Zakładki

Shadowland

Alternatywne nazwy: Shadowland

Shadowland Gra jest oparta na przeglądarce darmowe gry online, które łączy w sobie fantazję i prawdziwych historii i strategii społecznej. Gracze Shadowland online może zbudować imperium, skolonizować i podbić terytorium, budować gospodarstwie, zbiory i wykonywać zadania.

Gra Cień Ziemia na nLinia opowiada o ciemnej siły, która oblega całej ludzkości . Jak przetrwać w ludzkim frakcji? Twoim obowiązkiem zwrotu uszkodzonego ciemne siły kontynentu i przywrócić jego imperium za pomocą swojej armii sojuszników i współpracowników. Musisz udać się do innych epok i szukać legendarnych bohaterów, aby pomóc Ci w zdobyciu Shadowland O nLinia .

Przed rozpoczęciem odtwarzania Shadowland , upewnij się, że komputer spełnia wymagania systemowe, takie jak: procesor częstotliwości - 2 GHz, 1 GB RAM, karta graficzna - 128 MB. Shadowland rejestracja nie zajmuje dużo czasu i łatwo:

1. Na stronie głównej wybierz opcję « Rejestracja »;

2. Nadać nazwę swojej postaci;

3. Proszę podać poprawny adres e-mail;

4. Podaj bezpieczne hasło i powtórzyć go;

5. Wybierz « Rejestracja ».

Fantasy Shadowland odpowiada rzeczywistej historii gry: gra akcji osadzona w postapokaliptycznym świecie nazywa Boga kontynent, gdzie ludzie walczą o przetrwanie z siłami ciemności i ich armie inny świat. Wystrój jest w fantastycznym świecie pełnym ciemnych cieni, gdzie źli czarownicy i Święty nie jest w sprzeczności z sobą, staje się coraz bardziej niebezpieczne.

Będziesz Shadowland gry i wejść do królestwa Mistrza, który stworzył wieki Gate - portal zdolny do przeprowadzenia czasoprzestrzennych podróż w różnym wieku. Będziesz miał możliwość wygrania historię wschodnią i zachodnią w Shadowland gra, przyjąć pomoc legendarnych bohaterów i odnaleźć zaginiony skarb, aby dalej zwiększyć możliwości swojej armii Imperium, a przez bramę wieków powrót do domu.

Legendary Heroes - słynnych bohaterów króla Leonidasa 300 Spartan pod Termopilami, Czyngis-chana, króla Artura i innych znanych osobistości.

Każdy sojusz Shadowland gra ma własne symbole, gospodarstw zbiorowych zasobów, modernizacje technologii, zarządzania personelem, a nawet systemu wynagrodzeń / płac.

Po dotarciu w Shadowland Internecie Kontynent Boga objawione 10 poziom, sojusze są tworzone , i zacząć angażować się w tworzenie własnej armii z dużych grup prowadzonych przez Ciebie.

Odkryj świat poprzez migracje Shadowland Internecie. Jeśli przenieść z małej powierzchni w dużym obszarze w swoim podboju, znajdziesz sobie nowy ekosystem, pełne zamków, wrogów, sojuszy.

Również Shadowland Online pozwalają tworzyć plemiona. W walce, uważają za największego zwycięstwa na cześć swojego życia. Ich żądza władzy i ciężkiej broni pozwala im być odważny i porywczy w walce gry Cień Ziemia na nLinia . Mogą nawet zintegrować czarnej magii w praktyce, ale to powściągliwości, moralności i odpowiedzialności.

Gra Cień Ziemia na nLinia również pokazać najemników. Ich życie zawsze było koczownicze, więc są niezależne i ruchome widoki.

Diamenty w grze Shadowland Online - zasób, który może być stosowany do usuwania czas chłodzenia do zakupu dodatkowych poleceń na budowę, a także uzyskać rzadki sprzęt poprzez wyprawy. Są one jedynie źródłem Nagroda Shadowland Online . Diamenty Shadowland gra różni się od darów pieniężnych, ponieważ można dostać tylko diamenty, płacąc za nie pieniądze, wygrywając zawody i zadania, aby wygrać świątynię na arenie lub sprzedaży towarów na aukcji.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more