Zakładki

Rosnące Miasta

Alternatywne nazwy: Rosnące Miasta

Rosnące Miasta Game - strategia darmowa przeglądarka oparta na celu budować miasta. Działania symulacyjne środek zapewnia graczom możliwość przedstawienia Rosnące Miasta on-line i ich pomysłem własne pomysły na temat poprawy infrastruktury miejskiej. Z jego działalności i zapewnić godne warunki życia dla mieszkańców swojej miejscowości, na pewno wygra szacunek i być sławny mądry właściciel. Środki Wirtualne rozpocząć swoje obowiązki bez pierwszej kampanii wyborczej wyczerpującym, nie trzeba być nerwowy o tyle głosów, aby nakarmić ludzi i bezsensownych obietnic. Nie, nie ma miejsca na puste słowa! Musisz wykazać się w praktyce i spełniają wszystkie, które obiecują politycy w prawdziwym życiu. Zgadzam się, że nie tylko trzeba myśleć o tym, jak byś zrobił, w jaki sposób wykonywać obliczenia, jak stara się sprostać wymaganiom tłumu. W trosce o swoich ludzi, nie będzie się gniewać. Bystry i sprytny strateg może stać się prawdziwym potentatem nikogo nie raniąc.

Aby pokazać, co można zrobić, przejdź na stronę gry, gdzie czeka Rosnące Miasta rejestracyjnego. Grać Rosnące Miasta z dowolnego komputera, który spełnia takie parametry

  • OS Okna
  • Procesor 800 MHz Intel Pentium III
  • Kompatybilny z DirectX 9. 0 audio i wideo Karta
  • Minimalna pamięć RAM 1 GB
  • 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym
  • Internet szybkie

Dołącz do gry Rosnące Miasta przechodzą pod kontrolą terytorium, po wprowadź nazwę użytkownika, hasło, e -mail, data urodzenie i zgadzam się z zasadami projektu. Ponadto, zaproponowano subskrypcji ciekawe informacje na bieżąco z różnych aktualizacji.

Start małe i wierzę, że w czasie, może być dumna ze swoich osiągnięć. Początek będzie bardziej skuteczne, jeśli Rosnące Miasta Odtwarzanie rozpoczyna się od zestawu startowego, który jest sprzedawany w głównym menu "City Hall". Warto zauważyć, że cena jest przystępna, więc się nie zaprzecza. Nie bój się z pozornych trudności. Na pewno sobie poradzić nie tylko z budową kompleksu mieszkalnego, ale zbuduje wszystkie niezbędne urządzenia do celów produkcyjnych, lokali rozrywkowych i innych rodzajów budynków. Kontynuując rozwój infrastruktury do małego miasta zamieniła się w wielkiej metropolii! Wyższy poziom rozwoju, tym więcej będziesz miał mieszkańców. A liczba osób wypełniających kasy z podatków i innych składek zależy od czynników dobrobytu. Ten związek jest logiczne i korzystne dla obu stron. Bogatszy niż siebie, tym więcej perspektyw i możliwości do wykonywania swoich obowiązków jakościowo menedżera.

Dowiedz się, jak inwestować pieniądze. W sektorze przemysłowym należy umieścić w pracy w tartaku, gospodarstwo, cegielni, piekarnia, browar. Kompleks energia i transport system wymaga także inwestycji. Pozytywnie wpływa na stan finansów stosunków handlowych z leżącego w pobliżu miast. Współpracę z innymi środkami do pożyczania gospodarki, a mianowicie sprzedaży swoich towarów i nabyciu niezbędnych rzeczy oferowanych sąsiadów.

Gra gry Rosnące Miasta niemożliwe bez środków. Na przykład, ludzie potrzebują takich pokarmów jak ziemniaki, pomidory, ziarna. Dachówka jest potrzebne do budowy, krokwie z drewna, płyty, płytki, cegły. Dbać o zapasy zasobów, że Twoje plany mogłyby być realizowane bez żadnych problemów!

W odniesieniu do wyglądu miasta, to warto zauważyć, że w miarę upływu czasu zmienia się znacząco. Po tym wszystkim, jeśli początkowo dostępne tylko prosta konstrukcja, z czasem można przystąpić do budowy luksusowych budynków. Nawiasem mówiąc, to wszystko będzie musiał najpierw uzyskać stroylitsenziyu, a następnie dostać się do pracy.

Rosnące Miasta on-line pozwala na wykonywanie różnych czynności. W tym celu powinny być z przodu obszaru, który, jak wszystko inne, wymaga się w dobrym stanie. Podczas imprezy można uzyskać dobre nagrody, i to, tym bardziej cieszę się.

Tackle fascynującą rozrywkę teraz. Zdobyć doświadczenie, aby stać się genialny menedżer i tylko doskonałym gospodarzem. Ci szczęście i dobry humor!