Zakładki

Roger & Out

Alternatywne nazwy: Roger & Out

Gra Roger i Out jest science fiction wśród gier przeglądarkowych, to pozwala graczom wzrost najemnicy i włączyć je superbohatera wykonywania zadania pojedynek z innymi graczami zebranie i ekstrakcja wskazuje doświadczenie, że pozwolić bohaterowie kupić lub zwiększyć atrybuty.
Graj Roger i Out będzie bardzo interesujące, , ponieważ gracze spełnia znanych bohaterów i będzie walczył przeciwko nim w galaktyce wypełnione potwory. Kiedy jesteś Roger i Out gra, możesz otworzyć możliwość otwarcie kilka obszarów tworzyć lub rozpocząć gildii , aby wygrać więcej walk. Jest Połączenie Strategia i RPG gry, Roger i [ _1_] Out online ma intuicyjne sterowanie amazing i animacji ustaw komiks [_1_ ] style grafika. W gracze wywiadowcze mogą cieszyć także zabawy teren i wiele niespodziewanych spotkań.
Przed rozpoczęciem odtwarzania Roger i Out , upewnij się, że komputer spełnia wymagania systemowe, takie jak: częstotliwość procesora - 2 GHz, 1 GB RAM, karta graficzna - 128 MB. Rejestracja Roger i Out nie zajmie ci dużo czasu i łatwo:

1. Na stronie głównej wybierz opcję « Zagraj teraz do wolne [_2_ ] ",

2. Wybierz płeć postaci, rasę, wygląd, a następnie kliknij przycisk « zapisz »;

3. Nadać nazwę swojej postaci;

3. Podaj bezpieczne hasło, powtórzyć go;

4. Proszę podać poprawny adres e-mail;

5. Wybierz « Rejestracja ».

Roger i Out on-line - Przygody młodego najemnika, który walczy z siłami ciemności w galaktyce daleko, daleko, lub z siłami światła, sam lub z innymi najemnikami - w ich własnej gildii statku!
Opór jest daremny, ponieważ darmowe gry Roger i Out nikogo nie oszczędza! W rzeczywistości, każdy MMORPG i jej znaków z zielonymi uszami, niebieskie skóry, czarne kaski - to banał w gatunku science fiction. W Roger i Out play - udział w tej ekscytującej sagi, w której nie są znane postacie, takie jak złoto lub robotów geniuszy Marsh.
Zabawny i często sarkastyczny formę gry Roger i Out on-line ukrywa kompleksową koncepcję. Gracz tworzy i rozwija superbohatera w świecie galaktycznej. Gracze Roger i Out Internecie przyjąć różne zadania, pojedynek z innymi graczami, zbierać cenne booty i punkty doświadczenia, które pozwalają na ich bohaterowie poziom i zwiększyć wydajność, takie układ logiczny, na przykład.
Roger & Out Gra zachęca graczy do odkrywania gildii i zbadać galaktykę razem. Użytkownicy mogą tworzyć załogi jego statku gildii - wyższy poziom gildii, więcej wolnego miejsca dla załogi na statku Roger i Out on-line . Sztuką jest, że trzeba uzupełnić każdą pozycję z doskonałym charakterem. Na przykład, główny inżynier musi mieć wysoki logiki. Za każdym razem, a gildia poziomy wzrasta, statek ten może zostać przedłużony, która otwiera również dodatkowe zadania, które można wykonać wraz z jego załogą - jeszcze więcej bonusów dla wszystkich członków gildii.

Potężny sprzęt w Roger i Out on-line składają się z kilku elementów, które wpływają na właściwości sprzętu. Nazwy pozycji wskazać rodzaj wyposażenia gracza - od "shabby kamizelki anarchisty" i "braku energii" na potężną "UberGun". Intuicyjne sterowanie i kolorowe grafiki w stylu komiksów zapewniają łatwy gry Roger i Out . Elegancki styl graficzny Roger i Out on-line doskonale oddaje klimat każdego regionu, w połączeniu z nowoczesną muzyką i animacji.
Odtwórz Roger & Out online i wykrywania urządzeń w celu poprawy cech charakteru, oglądać taktykę wroga lub szefa, aby wygrać!