Zakładki

Planetside 2

Alternatywne nazwy: Planetside 2

Planetside 2 on-line - przy MMOFPS z Sony Online Rozrywka gdzie gracze czekają na dużych bitwach skalę. Jeśli masz dość przeglądarce razvlekalovki gdzie przebiera się w jednym miejscu i pragnienia jeden na jednego z przeciwnikiem, jeśli chcesz coś wielkiego i imponujący, jeśli twoje serce tęskni i tęskni do rutyny Fame - The Game Planetside 2 doskonałe aby spełnić wszystkie swoje pragnienia śmiały. Tutaj w jednej bitwie z udziałem tysięcy graczy, ale to nie jest jak niezrozumiały bałagan. Zaczynając grać Planetside 2, stajesz się członkiem wojny światowej, gdzie wszystko jest szczegółowe i dbałość o szczegóły, każdy spełnia swoją rolę, jest strategia miejsce i pracy zespołowej. Wydarzenia rozwijają przestronne miejsca, składający się z kilkudziesięciu kilometrów kwadratowych. Można odwiedzić wszystkie trzy kontynenty, dedykowanych do gry. Іndar, Esamir i Amerish - to nie tylko przestrzeń terytorialna, i miejsca, gdzie jest stale Seething inną scenę. Poza tym, można nie tylko poruszać się po ziemi, ale również w powietrzu, za pomocą różnego rodzaju technik.

Wszystko, co musisz przeniknąć bezmiar wszechświata - Planetside 2 Rejestracja. Aby utworzyć konto, wypełnij informacje wymagane pola: Nazwa stacji, potwierdzenie hasła, adresu e-mail, kraj, data urodzenia. Subskrybuj nowości dzieje się automatycznie, ale zgodność z zasadami rejestracji gry Planetside 2 wymaga potwierdzenia przez zaznaczenie odpowiedniego pola.

Przejrzyj listę wymagań systemowych niezbędnych do wygodnego rozgrywki: Microsoft Windows XP, Intel Core 2 Duo E6850 (lub wyższej) lub AMD Phenom II X2 (lub wyższej) Karta graficzna NVIDIA GeForce 8600 (lub wyższy) / AMD lub ATI 4850 series (lub wyższej) Karta dźwiękowa zgodna z DirectX, 256 MB VRAM, wolne miejsce na dysku twardym 15 GB, 4 GB pamięci RAM. Jeśli to wszystko ustalone, bezpiecznie otworzyć drzwi do fantastycznego świata!

Jako początkujący, należy określić część po stronie, na której chcesz walczyć. Następnie móc wybrać najbardziej odpowiednią klasę do podjęcia tego, co pragnie dusza. Niech zapoznają się z dostępnymi frakcjami. Konglomerat (SeaNanners nowy lider) - Rebels jest gotowy do jego pomysłów, aby dać życie. Te zorganizowane grupy dysydentów robią wszystko, aby być gotowym do spełnienia ideał kolejnych misji. Terran Republic (lider TotalBiscuit) przeznaczony jest do sterowania mieszkańców kolonii. Wojownicy narodu egzekwowania prawa i utrzymania porządku. Przedstawiciele suwerenności Wan (lider Tobuscus) uważają, że przyszłość ludzkości wystarczy śledzić postęp technologiczny. Oni sami już dawno wykorzystał technologię obcych i są w stanie rozwikłać tajemnice starożytnych artefaktów. Ale kto by należysz, to okrutna wojna wpływa na każdego, kto ośmielił się przyjść tutaj. Nie spoczniemy, ani w zatłoczonych miastach, albo w dziedzinie szeroko. Po wszystkie bitwy odbywają się wszędzie. Więc trzymaj się!

Planetside 2 gra online posiada wiele elementów, które odróżniają go od swojego poprzednika i innych projektów internetowych. Na przykład, jest on dostępny do biegania na długich dystansach, pod warunkiem korzystania z atrakcji i regeneracji tarcz, na trajektorii pocisku wpływa grawitacja, rozwój drzewa pozwala prześcignąć rywali (około 15-20%) i walki z udziałem około 3000 bojowników podnieść adrenalinę Maksymalna. Jego smak sprawia, że ​​zmiana pory dnia i warunków pogodowych. Po walka ma ogromne czynniki oddziaływania, takie jak światło i ciemność, mgła lub chmury ogromne, łatwo ukryć.

Gra gry Planetside 2 Pojawi się przy użyciu pojazdów lądowych i lotniczych, a także wiele fragmentów niesamowitej arsenale. Pamiętaj, że sukces w walce zależy przede wszystkim od przyzwoitych broni i umiejętności postaci. Więc zwrócić szczególną uwagę na właściwości przekładni i wyrównujących. Dłużej Planetside 2 gry, staje się bardziej interesująca. Po stopniowo ujawniła w pełni potencjał tego niezwykłego spotkania.

Silnik 3D robi swoje, a poczujesz, że wszystko, co dzieje się na ekranie, jest naprawdę prawdziwe. Zanurz się w atmosferze wojskowej doświadczyć całej gamy emocji impreza epickich bitwach! Powodzenia i inspiracji!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more