwy: NHL 09

Procesor: 1. 3 GHz

Pamięć RAM: 256 MB (XP) / 512 MB (Vista)

Wideo: 64 MB

Dysk twardy: 3. 1GB

NHL 09 - ostatni w tej chwili część popularnej serii symulator sportowy hokeja opracowany dla komputerów osobistych. Wybierz swój ulubiony zespół z jednego z dostępnych lig świata, w tym NHL '09, rosyjskiej Super League, SM-fińskiej, szwedzkiej Elitserien Ligi i konkurencji AHL klubu gospodarstwa i krajowych konkursach zespołów i bardzo różnych turniejów, mistrzostw i zawodów. Wśród wielu trybów gry mają możliwość gry pojedynczej gry lub spędzić cały sezon, zarządzanie swoją ulubioną drużynę. A jeśli to wydaje się trochę, a potem gra NHL 09 daje możliwość poczuć się jako trener jednej z drużyn w lidze oraz z zerowym tradycji stworzyć wielki klub, tworząc kombinację zawodników podpisujących obiecujących młodych ludzi uczestniczących w transakcji transferu, a nawet uczestniczyć w rozwoju infrastruktury klub. Zagraj w NHL 09 może być w drużynie, w trybie dla pojedynczego gracza, tworząc swego protegowanego i wysłanie go do jednego z zespołów Ligi, a ukończenie instalacji trenerów na każdym meczu, będzie w stanie poprawić ich właściwości technicznych i taktycznych na drodze przechodzenia od obiecującego debiutanta do światowego hokeja superstar.

Zarządzanie

Habitual dla całej serii NHL Symulacja 09 punktów zmienia się i korzystanie z minimalnymi modyfikacjami silnika graficznego. NHL 09, ale ma o wiele więcej niż sytuacyjnych zmian i nowego video cel obchodów, nie został znacząco zmieniony gry zarządzania, zoptymalizowane do pracy bez gamepada. Odgrywać NHL 09 w różny sposób, z wykorzystaniem różnych sposobów sterowania. Prosty typ sterowania jest idealny do stosowania na tradycyjnej klawiaturze, ale pozbawia wielu możliwości dryblingu i innych elementów technicznych punkt. Profesjonalne rodzaj zarządzania ma szeroki zakres ustawień i różnych skomplikowanych elementów, w tym rzuca opóźnionych fałszywych elementów skrzydłowych i udaru mózgu. Jednakże, należy użyć tego trybu sterowania klawiatura jest praktycznie niemożliwe w NHL 09, gra jest na kontrolerze będzie wymagać dodatkowych godzin w zakresie technik opanowania.

Poziomy trudności

Rozpocznij swoją podróż w świecie wysokiej mecz hokeja NHL 09 oferuje nam najprostszych poziomach trudności, gdy gracz kontrola może być zredukowana do zaledwie trzech przycisków i strzałek, a mające na pewnym komputerze rogu przejmie. Wyższy umiejętności będą rosły, tym łatwiej będzie się grać nawet z najpotężniejszego rywala i zachować ducha sportu i poziomu trudności rozwijającej zespół zarządzający będzie musiał podnieść. NHL 09 gra, która w tym zakresie szeroki zakres opcji. W zespole zarządzania, można zrobić sobie parę potrójnego ataku i obrony, aby wybrać najbardziej udanych kombinacji do większościowych i mniejszościowych, wybierz taktykę dla każdego poziomu, z uwzględnieniem indywidualnych cech każdego gracza, choć możliwe jest powierzenie go do wszystkich asystentów wirtualnych. Wszystko w grze 5 poziomów trudności, w której przeciwnik gry umiejętności, szybkość i precyzja przekładnia będzie rosnąć, a wraz z nim, gracze pokazują swoje błędy w grze. Poza tym wszystkim, może mieć dodatkowe trudności podczas podręcznik mający Krążek jest nagrywany lub podtrzymywane zmiany gaming jednostek.