Zakładki

Remanum

Alternatywne nazwy: Remanum

Czy gra multiplayer gry Remanum wolnego handlu, gdzie można spróbować swoich sił w roli kupca, starając się zgromadzić majątek i reputację w 20 miastach Cesarstwa Rzymskiego w basenie Morza Śródziemnego. Gry Remanum mocy, na czas nieokreślony, ponieważ gra trwa okrągły 6 miesięcy, a jeśli jesteś właścicielem największą władzę w imperium, otrzymasz tytuł cesarza. Ale o tytuł będą walczyć! Aby to zrobić mądrze zarządzać ich gospodarstw, fabryk i warsztatów, sprzedaż produktów, zarobić, i, oczywiście, korzystać z bogactwa dla dobra obywateli i miasta Remanum Internecie.

Przed rozpoczęciem odtwarzania Remanum, upewnij się, że komputer spełnia minimalne wymagania systemowe, takie jak: procesor częstotliwości - 2GHz, 1GB RAM, karta graficzna - 128 MB.

Rejestracja Remanum nie zajmuje dużo czasu i łatwo:

1. Na stronie głównej wybierz opcję "Zarejestruj się tutaj";

2. Określ nazwę konta;

3. Proszę podać poprawny adres e-mail;

4. Podaj bezpieczne hasło i powtórzyć go;

5. Wybierz "Rejestracja".

Remanum grać dość ciekawe, bo masz dużo bramek! Po pierwsze, stać się szanowanym obywatelem w Twoim mieście. Musisz rozwinąć swoje terytorium, do produkcji towarów i sprzedawać je komercyjnie opłacalne w Remanum Internecie. Remanum gry będzie można handlować z tysiącami graczy z wszystkich miast Imperium. Nie zapomnij się targować, bo, więc dostać się dobrą reputacją.

Gra jest inspirowana przez unikalny Remanum systemu gospodarczego: każdy zakup lub sprzedaż, niedoboru zapasów jest wyświetlany w światowym systemie handlu, co prowadzi do zmiany popytu na rynku.

Jednym z celów jest zwiększenie Remanum online Twoja nieruchomość. Możesz budować różne rośliny, które wytwarzają podstawowe materiały lub przetworzyć je na bardziej wartościowych produktów. Remanum gra pozwala sprzedawać swoje produkty za pośrednictwem rynku do miejscowych.

W Remanum gry obejmuje budowę potężnego systemu produkcji: każdy budynek automatycznie produkuje towar, jeśli jest wystarczająco dużo miejsca na surowce i magazynie. Twoim zadaniem w Remanum Internecie będzie stworzenie takich wydajnych łańcuchów produkcyjnych, że każdy oddział pracował dość skutecznie. Najcenniejsze produkty wytwarzane przez wielu branżach współpraca roboczych.

Możesz grać Remanum i rozszerzyć swoją produkcję. Z prawidłowego rozwoju, Twoja produkcja zapewni więcej produktów. Aby twój majątek i reputacja może rosnąć w Remanum online, musisz regularnie inwestować w budynkach produkcyjnych, takich jak magazyn i port.

Remanum gra nie daje bogactwo pierwszeństwa. Aby pomóc Ci się na najwyższym poziomie w randze mocy, trzeba będzie oddać pieniądze i towary, i poświęcić się dla dobra miasta. Regularnie uczestniczyć w głosowaniu lub zaproponować Kandydat na senatora Remanum Internecie. Politycy uzyskać większą moc i zdecydować, jak rozwijać miasto. Senator z najwyższą reputacją stanie się cesarz Remanum gry późno w rundzie.

Dbaj o niepełnosprawności i spójności w miejskiej grze Remanum! Istnieje wiele różnych budynków użyteczności publicznej w Remanum, które mają zastosowanie do wszystkich obywateli i podmiotów w mieście.

Każda runda gry w grze przechodzi Remanum 6 miesięcy. Gracz z najlepszą reputację na koniec rundy wygrywa i staje się Remanum cesarz. Miasto z najlepszej reputacji i gracz z największą liczbą aktywów (o ludności) są przyznawane oddzielnie. Zacznij budować swój system produkcji Remanum teraz online!