Zakładki

Nova Raider

Alternatywne nazwy: Nova Raider

Nova Raider on-line - oparty na przeglądarce multiplayer cRPG jest fantastyczne wolne modelu. Aktualne wydarzenia Gry MMORPG ewoluować w czasie rzeczywistym. Wystarczy wyobrazić sobie siebie w roli wielkich galaktyk błądzących pilota, który ucieka od ennemy raid nadzieję uciec i znaleźć ich rodzimej planety kiedykolwiek. Jak więc powinien być przyjemny powrót do objęcia planety-matki i poczucie, że w końcu znalazł swój dom. Ale tak długo, jak zrównoważyć w nieważkości w swoim statku kosmicznym i przed wielu niebezpiecznych przygodach, które muszą przejść. Wszędzie tam, gdzie przechowywane kurs, nie działa z piratów uciec spotkania i ohydne potwory. Ale uzbrojony po zęby, dokładając wszelkich starań, aby poprawić swój statek i przy wsparciu ludzi takich jak ty i wędrowców, masz wszelkie szanse, aby bezpiecznie dotrzeć do celu. I niech to mieć niesamowite cenne, ale wtedy są podwójnie doceniam to wyjątkowa szczęście być w domu!

Aby grać w gry trzeba konfiguracji przeciętnego komputera Raider Nova i połączenia internetowego. Twórcy starali się, aby projekt dostępny dla użytkowników, więc wymagania systemowe zasadniczo zawyżona. Wszystko, co jest potrzebne, aby być w wirtualnym świecie - to rekord Raider Nova. Ponadto proces ten jest stosunkowo prosty. Dołącz do gry Nova Raider wymaga wypełnienia takie pola jak nazwa użytkownika, adres e-mail, hasło i wyboru serwera. Trzeba mieć świadomość, że tworząc konto, potwierdzając tym samym akceptację Umowy z użytkownikiem.

Więc jak grać Nova Raider, potrzebny jest statek, można dokonać wyboru, nawet na początku. Tak, to są oferowane następujące typy jednostek kosmicznych: Balanced (planeta), R aider (Gotowe), Czołg (obrona), Support (leczenie), Trader (handel). Każdy statek ich specyficzne możliwości, które pasują do miejsca docelowego. Pomyśl, co lubisz robić i wybrać żądaną opcję.

Nova Raider gra online udostępnia różne warianty działań wykonywalnych. I wejdziesz do brutalnej walki i obrony przed brzydkie potwory i wykonywać transakcje handlowe, i zebrać cenne zasoby, a także uczestniczyć w specjalnych operacji, i staraj się nie przegap ważnych wydarzeń. Terminy są różne działania. Na przykład, Halloween, Boże Narodzenie, itp. § Użytkowników dostępne przyczynić się do operacji o nazwie "New Star Raider» Facebooku. I jak wiele zadań gotowane gra Nova Raider! Nadchodzące spółdzielnia nie zadanie niemożliwe soschitat. Kluczem do sukcesu - współpraca z innymi graczami. Po wspólne działania wymagają nie tylko najbliższych misji, ale w pojedynku z all-potężnych bossów. Gra zespołowa jest optymalna w tym nieprzewidywalnym świecie.

Użytkownicy mogą skorzystać z okazji, aby kupić gwiazdę w banku w zestawie. Z tego zakupu będzie mieć szereg bonusów, które samo upraszcza trudnych zadań.

Gra ma wiele możliwości zarabiania. Nawiążemy jedną z najbardziej pożytecznych przykładów. Czasem zdarzają się w podziały wszechświata i poprzez czas wnikać żadnych portali jednokierunkowy potwory i robaki. A za zabicie robaka, gdy pojawi się pięć gwiazdek. Przygoda niebezpieczne, ale się opłaca!

Ponieważ zobowiązują Nova Raider grać, trzeba stale monitorować stan statku. Rzeczywiście, zwiększające szanse na wygraną wzrost. Każdy statek kosmiczny ma CPU. Poprawia produkcję i obsługę szkód Trute?. Tam też są wskaźniki uvorotlivosti (ile pocisków mających na celu przekazać przez), dokładność (twoje strzały, które będą się do punktu) i krytyczna szansa (szansa na trafienie krytyczne kontaktowego). Z kolei trafienie krytyczne wskazują, że wróg dostać dwa razy więcej szkód niż od zwykłych zdjęć.

Aby dać graczom motywację, istnieje cały system rang i oceny. I tylko na siebie, zależy od tego, co miejsce będzie zajmować. Twórcy dbają o Państwa komfort. Mini-mapa i globalnej mapie świata jest dobrze przemyślane i jasne. Przejście od jednego do drugiego nie jest problemem.

Drodzy gracze, jeśli masz długo ciągnie EVA i niekontrolowane pragnienie prowadzić aktywny tryb życia nie pozwala usiedzieć w miejscu - ta gra z pewnością do gustu! Spróbuj sam! Powodzenia!