Zakładki

OhMyDollz

Alternatywne nazwy: OhMyDollz

Gra OhMyDollz - idealne połączenie gry online i strony społecznej. Stwórz własną lalkę - wybierz kolor skóry, oczu, włosów, stylu i wiele więcej ...

Będziesz grać w gry OhMyDollz i oglądać swoją lalkę w trakcie gry, musisz zwrócić szczególną uwagę na jej stylowy wygląd, iść na zakupy, aby udowodnić, to jest perfekcja sama! Doll House gry przyniesie Ci wiele przygód, aby zakończyć lalka stała się najbardziej popularna!

Przed rozpoczęciem odtwarzania OhMyDollz , upewnij się, że komputer spełnia wymagania systemowe, takie jak: procesor częstotliwości - 2 GHz, 1 GB RAM, karta graficzna - 128 MB . Dołącz do gry OhMyDollz nie zajmie dużo czasu i łatwo:

1. Na stronie głównej wybierz opcję « Dostęp Strona ";

2. Wprowadź swoją nazwę użytkownika,

3. Podaj bezpieczne hasło i powtórzyć go;

4. Proszę podać poprawny adres e-mail;

5. Napisz rok jego urodzenia;

6. Wybierz "Rejestracja" i OhMyDollz rejestracja jest zakończona.

Czy zawsze chciała być modelką? Lub żyć życiem słynnego piosenkarza i aktorki? Następnie OhMyDollz w Internecie specjalnie dla Ciebie! OhMyDollz gra pokaże moda, biżuteria, doskonały styl, elegancko urządzone apartamenty i umiejętności uwodzenia! Będziesz OhMyDollz grać i żyć zupełnie nowe i efektowne życie! OhMyDollz gra online zaprojektowany w celu zaspokojenia potrzeb młodych efektowne dziewczyny. Jeśli jesteś zainteresowany w ten sposób życia, i marzyłam o tym, gra oferuje przynajmniej zrealizować swoje pragnienie w wirtualnym poziomie.

W OhMyDollz on-line stać się atrakcyjna i piękna, uwodzicielska kobieta, z których każdy traci głowę! Wybierz wygląd, włosy, makijaż i kolor skóry. Twoja wyobraźnia nie zna granic w grze OhMyDollz. A to dopiero początek, bo teraz mieszka w pięknej willi, która tylko czeka, aby być utrzymane przez Ciebie. W sklepie OhMyDollz grze możesz kupić co chcesz i tyle razy, ile chcesz. Nie lubisz już swoją czerwoną sukienkę? Chcesz kupić nowy stół w OhMyDollz on-line ? Czy uważasz, że uroczy piesek swojego stylu? W sklepie OhMyDollz grze znajdziesz wszystko, czego dusza zapragnie.

W OhMyDollz on-line możesz zdecydować, gdzie chcesz pracować. Nie zapomnij, aby uzyskać doświadczenie, aby poprawić swoje talenty i kontynuować swoją karierę.

Podczas gry OhMyDollz on-line masz szansę wziąć udział w pokazach mody i wygraj wspaniałe nagrody. W domku dla lalek gry obraca się wokół dziwnej domu, przyjaciół, koleżanek i, oczywiście, swoich miłośników. OhMyDollz Gra oferuje miejsce, gdzie można swobodnie wyrażać siebie. Flirt jak szalony i uwodzić mężczyzn w serii z różnego rodzaju sztuczek!

OhMyDollz Gra posiada również dobrze rozwiniętą wspólnoty społecznej. Możesz porozmawiać z przyjaciółmi i grać z nimi. Znajdziesz tu podobnie myślących OhMyDollz w Internecie , które mogą wymieniać się pomysłami na temat projektowania, mody i mężczyzn. Pokazy mody i różne nagrody do życia glamour bardziej ekscytujące. Gra OhMyDollz on-line nigdy nie jest nudne, bo ciągle się zmienia i zawsze jest coś nowego do zobaczenia, doświadczenia lub udać się na zakupy. Butiki gry OhMyDollz oferują szeroki asortyment produktów, które można wykorzystać do dekoracji lalki lub apartamentu.

W zasadzie, główne działania w OhMyDollz on-line powtarza się cały czas: zmienić styl swojej lalki, uwodzić kobiety, dekoracji domu i odwiedzić pokazy mody. Spełnij swoje marzenia i stać się gra poczwarka OhMyDollz.