Zakładki

Nindou

Alternatywne nazwy: Nindou

Nindou - gra online w której można spróbować się w roli tajemniczej orientalnej ninja. Kto z nas nie chciał iść drogą szkolenia ninja robić wiele rzeczy niezauważone. Ninja przychodzi i odchodzi, jak tajemniczo jako tajemnicze i jego szkoła, dlatego wiemy bardzo niewiele o nich. Gra Nindou daje szansę spróbować się jako ninja i spróbować osiągnąć najwyższy poziom umiejętności - do opanowania. Ciekawe efekty specjalne, ciekawa muzyka i nie tylko czeka na Ciebie. Dla dołączyć do ninja school, musisz przejść przez prostą rejestrację. Zalogowaniu się na oficjalnej stronie internetowej Nindou Internecie , można znaleźć wszystko, co przydatne informacje dla siebie. To pomoże początkującym zrozumieć wszystkie niuanse gry.

Gra nie spowodować problemy, ponieważ jest dobrze opracowany przez twórców gry. Ale rejestracja dotykowy. W Nindou zarejestrowany nie zajmuje dużo czasu, to jest dość standardowa i składa się z trzech pól: imię i nazwisko, adres e-mail i hasło. Pozostało czekać na potwierdzenie i można rozpocząć grę.

Gra jest opracowana na podstawie Ren Dou Feng Yun 3 i jest oparty na przeglądarce darmowe gry online flash. Oznacza to, że nie jest związany z konkretnym komputerem, można przejść do gry z dowolnego dostępnego pobliskiego komputera pisząc e-mail i hasło.

Jeśli chcesz grać Nindou, być przygotowani na trudności. Ponieważ gra jest przeznaczona do użytku logicznego myślenia. W trakcie gry, będziesz musiał zbierać różne rzeczy, nie tylko dla rozwoju, ale również dla zysku. Proschityvaya różne techniki walki i zbierając specjalne przedmioty, masz przewagę nad wrogiem. Rzeczywiście, w Nindou grać online można grać ze znajomymi, a tym samym przewagę, czego potrzebujesz. Konkursy, ocen, konkurencja - to wszystko można poczuć tylko wtedy, gdy wyścig rozpocznie się z wrogiem.

Jeśli szukasz, co grać, gra Szalony ninja będzie najlepszym rozwiązaniem. Dobra grafika daje dużo zabawy i jasne kolory na długi czas, aby wyjść z gry w głowie, i być może stanie się Twoja ulubiona gra rodzina. Praca ich drodze ninja, trzeba będzie w dalszym ciągu rozwijać i wzmacniać swój status. Korzystanie setki przedmiotów w grze, będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności, zaangażowanie w walce z wrogiem.

, W celu przyłączenia się do walki i rozwijać, trzeba jednak być przeszkoleni. Po uruchomieniu gry, trzeba iść trochę szkolenie, po którym będzie można łatwo dostosować się do gry.

Pamiętaj Ninja - są mistrzami w swoim rzemiośle. Jeśli chcesz osiągnąć najwyższy punkt Zen, trzeba inwestować do twardych wszystkie swoje siły do ​​walki. Walczy, aby pomóc rozwijać i zdobywać reputację. Jeśli Nindou grać regularnie grać, w końcu dotrzesz do poziomu prestiżową Master. Tylko kapitan doskonale opanował jego ciało, nauczyli się wykorzystywać naturę na swoją korzyść i można ukryć nawet w oczach tłumu.